Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
* * * * - 33 votes

The Black Hole


  • Please log in to reply
93858 replies to this topic

#85021 Kamen Tantei Zura

Kamen Tantei Zura

    Ore-sama

  • Members
  • 836 posts

Posted 24 June 2017 - 18:55

Screenshot_2_378.jpg

Βάλ'το signature



#85022 Kai

Kai

    Fluent in sarcasm

  • Review Team
  • 2,722 posts

Posted 24 June 2017 - 18:55

Δεν κατάλαβα

 

Από το πολύ αψέντι είναι μην τον παρεξηγείς


ySss0UF.jpg


#85023 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 25 June 2017 - 00:22

αααααυτο ακριβώς, ρε καλο μου κορίτσι, μήπως έχεις βάλει κάμερα σπίτι μου;

 

Ο scarlet μετά από 12000 ποστ σε 4 διαφορετικά φορουμζ

 

Youtube Video

 

Δεν τον χωράει ο τόπος!


Edited by Hazuki, 25 June 2017 - 00:23.

rsrGbGx.gif

#85024 Scarlet D.

Scarlet D.

    Έχω δει και χειρότερα.

  • Members
  • 244 posts
  • LocationΑθήνα, Χανιά

Posted 25 June 2017 - 02:41

Ο scarlet μετά από 12000 ποστ σε 4 διαφορετικά φορουμζ

Youtube Video


Δεν τον χωράει ο τόπος!

δεν ειμαι σιγουρος αν σας φανηκε τοσο περιεργο που ειπα οτι εχω πολλα ποστ σε πολλα φορουμ αλλα για εσας τους μεσους μη σπαμμεραδες φανταζομαι τα 9800 ποστ που εχω σε ενα απο αυτα (που ευτυχως επιζει) θα πρεπει να ειναι πολλα :3, ααααχ κοινοι θνητοι... τι να πεις... παν να πιω το ουισκι μου τωρα με κοκα κολα



Βάλ'το signature

βαλ την εσυ αν τολμας!

Edited by Scarlet D., 25 June 2017 - 02:55.


#85025 GhostPrince

GhostPrince

    夢遊病者

  • Members
  • 2,149 posts
  • Location ・ω・ 

Posted 25 June 2017 - 02:52

ωραίες εποχές. 

 

Εγώ πάλυ στο ίδιο φόρουμ μέλος απ'το 10 με 0 ποστς  :dazed:


Edited by GhostPrince, 25 June 2017 - 02:55.

フカフカ

#85026 Scarlet D.

Scarlet D.

    Έχω δει και χειρότερα.

  • Members
  • 244 posts
  • LocationΑθήνα, Χανιά

Posted 25 June 2017 - 02:58

ωραίες εποχές. 
 
Εγώ πάλυ στο ίδιο φόρουμ μέλος απ'το 10 με 0 ποστς  :dazed:

ναι, για καποιο λογο ολα τα ατομα που ασχολουνταν/ασχολουνται με one piece εχουν περασει απο εκει να πουνε κανα γεια, αλλα ποτε δεν μιλησαν XD, το 70% των μελων εχουν 0 ποστ

#85027 GhostPrince

GhostPrince

    夢遊病者

  • Members
  • 2,149 posts
  • Location ・ω・ 

Posted 25 June 2017 - 03:09

ναι, για καποιο λογο ολα τα ατομα που ασχολουνταν/ασχολουνται με one piece εχουν περασει απο εκει να πουνε κανα γεια, αλλα ποτε δεν μιλησαν XD, το 70% των μελων εχουν 0 ποστ

 

Άμα σου πω πως είχα ξεχάσει το γεγονός πως ήμουν μέλος εκεί και το συνειδητοποίησα σήμερα θα με πιστέψεις? (τα κοοκις δεν ξεχνούν)

Χαίρομαι που δεν είμαι ο μόνος ωστόσο, κάτι ανάλογο και με το άνιμε-γκρεεκ που έχω μιλήσει απειροελάχιστες φορές και είμαι απτό 08-9 ξέρω γω. Γενικά νομίζω μόνο το άνιμε.γρ με κράτησε και ίσως παλιά το μακαρίτικο δραγκονμπολ γρ ένα διάστημα. ϊσως ούτε εγώ ήμουν ειδιαίτερα των φόρουμς ποτέ απλά με κράτησαν συγκεκριμένες φάσεις που ακόμα νοσταλγώ.


Edited by GhostPrince, 25 June 2017 - 03:10.

フカフカ

#85028 Scarlet D.

Scarlet D.

    Έχω δει και χειρότερα.

  • Members
  • 244 posts
  • LocationΑθήνα, Χανιά

Posted 25 June 2017 - 03:12

και πολυ καλα εκανες, απο το fb τα φορουμ τα προτειμω περισσοτερο, αν και να σου πω την αληθεια για να μπω σε καποιο φορουμ σημαινει οτι με ενδιαφερει σε βαθμο που θα ποσταρω κι ολας οποτε κανω και ποστς... στην συγκεκριμενη περιπτωση πολλα απ αυτα...

#85029 GhostPrince

GhostPrince

    夢遊病者

  • Members
  • 2,149 posts
  • Location ・ω・ 

Posted 25 June 2017 - 03:20

well thats my point, άμα δεν δε τραβήξουν ή κρατήσουν οι συζητήσεις το ξεχνάς, πολλές φορές μπήκα σε φόρουμς και ξέχασα την ύπαρξη τους , σε άλλα πάλι έμεινα μέχρι τέλους....προφανώς κιεγώ βέβαια τα προτημώ απ'το φέιςμπουκ και τα αντίστοιχα γιατί δεν είναι τέρμα χαοτικά και πρέιζ στην megami του ατελείωτου σπαμ όπως εκεί. Όσο πιο μακρυά γίνεται απ'τα γκρουπ του ΦΒ γενικότερα :emptyonexg1:

 

P.S: Μ'αρεσει που δεν μπορώ να κάνω ριπλάι στο ΠΜ σου ΟΠ.γρ επειδή δεν έχω στήλει μηνύματα ποτέ. nice feature.  :blurah5:  Σε άλλη μια 7ετία λοιπόν αμά ακόμα εδώ με το καλό θα κάνω και ένα ποστ.  :kyaaa:


Edited by GhostPrince, 25 June 2017 - 03:24.

フカフカ

#85030 1451

1451

    .

  • Members
  • 2,585 posts

Posted 25 June 2017 - 06:39

Αφήστε τα ποστ και πιάστε τα τοστ, έρχεται πείνα.

 

Προφητεία γέροντος Άρρυθμου.



#85031 Kamen Tantei Zura

Kamen Tantei Zura

    Ore-sama

  • Members
  • 836 posts

Posted 25 June 2017 - 10:06

δεν ειμαι σιγουρος αν σας φανηκε τοσο περιεργο που ειπα οτι εχω πολλα ποστ σε πολλα φορουμ αλλα για εσας τους μεσους μη σπαμμεραδες φανταζομαι τα 9800 ποστ που εχω σε ενα απο αυτα (που ευτυχως επιζει) θα πρεπει να ειναι πολλα :3, ααααχ κοινοι θνητοι... τι να πεις... παν να πιω το ουισκι μου τωρα με κοκα κολα



βαλ την εσυ αν τολμας!

Το συγκεκριμένο φόρουμ το ήξερα μόνο από τα μπανεράκι του affiliates του one piece rpg. Δεν ξέρω αν είχα καν user

Δεν αλλάζω την epic sig με τον Aizawa για τον Κούλη.



#85032 Scarlet D.

Scarlet D.

    Έχω δει και χειρότερα.

  • Members
  • 244 posts
  • LocationΑθήνα, Χανιά

Posted 25 June 2017 - 10:16

ε ωραια ουτε εγώ αλλάζω την κενή μου απιστευτή signature που συμβολίζει άριστα το κενό που βιώνει σήμερα ο μέσος anime fan που επισκέπτεται το φόρουμ και την απόγνωση του απέναντι στις επιλογές της  σύγχρονες anime βιομηχανίας.



#85033 Kai

Kai

    Fluent in sarcasm

  • Review Team
  • 2,722 posts

Posted 25 June 2017 - 13:57

Καλά της τα είπες Scarlet, δεν καταλαβαίνει τους καλλιτέχνες


ySss0UF.jpg


#85034 Scarlet D.

Scarlet D.

    Έχω δει και χειρότερα.

  • Members
  • 244 posts
  • LocationΑθήνα, Χανιά

Posted 25 June 2017 - 16:35

Καλά της τα είπες Scarlet, δεν καταλαβαίνει τους καλλιτέχνες

 

ωραίο ε; μόνος μου το σκέφτηκα :P



#85035 Kai

Kai

    Fluent in sarcasm

  • Review Team
  • 2,722 posts

Posted 25 June 2017 - 16:36

Το ξέρω!


ySss0UF.jpg