Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Κάτι έφτιαξα κι εγώ...


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 Darkchilde

Darkchilde

    Jedi Master

  • Members
  • 915 posts

Posted 09 February 2008 - 12:25

Σήμερα έκανα το πρώτο Attempt. Δεν έχω Photoshop (ακόμα) έχω μόνο Paint Shop Pro και με αυτό έκανα μια μικρή Sig για κάποιο άλλο forum που επιτρέπει 728x90 pixels...

Attached Files



#2 karkas

karkas

    Μελλοντικός Μονοσάνδαλος

  • Members
  • 261 posts

Posted 09 February 2008 - 15:12

Αν ζωγράφισες εσύ το μάτι, είσαι θεός!

#3 Darkchilde

Darkchilde

    Jedi Master

  • Members
  • 915 posts

Posted 09 February 2008 - 16:01

Όχι δεν το ζωγράφισα εγώ. Από εικόνα το έκοψα.

#4 Sora of the wind

Sora of the wind

    The apostasy canticlE

  • Members
  • 396 posts

Posted 09 February 2008 - 19:16

ωραια προσπαθεια;)...θα ηταν καλυτερο αν εβαζεσ καποια brushes για διαχωρηστηκα μεταξυ των εικονων ή αν εκανεσ το 1 χρωμα να χανεται μεσα στο αλλο...συνεχησε...

#5 dragoness_crysta

dragoness_crysta

    Hana Ishinomori

  • Members
  • 480 posts

Posted 09 February 2008 - 22:15

Εγκρινω και επαυξανω...το ματι ειναι παρα πολυ ωραιο.....
Some of us fall...some of fly...most of live to try....'till the edge of forever....

Posted Image

Galbadia Hotel | Crysta's blog-handmade creations