Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

nasia's desings


  • Please log in to reply
121 replies to this topic

#121 ioanna

ioanna

    Anime Newbie

  • Members
  • 51 posts

Posted 25 November 2008 - 22:31

Καλησπερα Νασια μου! Εμενα μου αρεσουν ολα οσα εχεις ζωγραφισει και χιλια συγγνωμη που δεν εδινα σημαδια ζωης τοσο καιρο... Ομολογω πως σε σχεση με τα αντιγραφα τα δικα σου Θελουν κατι παραπανω αλλα ειμαι σιγουρη πως αυτο οφειλετε στο οτι δεν εχεισ ασχοληθει με δικα σου σχεδια αρκετα χρονια... Παντως ειναι πολυ πολυ πολυ ωραια
Φοβάμαι πως μία μεγάλη απογοήτευση με περιμένει γι'αυτό προτιμώ να ονειρεύομαι.
Πάολο Κόελο 'Ο αλχημιστής'

#122 Yunancy

Yunancy

    Anime Fan

  • Members
  • 134 posts

Posted 26 November 2008 - 14:19

ωραια ζωγραφιζεισ.....ολεσ οι ζωγραφιεσ σου ειναι καλεσ!!!ιδιαιτερα μου αρεσει στη πρωτη ζωγραφια το κιμονο.....Posted Image

αλλα καλο θα ηταν να εξασκηθεισ λογο με τουσ τονουσ του μολυβιου ωστε να υπαρχει αρμονια στο σχεδιοPosted Image

Posted Image