Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

OverLoaD fanart


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 OverLoaD

OverLoaD

    Starting...

  • Members
  • 2 posts

Posted 11 December 2007 - 15:12

Δεν είναι η πρώτη μου προσπάθεια,αλλα ρίξτε μια ματια :D
Spoiler:

Spoiler:

Εδώ τα χρώματα έχουν μπει με photoshop :S
Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Έχω φτιάξει και αλλα αλλα δεν τα έχω κάνει upload αυτά είναι από ένα παλιό gallery που είχα ανεβάσει στο elfwood :)
Παρακαλώ την προσοχή σας.
Τα ονόματα που περιέχονται στην ακόλουθη λίστα,διώκονται ποινικά για ηλεκτρονικά εγκλήματα.
I request your attention.
The names that are contained in the following list, are persecuted penal for electronic crimes.

#2 yami

yami

    神速

  • Retired Staff
  • 3,707 posts

Posted 11 December 2007 - 15:15

hmm...θα ηταν καλο να εκανες καινουργιο thread για το fanart σου και οχι να το ποσταρεις σε θεματα αλλων.. -_-
did it for ya~ post your stuff here from now on,plz..


#3 Thoririn

Thoririn

    Silence equals sane

  • Members
  • 59 posts

Posted 11 December 2007 - 15:32

Ηταν ευγευσττα αλλα καλη προσπαθια δοκημασε κανα βιβλιο οπως How to draw manga quikly. :) Keep up the good work.

:wis:


#4 OverLoaD

OverLoaD

    Starting...

  • Members
  • 2 posts

Posted 11 December 2007 - 18:09

Posted ImageΕδώ είναι όλο το gallery...ίσως να ήρθε η ώρα να πιάσω πάλι μολύβι στα χερια μου
:D

Παρακαλώ την προσοχή σας.
Τα ονόματα που περιέχονται στην ακόλουθη λίστα,διώκονται ποινικά για ηλεκτρονικά εγκλήματα.
I request your attention.
The names that are contained in the following list, are persecuted penal for electronic crimes.