Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Deagostini+DragonBall?????


  • Please log in to reply
93 replies to this topic

#61 Etemon

Etemon

    Super Saiyan

  • Members
  • 169 posts

Posted 25 March 2008 - 12:38

Νομίζω οτι ο phantom το ειχε ξαναναφερει,πηγαινε εδω Anime-Greek.forumotion.com και κατέβασε μέχρι το 24...και αυτην την εβδομάδα θα μπούνε 8 καινούρια επεισόδεια.

#62 GkLoc

GkLoc

    .: BlackStar :.

  • Members
  • 1,233 posts

Posted 20 April 2008 - 22:13

Pe Paidia, ego pairno ta episodia . Sthn Apxh Htan Ligo Malakies , Alla Brhkan Ta La8h Tous kai to exoun kanei poly kalytero!!!To Synisto Se oloys toys megaloys dragonball FANS!!!!

#63 sas

sas

    ++Otaku-chan++

  • Members
  • 398 posts

Posted 20 April 2008 - 22:20

Εγώ παίδες ένα έχω να πώ! Οι Deagostini είναι μεγάλοι κλέφτες! Αρχίζουν με χαμηλές τιμές για να τσιμπήσουμε το δόλωμα και μετά πρέπει να βάλεις το χέρι βαθιά στην τσέπη! Κατέβασε τα καλύτερα τα επεισόδια!:df13952b:

Posted Image
Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image
Click the hatchlings and save them!!!




#64 Ephialtes

Ephialtes

    Ashigaru

  • Members
  • 570 posts

Posted 20 April 2008 - 22:32

Εγώ παίδες ένα έχω να πώ! Οι Deagostini είναι μεγάλοι κλέφτες! Αρχίζουν με χαμηλές τιμές για να τσιμπήσουμε το δόλωμα και μετά πρέπει να βάλεις το χέρι βαθιά στην τσέπη! Κατέβασε τα καλύτερα τα επεισόδια!:df13952b:


Αστα να πανε και καλα το 1ο ειναι σε τιμη γνωριμιας, το 2o μετα ειναι λιγο πιο ακριβο και μετα το γνωστο 9.90

Posted ImagePosted Image


#65 sas

sas

    ++Otaku-chan++

  • Members
  • 398 posts

Posted 20 April 2008 - 22:35

Αστα να πανε και καλα το 1ο ειναι σε τιμη γνωριμιας, το 20 μετα ειναι λιγο πιο ακριβο και μετα το γνωστο 9.90


Τέτοιες εταιρίες και επιχειρήσεις είναι να μην αγοράζει κανείς τίποτα μπας και βάλουν μυαλλό! Μα καλά για τόσο κορόιδα φαινόμαστε???:oo: Έλεος στοιχειώδη μαθηματικά ξέρουμε και γνωρίζουμε πότε μας αδειάζουν την τσέπη!!!:hahaha:

Posted Image
Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image
Click the hatchlings and save them!!!




#66 Ephialtes

Ephialtes

    Ashigaru

  • Members
  • 570 posts

Posted 20 April 2008 - 23:03

Ρε αμα εχεις τρελα και υπαρχει και ρευστο ολα γινονται, πως νομιζεις οτι ζουν αυτοι ''κλευτες'' γινονται?

Posted ImagePosted Image


#67 sas

sas

    ++Otaku-chan++

  • Members
  • 398 posts

Posted 20 April 2008 - 23:09

Έχεις δίκιο...τεσπα επειδή ξεφύγαμε από το θέμα...συμπέρασμα:
Η Deagostini αρχικά βγαζει χαμηλές τιμες (σχεδόν τις μισες από την κανονική τιμή) αυτό που πρέπει να κάνετε είναι να περιμένετε να βγεί και το δεύτερο τέυχος για να δείτε που θα πάει η τιμή! Ούτος ή άλλως το πρώτο τεύχος πάντα το ξαναβγάζουν μόλις βγει και το δεύτερο για όσους δεν προλάβαν! Άμα αντέχει η τσεπούλα σας αγοράστε!! :wooi2:

Posted Image
Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image
Click the hatchlings and save them!!!




#68 nancy_neko

nancy_neko

    Anime Fan

  • Members
  • 233 posts

Posted 24 April 2008 - 12:58

ρε παιδια,εγω γιατι εχω την εντυπωση οτι σταματησαν αυτο με το dragon ball??

και ναι,πραγματι,ειναι γυφτουλες με τις τιμες!
[SIGPIC]Battousai_Blood_version copy.jpg[/SIGPIC]

#69 Korkofilaki

Korkofilaki

    Anime Freak

  • Members
  • 423 posts

Posted 27 April 2008 - 03:00

Ε δεν υπαρχει και ανταγωνισμος απο παρομοια εταιρια στην Ελλαδα, επομενως σου λενε "που αλλου θα τα βρεις, τοσο τα εχω κι αμα σ' αρεσει".

Ευτυχως αμα ξερεις αγγλικα την βγαζεις ωραια με το ιντερνετ, αλλα τωρα αμα εισαι κανενα πορωμενο οχταχρονο θα λες στον μπαμπα σου να σου τα παιρνει.

#70 MaSaKa

MaSaKa

    Anime Freak

  • Members
  • 342 posts

Posted 27 April 2008 - 12:14

Νομιζω υπαρχουν κ αλλες τετιες εταιριες αλλα σιγουρα η deagostini ειναι πολυ μεγαλυτερη. Εγω παντος τα κατεβαζα τα επεισοδια, αλλα κολησε ιο το pc και εκανα format :(:(:(:( χαθηκαν ολα..... τωρα δν προκειτε να κατεβασω απο την αρχη παλι :(:(

#71 Bushido

Bushido

    Hungry

  • Members
  • 415 posts

Posted 27 April 2008 - 19:18

παραγειλε τα...
παρτα απο κανα φιλο σου που τα εχει
πηγαινε ή στο Mall στα fnaC η στην ομονοια...πρεπει να τα εχουνε..
απο το να τα παρεις απο τη μλκι@ ποιο φτηνα θα σου βγουν ολα τα υπολοιπα..~
κ αν θες να τα σκασεις τα λεφτα στο τελος της υποθεσης, θα περιμενεις μεχρι το τελος του καλοκαιριου για να τα αποκτησεις ολα??
δν λεει ουτε απο αυτη την αποψη~
Posted Image

#72 GkLoc

GkLoc

    .: BlackStar :.

  • Members
  • 1,233 posts

Posted 11 May 2008 - 00:05

Πω-Πω , Η deagostini το Εχει Σνομπαρει Τοσο Πολυ,Που Στο 10ο DVD Τη Φωνη Του Γκοκου Κανει Γυναικα!!!!

Spoiler:

Berserk___Gatsu.jpg


#73 Korkofilaki

Korkofilaki

    Anime Freak

  • Members
  • 423 posts

Posted 11 May 2008 - 03:14

Και στο original την φωνη του Goku (Gohan και Goten) την κανει μια γυναικα, και αλλη του Kuririn. Αλλα εκει τουλαχιστον ειναι επαγγελματιες και ξερουν τι κανουν.

Που να δειτε σε επομενα ελληνικα επεισοδια που ο Freezer και ο Dodoria αναφερονται ως γυναικες! (ειδικα για τον Freezer δε θα ξεχασω τοτε που ηρθε ο Trunks και του λεει "Εγω ειμαι η δυνατοτερη στο συμπαν, χρυσο μου!")

#74 MaSaKa

MaSaKa

    Anime Freak

  • Members
  • 342 posts

Posted 11 May 2008 - 15:22

ax0ax0ax0xaa θυμαμαι που τον κανανε γυναικα αλλα αυτη τη σκηνη δεν την θυμαμαι καθολου!

#75 Korkofilaki

Korkofilaki

    Anime Freak

  • Members
  • 423 posts

Posted 11 May 2008 - 21:38

Ριξε μια ματια εδω τοτε
YouTube - DBZ- Trunks kills Freezer(Frieza) part1 (greek dub)