Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Ποδόσφαιρο


  • Please log in to reply
2677 replies to this topic

#76 himawarinosekai

himawarinosekai

    koko wa doko? O_o

  • Members
  • 411 posts

Posted 04 September 2008 - 01:39

kenji fukuda BLOG

Στη σελίδα του ποδοσφαιριστή λέει ότι ευχαριστεί τη Λας Πάλμας και ότι θα πάει στον Ιωνικό με συμβόλαιο για 2 χρόνια.

Ελπίζω να μη φρικάρει με την κατάντια που θα συναντήσει στην Ελλάδα.


arigatou για το λινκ!
Εμένα μου δίνει την εντυπωση ότι ξέρει τι κάνει. Θέλω να πω, είναι 30 χρονών ο άνθρωπος και διάλεξε να έρθει και Ελλάδα....:frozen:

#77 kyoshuke

kyoshuke

    Retrovertigo

  • Members
  • 155 posts

Posted 04 September 2008 - 16:49

Στη Las Palmas έπαιζε και είναι και 30 χρονών.Δε μου ακούγεται ως κάποια εξωφρενική μεταγραφή.

Ετοιμαστειτε να δείτε Man City να χτυπαει τίτλους σε 1-2 χρόνια με τους Αραβες στο τιμόνι.Αν δεν παίξει καμία στραβή και με αυτούς όπως με τον Shinawatra.
.

#78 rebelos

rebelos

    Inhale/Exhale

  • Members
  • 147 posts

Posted 04 September 2008 - 17:30

ΡΕΚΟΜΠΑ ********!!!!

Edited by Fingolfin, 05 September 2008 - 10:33.
Μην βρίζεις! Το ότι δεν απευθύνεται σε κάποιον συγκεκριμένα δεν είναι δικαιολογία.


#79 Leon

Leon

    Manga Oldbie

  • Members
  • 303 posts

Posted 04 September 2008 - 18:04

Σε thread για ποδόσφαιρο είσαι, όχι σε γήπεδο:stubborn:
Posted Image

#80 Shikamaru

Shikamaru

    So Troublesome

  • Members
  • 912 posts

Posted 04 September 2008 - 18:19

ΡΕΚΟΜΠΑ ********!!!!


σου συνιστω man να κανεις edit δεν ειναι απαραιτητο να βριζεις εδω εξεφρασε τα συναισθηματα σου με αλλο τροπο ουτως η αλλος

one is the team

BARCELONA:canthelp:

Edited by Fingolfin, 05 September 2008 - 10:34.
quote edited

Posted Image
Posted Image

#81 rebelos

rebelos

    Inhale/Exhale

  • Members
  • 147 posts

Posted 04 September 2008 - 19:01

δεν θα κάνω edit δε χρειάζεται
αυτοί που θα έπρεπε να προσβληθούν δεν υπάρχουν σε αυτό το forum και εσείς που φαινομενικά προσβληθήκατε δεν απευθήνετε σε εσάς!
σας αγαπώ μην ανυσηχείτε

edit: πιθανότατα δεν καταλάβατε αλλά δεν πειράζει
εδώ είστε

edit2: άμα κρίνουν οι mod ότι πρέπει να γείνει edit να το κάνουν


#82 ATANASHIOSU

ATANASHIOSU

    Anime Fan

  • Members
  • 306 posts
  • Location札幌

Posted 05 September 2008 - 10:30

...

Edited by ATANASHIOSU, 24 January 2009 - 08:48.

Ὧδε ἡ σοφία ἐστίν· ὁ ἔχων νοῦν ψηφισάτω τὸν ἀριθμὸν τοῦ θηρίου, ἀριθμὸς γὰρ ὑπολογιστoῦ ἐστίν· καὶ ὁ ἀριθμὸς αὐτοῦ 1010011010.


#83 Fingolfin

Fingolfin

    High King of the Noldor

  • Retired Staff
  • 1,430 posts

Posted 05 September 2008 - 10:40

Η στάση σου rebelos δεν σε τιμά.
Ο Athanashiosu και ο Leon με κάλυψαν σε αυτά που θα σου έλεγα.
Είχα σκοπό να σου δώσω warn, αλλά πάρε αυτό το post μου σαν μία μικρή προειδοποίηση/συναίνεση να προσέχεις, όπως και όλοι μας πρέπει να προσέχουμε, τι γράφεις.
Posted Image
''Πλημμυρισμένος από οργή και απελπισία,καβάλησε το Ροχάλλορ,το μεγάλο του άλογο. Διέσχισε το Ντορ-νου-Φάουγκλιθ σαν άνεμος μέσα στη σκόνη και όσοι είδαν την επίθεσή του το έβαλαν στα πόδια.Κι έφτασε στις πύλες της Άνγκμπαντ και σάλπισε το βούκινό του,χτύπησε τις μπρούτζινες πόρτες και προκάλεσε τον Μόργκοθ να βγει να πολεμήσουν.'' Το Σιλμαρίλλιον
My AMV in animemusicvideos.org Posted Image .aNiMe//GR IRC channel Posted Image

#84 Shikamaru

Shikamaru

    So Troublesome

  • Members
  • 912 posts

Posted 26 September 2008 - 16:21

αυτη ειναι ομαδα :burningbe3::burningbe3:


[media]http://www.youtube.com/watch?v=hQ3QKogm67k[/media]
Posted Image
Posted Image

#85 The Pirate King

The Pirate King

    Decisions - Consequences

  • Members
  • 423 posts

Posted 23 October 2008 - 17:27

Στη Las Palmas έπαιζε και είναι και 30 χρονών.Δε μου ακούγεται ως κάποια εξωφρενική μεταγραφή.

Ετοιμαστειτε να δείτε Man City να χτυπαει τίτλους σε 1-2 χρόνια με τους Αραβες στο τιμόνι.Αν δεν παίξει καμία στραβή και με αυτούς όπως με τον Shinawatra.
.

Ή σαν τον Αμπραμοβιτς. Προσωπικα δεν βλεπω την Σιτι να κανει τιποτα. Καποιες ομαδες οσα και να "σκασουν" δεν θα γινουν ποτε ομαδαρες. Αυτο ισχυει κυριως στην Αγγλια με λαμπρο παραδειγμα την Τοτεναμ - την ομαδα που καταστρεφει τα ταλεντα!

#86 ATANASHIOSU

ATANASHIOSU

    Anime Fan

  • Members
  • 306 posts
  • Location札幌

Posted 18 December 2008 - 16:36

...

Edited by ATANASHIOSU, 24 January 2009 - 08:15.

Ὧδε ἡ σοφία ἐστίν· ὁ ἔχων νοῦν ψηφισάτω τὸν ἀριθμὸν τοῦ θηρίου, ἀριθμὸς γὰρ ὑπολογιστoῦ ἐστίν· καὶ ὁ ἀριθμὸς αὐτοῦ 1010011010.


#87 Sponis

Sponis

    Despair-Ridden Heart...

  • Retired Staff
  • 2,291 posts

Posted 19 December 2008 - 11:24

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ 16 Αγώνες 9 Νίκες 5 Ισοπαλίες 2 Ήττες 27 Γκολ Υπέρ 10 Γκολ Κατά

στο πρωτάθλημα... 10 γκολ σε 16 αγώνες δε νομίζω ότι είναι άμυνα για γέλια
απλά το πρωτάθλημα συλλόγων είναι εξτρά αγγαρεία για την Man U και φυσικό να μη σκίζεται

μη λέτε ότι σας κατέβει απλά για να πείτε κάτι...

#88 kyoshuke

kyoshuke

    Retrovertigo

  • Members
  • 155 posts

Posted 19 December 2008 - 15:28

Το παγκόσμιο κύπελλο συλλόγων είναι ο ανώτερος τίτλος που μπορεί να πάρει μια ομάδα και μετράει πολύ.


Δε νομίζω να υπάρχει οπαδός της United που να συμμερίζεται την άποψή σου.

Μιλάμε για ομάδα που κάνει πρωταθλητισμό στη χώρα της,συμμετέχει σε 3 εγχώριες διοργανώσεις,συν το Τσου λου.

#89 Johnyman

Johnyman

    Clear Eyes,Full Hearts

  • Members
  • 142 posts

Posted 17 January 2009 - 15:18

πρασινισε η ελλαδα ολη..

Spoiler:

Posted Image


#90 ssj2sanji

ssj2sanji

    This is suicide season!

  • Members
  • 723 posts

Posted 17 January 2009 - 15:33

ειμαι απο κυπρο και η ομαδα μου ειναι η ομονοια:8):
lol διαλυσαμε την ΑΕΚ, και η ανορθωση τον ολυμπιακο και τον παναθηναικο:kakaka::hahaha::hahaha: