Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
* * * * - 33 votes

The Black Hole


  • Please log in to reply
93858 replies to this topic

#92821 ge0__

ge0__

    Starting...

  • Members
  • 28 posts

Posted 29 December 2021 - 21:21

Φίλε, τους βρήκα πέρσι, το intro και το κοινωνία κωφαλαλάλων είναι ότι πιο catchy από 90's ελληνικό punk έχω ακούσει. Ειδικά το κομμάτι στιχουργικά είναι επίκαιρο από τότε και μάλλον για πάντα στους αιώνες των αιώνων αμήν.

ge0_ άκουσε τους θα σου αρέσουν.

 

Το άκουσα όλο το άλμπουμ χθες! Λίγο βαρύ για τα δικά μου τα αυτιά αν και ο στίχος είναι όνως επίκαιρος χεχεχ... Εμένα το αγαπημένο μου συγκρότημα είναι οι Junkheart. Νομίζω είναι οι πρώην Kill the cat (?) αχ Ελληνικό πανκ ροκ... το μόνο είδος μουσικής που δίνει μια νότα αισιοδοξίας σε αυτή τη δυστοπία που ζούμε

 

Youtube Video


Edited by ge0__, 29 December 2021 - 21:21.


#92822 ATANASHIOSU

ATANASHIOSU

    Anime Fan

  • Members
  • 306 posts
  • Location札幌

Posted 30 December 2021 - 15:22

Οι Ναυτία παίζουν ένα είδος πανκ που συνδυάζει κλασικό πανκ με thrash metal, οπότε είναι αρκετά βαρύ, για όσους ακούν κλασικό πανκ.

Το πιο heavy που έχω ακούσει σε ελληνικό πανκ. (δεν έχω ακούσει πολλά πάντως).

Ένα σχόλιο στο YouTube έλεγε ότι είναι οι έλληνες Slayer... ίσως έχει κάποια δόση αλήθειας.


Ὧδε ἡ σοφία ἐστίν· ὁ ἔχων νοῦν ψηφισάτω τὸν ἀριθμὸν τοῦ θηρίου, ἀριθμὸς γὰρ ὑπολογιστoῦ ἐστίν· καὶ ὁ ἀριθμὸς αὐτοῦ 1010011010.


#92823 Erudinam

Erudinam

    Anime Newbie

  • Members
  • 46 posts

Posted 30 December 2021 - 19:35

ανυπομονει κανεις για cobra kai 4 αυριο?????????????????


wdasa.png


#92824 pc_magas

pc_magas

    Nekomusumne are the best wives!!!!!!!

  • Members
  • 485 posts
  • LocationAcharnes

Posted 31 December 2021 - 23:03

Έλεος ακούω μπαλοθιές (στο μενίδι μένω). Για μπαλοθιές πάρτε κανα άσφαιρο for Crist's Sake!!!!!



#92825 MPVNsf123

MPVNsf123

    Anime Fan

  • Members
  • 140 posts

Posted 01 January 2022 - 00:13

Καλό 2022!

 

Αν και κάτι πρέπει να πήγε λάθος. Με ενημέρωσαν ότι κάτι θα άλλαζε με το νέο έτος. Δεν νιώθω διαφορετικά. Να καλέσω την τεχνική υποστήριξη;



#92826 GhostPrince

GhostPrince

    夢遊病者

  • Members
  • 2,149 posts
  • Location ・ω・ 

Posted 01 January 2022 - 01:52

Χρονια του τιγρη φετος, αντε να δουμε μπας και δουμε κ κανενα φώς.
Καλη χρονιά οπως και να χει.

Εκει μενιδι να τους προσεχετε τους κρότους, μπορει να μην ειναι τοσο ακίνδυνοι και πρωτοχρονιατικοι xD
フカフカ

#92827 Nikolai_Karapetsov

Nikolai_Karapetsov

    The soviet petrolhead

  • Members
  • 81 posts
  • Locationκαπου στο διαστημα...

Posted 01 January 2022 - 10:10

κοβιδιασμενα χρονια πολλα απο γιαννενα



#92828 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 01 January 2022 - 10:57

Κόλλησες; 


rsrGbGx.gif

#92829 Nikolai_Karapetsov

Nikolai_Karapetsov

    The soviet petrolhead

  • Members
  • 81 posts
  • Locationκαπου στο διαστημα...

Posted 01 January 2022 - 21:12

υπάρχει μεγάλη πιθανότητα , από χτες είμαι με πυρετό και όλοι στην εταιρεία είναι με κοβιδ , το σελφ τεστ βγήκε αρνητικό βεβαία



#92830 GhostPrince

GhostPrince

    夢遊病者

  • Members
  • 2,149 posts
  • Location ・ω・ 

Posted 01 January 2022 - 21:35

Με 30-40Κ τη μερα λογικα τα φτανουμε τα 10μυρια που μαστε οποτέ κομπλε πάμε για ανοσια.
フカフカ

#92831 Kamui

Kamui

    Degenerate aristocrat

  • Members
  • 615 posts
  • LocationRealm of perdition

Posted 01 January 2022 - 22:10

υπάρχει μεγάλη πιθανότητα , από χτες είμαι με πυρετό και όλοι στην εταιρεία είναι με κοβιδ , το σελφ τεστ βγήκε αρνητικό βεβαία

Κι εγώ το ίδιο, βέβαια μόνο χθες είχα πυρετό, σήμερα είμαι ήδη πολύ καλύτερα. Λέω να κάνω μοριακό την Τρίτη, όχι ότι χρειάζεται, αλλά καλό είναι να έχω και πιστοποιητικό νόησης, θα ντρέπομαι λιγότερο να το δείχνω.

Είναι πάντως τόσο αστείο που έχουν λυσάξει με την κρουσματολογία, ενώ πρόκειται για μια μετάλλαξη με επικινδυνότητα κρυολογήματος και όλες αυτές οι δεκάδες χιλιάδες είναι ένδειξη ότι ο ιός μάλλον τείνει να ταυτιστεί με την κοινή γρίπη, αλλά έχουν ακόμα πολλά εμβόλια να ξεστοκάρουν οπότε στοχοποίησαν τα παιδιά τώρα.


O6rrvsU.jpg


#92832 GhostPrince

GhostPrince

    夢遊病者

  • Members
  • 2,149 posts
  • Location ・ω・ 

Posted 01 January 2022 - 22:33

Αγορασαμε τοσες αναμνηστικες και συμπληρωματικές δοσεις, ειναι κρίμα να.πάνε χαμενες ...
Αμα δεν ανοιξουν οι σχολες πάλυ θα σιχτιριζω..

Edited by GhostPrince, 01 January 2022 - 22:34.

フカフカ

#92833 pc_magas

pc_magas

    Nekomusumne are the best wives!!!!!!!

  • Members
  • 485 posts
  • LocationAcharnes

Posted 03 January 2022 - 18:50

Καλή Χρονιά, αρκεί να την κάνουμε εμείς καλή.

 

Having said that Here's a fresh release of my app in this new year: https://github.com/pc-magas/sercommH300sVoipCredentialsRecovery/releases/tag/v20220103

Έκανα νέον τρόπο να λαμβάνεις το voip password βασιζόμενος σε μεθοδολογία στο insomnia.

 

Τώρα η σειρά σας να βελτιώσετε την χρονιά ΠΑΜΕ!



#92834 Nikolai_Karapetsov

Nikolai_Karapetsov

    The soviet petrolhead

  • Members
  • 81 posts
  • Locationκαπου στο διαστημα...

Posted 04 January 2022 - 12:59

μπορεις να το kανεις να παιζει σε windows?



#92835 pc_magas

pc_magas

    Nekomusumne are the best wives!!!!!!!

  • Members
  • 485 posts
  • LocationAcharnes

Posted 04 January 2022 - 23:47

μπορεις να το kανεις να παιζει σε windows?

Για windows υπάρχουν APP

 

https://www.insomnia.gr/forums/topic/763179-routerhak-%CF%84%CE%BF-%CE%B1%CF%80%CF%8C%CE%BB%CF%85%CF%84%CE%BF-tool-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CE%BD%CE%B1-%CE%BE%CE%B5%CE%BA%CE%BB%CE%B5%CE%B9%CE%B4%CF%8E%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82-%CF%84%CE%BF-router-%CF%83%CE%BF%CF%85/

 

Αλλά ο κώδικας είναι τόσο καθαρός και είναι java που εύκολα γίνετε desktop app.