Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Bleach Movie 2 - The DiamondDust Rebellion


  • Please log in to reply
86 replies to this topic

#16 Darthnicolas

Darthnicolas

    Raidou Kuzunoha the 1st

  • Members
  • 972 posts

Posted 23 January 2008 - 18:56

Βγαίνουμε off topic αλλά...

Σε τι θέμα?
Γιατί αν έννοεις για το ποτηράκι δεν περίμενα το emoticon Posted ImagePosted Image



Εν τω μεταξύ και γω όταν μεθάω έτσι ακριβώς είμαι(Yeah I know,TMI Posted Image)

#17 bujar

bujar

    Anime Fan

  • Members
  • 231 posts

Posted 02 July 2008 - 22:39

Ο καιρος πλησιαζει για το release.Εχει ακουσει κανεις τιποτα πιο επισημο???

#18 serenity_halliwell

serenity_halliwell

    Anime Newbie

  • Members
  • 56 posts

Posted 03 July 2008 - 09:27

Κάπου είχα δει πριν καιρό ότι θα κυκλοφορήσει το Σεπτέμβρη στις 3 αλλά αλλού έλεγε για Δεκέμβρη..:oo:

#19 Manganix

Manganix

    IchigoxRukia Fan

  • Members
  • 58 posts

Posted 03 July 2008 - 10:44

εμένα η πρώτη ταινία μου άρεσε ιδιαίτερα και γιαυτόπεριμένω και την δεύτερη ...αλλά αργεί:nanana::nanana::nanana::nanana::nanana:

#20 Ferian

Ferian

    Nique Le Systeme

  • Members
  • 183 posts

Posted 03 July 2008 - 16:54

θα αργησει ελεινα... τωρα προβαλετε στην αμερικη η 1η ταινια να φανταστειτε... :S τι να πω... δν ξερω ελπιζω αργα η γρηγορα καποια απο τις fansubs να το μεταφρασουν...

#21 Anyparktos

Anyparktos

    Πρώην Me Loves Neliel

  • Members
  • 694 posts

Posted 03 July 2008 - 17:04

Ηρεμήστε παιδιά...Το χουν πει οι DB οτι θα το βγάλουν κανα χρόνο από τότε που βγάλανε την πρώτη ταινεία...Δλδ κάντε τα μπανάκια σας,χαρείτε καλοκαίρι και το σεπτέμβριο έρχεται και το diamond dust rebellion!:if:
Posted Image

#22 Ferian

Ferian

    Nique Le Systeme

  • Members
  • 183 posts

Posted 08 July 2008 - 01:24

κ τωρα βγαινει κ η 3η ταινια!!!! ποποποποποπο κ raw να την ειχα δν με χαλαγε...

#23 Cougar

Cougar

    Anime Freak

  • Members
  • 325 posts

Posted 08 July 2008 - 02:31

κ τωρα βγαινει κ η 3η ταινια!!!! ποποποποποπο κ raw να την ειχα δν με χαλαγε...


Nani, επίσημο? Αν πάντως λες για ένα ψιλοfake video με τον Kon που "και καλά" το ανακοινώνει απο NY, μην τρέφεις και πολλές ελπίδες... xD

moving_movies_foto_9_thesout_gr.gif


#24 tasostsatsos

tasostsatsos

    ポート 7

  • Members
  • 141 posts

Posted 08 July 2008 - 08:19

Nani, επίσημο? Αν πάντως λες για ένα ψιλοfake video με τον Kon που "και καλά" το ανακοινώνει απο NY, μην τρέφεις και πολλές ελπίδες... xD


Δε μου φαίνεται για fake χωρίς να είμαι κ 100% σίγουρος βέβαια... Anime είναι, κάθε χρόνο μπορούν να βγάζουν μια ταινία αν θέλουν, ενδιαφέρον τίτλος αν όντως ισχύει αυτό το promo πάντως...

#25 bujar

bujar

    Anime Fan

  • Members
  • 231 posts

Posted 08 July 2008 - 08:24

Δεν νομιζω οτι ειναι fake.Γιατι το λες αυτο??

#26 RiDeLub

RiDeLub

    - ΡίΝΤεΛουμπ -

  • Members
  • 1,010 posts

Posted 08 July 2008 - 09:06

Η δεύτερη ταινία όντως βγαίνει 3 Σεπτέμβρη σε DVD, οπότε από DB θα βγει , εκτός απροόπτου, ως τις 6 του μήνα.

Η τρίτη από την άλλη ανακοινώθηκε από την distributor εταιρία των ταινιών ότι θα βγει τον Δεκέμβρη. Η ανακοίνωση έγινε στα μέσα Ιουνίου και έγω το διάβασα εδω.

- Επέζησα και εγώ από το φαγητό του Κ.Ε.Τ.Θ Αυλώνας -

Posted Image


#27 bujar

bujar

    Anime Fan

  • Members
  • 231 posts

Posted 08 July 2008 - 16:26

Αντε επιτελους:if:

#28 Cougar

Cougar

    Anime Freak

  • Members
  • 325 posts

Posted 09 July 2008 - 13:09

Η δεύτερη ταινία όντως βγαίνει 3 Σεπτέμβρη σε DVD, οπότε από DB θα βγει , εκτός απροόπτου, ως τις 6 του μήνα.

Η τρίτη από την άλλη ανακοινώθηκε από την distributor εταιρία των ταινιών ότι θα βγει τον Δεκέμβρη. Η ανακοίνωση έγινε στα μέσα Ιουνίου και έγω το διάβασα εδω.


Τέλεια! Thnx Ridelub!

moving_movies_foto_9_thesout_gr.gif


#29 neo^

neo^

    Anime Freak

  • Members
  • 424 posts

Posted 10 July 2008 - 18:46

Η δεύτερη ταινία όντως βγαίνει 3 Σεπτέμβρη σε DVD, οπότε από DB θα βγει , εκτός απροόπτου, ως τις 6 του μήνα.

Η τρίτη από την άλλη ανακοινώθηκε από την distributor εταιρία των ταινιών ότι θα βγει τον Δεκέμβρη. Η ανακοίνωση έγινε στα μέσα Ιουνίου και έγω το διάβασα εδω.



:respect::respect:
Posted Image

#30 RiDeLub

RiDeLub

    - ΡίΝΤεΛουμπ -

  • Members
  • 1,010 posts

Posted 16 July 2008 - 13:10

Μιαw που το γράψαμε εδώ και για να μην ανοίγουμε νέα thread:

About Movie 3:

Bleach: Fade to Black - Kimi no Na wo Yobu (I Call Your Name)

Βγαίνει 13 Δεκεμβρίου

Επίσημο site

Εκεί αναφέρεται η φράση "Sayonara, Rukia" σαν "υπό-τίτλος" της ταινίας, οπότε καταλαβαίνετε ότι θα τρέξουν ζουμιά.

Κλασική πηγή μου ΑΝΝ about movie 3

Δικό μου σχόλιο είναι ότι μου αρέσει πολύ η εικόνα στο site. To αν θα μου αρέσει δεν το ξέρω. Η πρώτη δεν με τρέλανε και πολύ και ο μόνος λόγος που περιμένω ένα χρόνο τώρα την δεύτερη είναι ο θεός ο Toshiro. Άντε να δούμε γιατί το anime περνάει κρίση αυτό τον καιρό (ευτυχώς που τώρα φτάνω στο manga εκεί που το άφησε το anime).

Edited by RiDeLub, 16 July 2008 - 13:16.

- Επέζησα και εγώ από το φαγητό του Κ.Ε.Τ.Θ Αυλώνας -

Posted Image