Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Ποιον χαρακτηρα και απο ποιο anime θα διαλεγατε για να χτυπησει καποιον που μισειτε?


  • Please log in to reply
178 replies to this topic

#166 mono

mono

    Ελιτίστρια

  • Global Mods
  • 4,147 posts

Posted 28 July 2010 - 11:54

Εγώ θα έστελνα την Yoko στον μαθηματικό μου.. (Από το Tengen Toppa Gurren Lagann) θα έβγαζε το rifle και θα τον άρχιζε χάχάχάχά :8):


Χμμμ, χάρη θα του κανες...Να πεθαίνεις με θέα τα boobies της Yoko είναι ωραίος τρόπος να πεθαίνεις :hihi2: (damn sometimes i forget i am a girl :P )

Εγώ πάντως θα έστελνα σε μερικά άτομα συστημένο τον Captain Falcon...

FAAARUUUCON PAAAAANCHUUUU

Spoiler:

xbJ3b2w.jpeg


#167 Tenshi

Tenshi

    Murciélago

  • Members
  • 1,256 posts
  • LocationEl Salonica

Posted 28 July 2010 - 12:41

Θα έκανα συνεχεια πλάκες στέλνωντας αυτόν εδώ σε αρκετά άτομα!!!

Youtube Video


:P

Και οποιος τη φάει!! xD

Tiger-stock-blog-header.jpg


#168 HelenGreece4ever

HelenGreece4ever

    Girisha

  • Members
  • 183 posts

Posted 28 July 2010 - 13:30

εγώ τον Ulquiorra Schiffer από το Bleach:hehehe: όχι απλός να τον χτύπαγε να...:hiding_something: στην νrealise του form, την 2η, όχι την 1η
る  ギ

Posted Image
Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

#169 LethalMike

LethalMike

    I'm not Sober, I will never be..

  • Members
  • 303 posts
  • LocationΡόδος, Χανιά

Posted 03 August 2010 - 14:01

εγω ποτε δεν ηθελα να δειρω καποιον, μονο μια καθηγητρια των μαθηματικων που ειναι τερας και σπαστικια, στραβοξυλο του κερατα, εδω θα το παραδεχτω μακαρι να την εβλεπα να τρωει το ξυλο της αρκουδας απο τον sloth, ποοοοοο video θα τραβουσα.

ezgif.com-resize.gif


#170 just me

just me

    or perhaps not

  • Members
  • 9 posts

Posted 21 September 2010 - 17:43

αν ειναι να προβουμε στην βια ας το κανουμε σωστα και να ειναι μεχρι θανατου. ενας ειναι ο μεγαλος που θα κανει την δουλεια γρηγορα και καθαρα με μηδαμινες πιθανοτητες να μας πιασει η αστυνομια ο Light απο το death note. τωρα βεβαια αν εχει αναψει το κουμπακι του σαδισμου μου θα εβαζα τον ακομα πιο σαδιστη Hibari Kyoya απο το katekyo hitman reborn να τους σαπισει χωρις ελεος...

#171 Giorgosdbz

Giorgosdbz

    Κάποιος

  • Members
  • 307 posts

Posted 28 September 2010 - 23:11

Φυσικα θα εβαζα τον Vegeta...Να τον σαπισει..χωρις ελεος

#172 exonvirus

exonvirus

    Nihilistischen Rächer

  • Members
  • 76 posts

Posted 29 September 2010 - 13:14

Χμμμ...Θα ελεγα αναλογα τον καθηγητη..στον Μαθηματικο μου που μισω πααααρα πολυ θα εστελνα τον Grimmjow να κανουμε λιγο χαζι με τη μανια που θα τον εδερνε..Στον καθηγητη των Καλλιτεχνικων, τον Light Yagami παρεα με το Death Note..ΜΙΑ ΚΙ ΕΞΩ!:kakaka:


Υ.Γ επειδη το ειδα τωρα just me ποσο δικιο εχεις ρε συ..κι εγω αυτο σκεφτηκα για τον Light!
Posted ImageFor those who never learned to fail, failure is thought to be the one who
made them reach the bottom...For those who learned to fail, failure was a
chance to reach the top and be successfull !!


ExoNViruS
<+bezdim> psofen Sie bitte

#173 Natsu

Natsu

    Kageoni Takaoni

  • Members
  • 73 posts

Posted 01 October 2010 - 00:05

Tsukuyomi άπλα...αργός και βασανιστικός θάνατος xD :rofl:

♪minami shimawa atakeii~♪♪paina-purru-purru ♪♪atama boka boka~ ♪♪Aho Baakkaa..~♪♪♫

#174 Johnyman

Johnyman

    Clear Eyes,Full Hearts

  • Members
  • 142 posts

Posted 01 October 2010 - 17:53

όχι πως μισώ κανέναν ιδιαιτέρως,αλλά αν κανένας μου την ''βιδώσει'' θα ήθελα να τον περιποιηθεί ο Xanxus (katekyo hitman reborn) για να τον σαπίσει και να τον κάνει να νιώσει scum

Posted Image


#175 bifteki

bifteki

    Anime Amateur

  • Members
  • 84 posts

Posted 01 October 2010 - 19:29

μπα εγω θα έστελνα των alucard απο hellisng να ενεργοποίηση το limit restriction μόνο να των τρομαξη
:awww:

#176 MikamiTeru

MikamiTeru

    Blackholistas United

  • Members
  • 467 posts

Posted 01 October 2010 - 21:18

Gluttony απο FMA....ψοφα καθηγητρια αρχαιων , ψοφα.

Must.Kill.teacher.
Posted Image

Ιδού η Black Hole, ιδού και το πήδημα.
Posted Image

#177 zoro77

zoro77

    Anime Master

  • Members
  • 1,600 posts

Posted 01 October 2010 - 21:31

εγώ θα ήθελα τον kuma από το one piece για να κάνει σε όποιον μου την έσπαγε ένα ταξιδάκι και να μην γυρίσει πίσω

Edited by zoro77, 02 October 2010 - 01:26.

2po6sfa_jpg.gif


#178 didimakia

didimakia

    Mockingbird

  • Members
  • 2,473 posts
  • LocationBus 142

Posted 02 October 2010 - 00:57

^ή ακομα καλυτερα να κανει
Spoiler: One Piece thriller bark spoiler

Edited by didimakia, 02 October 2010 - 01:35.


2bbd14fc.jpg


#179 Astrinos

Astrinos

    /人 ◕ ‿‿ ◕人\

  • Members
  • 201 posts

Posted 17 October 2010 - 14:43

Εγώ θα διάλεγα τον Sebastian Michaelis απο το Kuroshitsuji χωρίς δεύτερη σκέψη..:kakaka:
Posted Image

Posted Image