Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
* * * * - 33 votes

The Black Hole


  • Please log in to reply
93856 replies to this topic

#91576 Angel.tze

Angel.tze

    Το perverted υποσυνειδητο μου εχει παντα δικιο

  • Members
  • 362 posts

Posted 12 April 2021 - 14:39

Το light novel έχει καλές κριτικές και λένε πως πιάνει ωραία θέματα σχετικά με τον πόλεμο. Thanks for sharing! 


8J90AKf.jpg

that's a dude!


#91577 Erudinam

Erudinam

    Anime Newbie

  • Members
  • 46 posts

Posted 12 April 2021 - 16:04

ποιο ειναι το αγαπήμενο σας φαγητό? νομιζω για μενα θα ελεγα τα λαζανια!

 

Lasagne_-_stonesoup.jpg


Edited by Erudinam, 12 April 2021 - 16:10.

wdasa.png


#91578 Gamer

Gamer

    Starting...

  • Members
  • 37 posts

Posted 12 April 2021 - 16:35

ποιο ειναι το αγαπήμενο σας φαγητό? νομιζω για μενα θα ελεγα τα λαζανια!

Lasagne_-_stonesoup.jpg


Αχ, μού ανοίγεις την όρεξη! :lol:

Ίσως φασόλια γίγαντες

#91579 pc_magas

pc_magas

    Nekomusumne are the best wives!!!!!!!

  • Members
  • 485 posts
  • LocationAcharnes

Posted 12 April 2021 - 22:26

Πάλι αναμένω το πέρας της νηστείας για να φάω Tonkatsu. Παράλληλα λιώνω στο Underground 2 στο PS-2 ευελπιστώ να μπορέσω να ξεκλειδώσω το Audi A3 η το RX-7.



#91580 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 13 April 2021 - 09:20

Έκανα σήμερα μοριακό τεστ, πάω στο σημείο ελέγχου, μου παίρνουν τα στοιχεία. Πατήστε στο τετράγωνο στα δεξιά και στρίψτε αριστερά, κάντε αααααα.

Ανοίγω, κάνω ααααα και τότε εμφανίζεται Η ΑΓΙΑ ΜΠΑΤΟΝΕΤΑ. Είναι μακρουλή, άντε για πάμε πόσο μέσα να πάει. Υπόψιν στο μοριακό το δείγμα το παίρνουν από το φάρυγγα οπότε μπαίνει από το στόμα.

Την βάζει, ζουμπάει τη γλώσσα να πάει πιο κάτω και λεω ΣΙΓΑ ΜΑΡΗ ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΕΝΑ ΓΥΡΟ ΧΤΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΩ ΧΩΝΕΨΕΙ ΑΚΟΜΑ.

Νταξ υπερβολές αλλά νομίζω το μοριακό είναι πιο εύκολο από το speed που σου βάζουν του σουράβλι μέσα στη μύτη.

Άντε αύριο θα είμαι στα αποτελέσματα του Χαρδαλιά, είχε μία κοπέλα από το γραφείο κρούσμα στο σπίτι της, γμτχς για ιο!  :dazed:  

Τέλος, τι τρελή μπίζνα αυτά τα τεστ. 60€ το μοριακό τώρα, πρίν από έξι μήνες 80 και στην αρχή 120€. Not bad filthy farma ghouls. :wet2:


rsrGbGx.gif

#91581 Erudinam

Erudinam

    Anime Newbie

  • Members
  • 46 posts

Posted 13 April 2021 - 10:51

 θα βγαλουν εφαρμογη που θα ειναι στην ουσια unlimited tests με σκαναρισμα του ματιου. 95% τα πετυχαινει.

 

αυτο συν τα δυνατα εμβολια, Σεπτεμβριο θα εχουμε πληρη κανονικοτητα πιστευω.

 

εδω το Ισραηλ με 55% περιπου με την 1 δοση μόνο. απο τα 8000 τα κρουσματα επεσαν περίπου στα 200 και οι θανατοι περιπου 10.

 

οποτε φανταστειτε οταν φτασουμε (αμα φτασουμε) 70% με 2 δοσεις. αυτο συν τα καταπληκτικα τεστ ματιου θα φερουν πληρη κανονικοτητα τον Σεπτέμβριο.

 

εχω αναγκη απο σεροτονινη. αμα ειμαι κλεισμενος μέσα, πως να μην πυροδοτείται η ψυχική μου ασθένεια?

 

Τις τελευταιες μέρες είχα κάτι πονοκεφάλους σαν πυρετό χωρίς πυρετό. Σκέφτηκα μήπως είναι απο covid αλλα τελικα μαλλον ειναι απο ελλειψη σεροτονινης (καταθλιψης).

 

χθες το βραδυ ειχα φρικαρει λίγο γιατι αισθανομουν dead inside και προσπαθησα λιγα να χαρω και να διωξω αυτες τις σκεψεις. επιασε και αμεσως εφυγε λιγο ο πονοκεφαλος


Edited by Erudinam, 13 April 2021 - 10:54.

wdasa.png


#91582 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 13 April 2021 - 12:08

Ρε, πάω google γράφω τεστ covid ιριδα μάτι και δεν βγάζει τίποτα! Που τα διαβάζεις όλα αυτά;

Επίσης ποια κανονικότητα, μην τα ξαναλέμε, μετά θα χει μνημόνια να μας σώσουν πάλι. Ας μείνουμε στο brace for impact αν θες να περιμένεις κάτι.

Βγες έξω, πάνε σε κάνα πάρκο, άραξε σε κανά παγκακί εκεί να σε δει ο ήλιος, αυτό κάνουν οι Σουηδοί και λένε βοηθάει.


rsrGbGx.gif

#91583 GhostPrince

GhostPrince

    夢遊病者

  • Members
  • 2,149 posts
  • Location ・ω・ 

Posted 13 April 2021 - 12:32

Δεν ξερω για αλλες χώρες αλλα ελλαδα σιγουρα δν φτανεις ουτε το 70% σύντομα, ουτε σε κανονικότητα γυρνας , τετοια συστηματα παρεις δν παρεις τα χρεη ειναι ηδη σε μονόδρομο, βαλε κ τις απειρες λάθος αγορες ποτ κάνουμε γτ είμαστε ουγκανία. Πριν το 2025 φως στο τούνελ δν υπάρχει. Αλλα νταξ αν τα καταφερουν εξωτερικό συντομα θα νε αισιόδοξο απο μόνο του, μπας και φυγεις να σωθεις απτο Μπλάκ ματτερ που χουμε για κρατος.


https://www.google.com/amp/s/english.alarabiya.net/amp/coronavirus/2021/04/12/Rollout-of-eye-scan-test-for-COVID-19-targeted-by-German-firm


Μου φαίνεται θα καταλήξω να γραφω κιεγω στο τελος καταθλιπτικές εμμονες σε κανα τοπικ οπως παω..

Edited by GhostPrince, 13 April 2021 - 12:37.

フカフカ

#91584 MPVNsf123

MPVNsf123

    Anime Fan

  • Members
  • 140 posts

Posted 13 April 2021 - 13:30

Erudinam, οι πονοκέφαλοι μπορεί να είναι και από τις αλλεργίες. Και μένα με πιάνουν τελευταία. Μπορεί και ο καφές να παίζει ρόλο. Εντωμεταξύ διάβαζα τις παρενέργειες από Depon και Panadol και θυμήθηκα κάτι που είχε πει ένας συνάδελφος παλιά, ότι τα φάρμακα είναι παρενέργειες με γιατρειά όχι γιατρειά με παρενέργειες.



#91585 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 13 April 2021 - 14:12

Ρε Κοζάνη τι κάνετε, δεν φοράτε τίποτα, σα δε ντρέπεστε

 

https://www.iatronet.gr/article/100611/sthn-kozanh-klimakio-ypo-ton-kathhghth-gogo-gia-to-paradoxo-me-ton-koronoio

 

:canthelp:


rsrGbGx.gif

#91586 Black Rock

Black Rock

    TO THE ICECAR!

  • GFX Staff
  • 724 posts
  • Locationalways searching for nii-chan

Posted 13 April 2021 - 16:51

Έκανα σήμερα μοριακό τεστ, πάω στο σημείο ελέγχου, μου παίρνουν τα στοιχεία. Πατήστε στο τετράγωνο στα δεξιά και στρίψτε αριστερά, κάντε αααααα.

Ανοίγω, κάνω ααααα και τότε εμφανίζεται Η ΑΓΙΑ ΜΠΑΤΟΝΕΤΑ. Είναι μακρουλή, άντε για πάμε πόσο μέσα να πάει. Υπόψιν στο μοριακό το δείγμα το παίρνουν από το φάρυγγα οπότε μπαίνει από το στόμα.

Την βάζει, ζουμπάει τη γλώσσα να πάει πιο κάτω και λεω ΣΙΓΑ ΜΑΡΗ ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΕΝΑ ΓΥΡΟ ΧΤΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΩ ΧΩΝΕΨΕΙ ΑΚΟΜΑ.

Νταξ υπερβολές αλλά νομίζω το μοριακό είναι πιο εύκολο από το speed που σου βάζουν του σουράβλι μέσα στη μύτη.

Άντε αύριο θα είμαι στα αποτελέσματα του Χαρδαλιά, είχε μία κοπέλα από το γραφείο κρούσμα στο σπίτι της, γμτχς για ιο!  :dazed:  

Τέλος, τι τρελή μπίζνα αυτά τα τεστ. 60€ το μοριακό τώρα, πρίν από έξι μήνες 80 και στην αρχή 120€. Not bad filthy farma ghouls. :wet2:

 

Δεν τα λες τα 60 και λίγα αλλά εγώ έδωσα 120 οπότε στα διάλα να πάνε όλοι τους.



#91587 Nikolai_Karapetsov

Nikolai_Karapetsov

    The soviet petrolhead

  • Members
  • 81 posts
  • Locationκαπου στο διαστημα...

Posted 13 April 2021 - 18:38

ποιο ειναι το αγαπήμενο σας φαγητό? νομιζω για μενα θα ελεγα τα λαζανια!

 

Lasagne_-_stonesoup.jpg

garfield εσυ?



#91588 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 13 April 2021 - 20:04

Δεν τα λες τα 60 και λίγα αλλά εγώ έδωσα 120 οπότε στα διάλα να πάνε όλοι τους.


Πληρώνει η εργοδοσία ρε, αν ήταν να τα δώσω εγώ μπορεί να μην έκανα.
rsrGbGx.gif

#91589 Black Rock

Black Rock

    TO THE ICECAR!

  • GFX Staff
  • 724 posts
  • Locationalways searching for nii-chan

Posted 13 April 2021 - 22:24

Πληρώνει η εργοδοσία ρε, αν ήταν να τα δώσω εγώ μπορεί να μην έκανα.


Χόλι σιτ. Άντε με το καλό αρνητικά όλα.

#91590 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 14 April 2021 - 00:07

Έλα μου το στείλανε, αρνητικό. Εσύ γιατί έκανες;
rsrGbGx.gif