Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
* * * * - 33 votes

The Black Hole


  • Please log in to reply
93854 replies to this topic

#61 _GaARa_

_GaARa_

    stupidity isn't an excuse

  • Retired Staff
  • 809 posts

Posted 24 November 2006 - 14:51

ΒΑΡΕΘΗΚΑ να πηγαινω στην σχολη μου...ΒΑΡΕΘΗΚΑ να πληρωνω την σχολη μου...(θελω να ανοιξω δικο μου κομμωτηριο και να ερθετε ολοι να σας κανω τα μαλια στυλ anime και manga:hehe::hehe::hehe:)...ΒΑΡΕΘΗΚΑ να βαριεμε....:teeth:

ατιμο συστημα...τρως τα καλυτερα μας χρονια....:angry::angry:


επίδοξος κομμωτης?:P

we are the things that go bump in the night....We are the reason you sleep with a night light...


#62 NoDsl

NoDsl

    Ευκαιριακό Μέλος

  • Members
  • 442 posts

Posted 24 November 2006 - 14:57

mpeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Posted ImagePosted Image
She's incredible math (Scott Matthew & Tim Jensen - Lithium Flower)
Rather feel pain than nothing at all
(Three Days Grace - Pain)
Chains: Gainax tribute || Share_The_Rare

#63 d.neko-angel

d.neko-angel

    :: Dream ON ::

  • Members
  • 1,045 posts
  • Locationathens, greece

Posted 24 November 2006 - 16:03

finally downloaded! :respect::respect:

σε RAW ή με english subs??
όχι τίποτα άλλο αλλά μέχρι στιγμής μονο σε raw την έχω βρει...
k αν υπάρχει με english subs την θέλωωωω
Για την Death Note Movie μιλάω πάντα

rrmr.png


#64 trynksssj2

trynksssj2

    Anime Elite

  • Retired Staff
  • 1,368 posts

Posted 24 November 2006 - 16:34

βαρεμάρα...... σε μισή ώρα έχω φροντιστήριο έκθεση...................... :wallbash:

#65 Whitelighter

Whitelighter

    WHT Apricorn

  • Members
  • 668 posts

Posted 24 November 2006 - 17:02

finally downloaded! :respect::respect:
Posted Image

Posted Image
το ''σουβλακι'' απο γλυκα του L ειναι πραγματικα ftw!:P:P


WTF? ZOMFG! :o:o:o Έλεος... Ποιος μαλάκας δέχτηκε να κάνει τον Ryuk και πώς είναι έτσι ο L:tongue2:;
Έλεος, ρε, μη μου πεις ότι έχει και την σκηνή με όλους τους shinigami....

Posted Image

«Ίσως ο Megatron να 'κανε τελικά το λάθος που θα με κάνει αρχηγό των Decepticons!»


#66 Whitelighter

Whitelighter

    WHT Apricorn

  • Members
  • 668 posts

Posted 24 November 2006 - 17:09

http://www.mindistortion.net/iwantyoursoul/?i_am=Captain%20Squallo

Και να σας παραθέσω και τη βιογραφία μου που δυστυχώς δεν χωρούσε στο πεδίο που έχετε ρυθμίσει : :

Γεννήθηκα στο Γκρέισβιλ της Αλαμπάμα, μια ήσυχη πόλη του Αμερικάνικου Νότου. Όμορφα που κυλούσε η ζωή στο Γκρέισβιλ. Τις Κυριακές με τον πατέρα μου πηγαίναμε στην εκκλησία. Και μετά περνούσαμε από το μαγαζάκι του κυρίου Τζώνσον για καραμέλες και ζαχαρωτά. Τα κυκλάμινα μοσχοβολούσαν στη μικρή μας γειτονιά και από το απέναντι μπαλκόνι, κάθε βράδυ, με νανούριζε ο ήχος από το μπάντζο του Τζέι Τζέι Λέστερ, ανακατεμένος με το θρόισμα των φύλλων, καθώς ο ζεστός καλοκαιρινός αέρας περνούσε μέσα από τις καστανιές και έφτανε μέχρι το παράθυρό μου. Ο πατέρας μου, όμως, ήταν μέθυσος, γυναικάς και χαρτοπαίκτης και ένα βράδυ η μητέρα μου μας πήρε, εμένα και τον αδερφό μου, τον Λουκ και ήρθαμε στην Ελλάδα. Έκτοτε ζω εδώ.

Posted Image

«Ίσως ο Megatron να 'κανε τελικά το λάθος που θα με κάνει αρχηγό των Decepticons!»


#67 yami

yami

    神速

  • Retired Staff
  • 3,707 posts

Posted 24 November 2006 - 17:30

http://www.mindistortion.net/iwantyoursoul/?i_am=Captain%20Squallo

Και να σας παραθέσω και τη βιογραφία μου που δυστυχώς δεν χωρούσε στο πεδίο που έχετε ρυθμίσει : :

Γεννήθηκα στο Γκρέισβιλ της Αλαμπάμα, μια ήσυχη πόλη του Αμερικάνικου Νότου. Όμορφα που κυλούσε η ζωή στο Γκρέισβιλ. Τις Κυριακές με τον πατέρα μου πηγαίναμε στην εκκλησία. Και μετά περνούσαμε από το μαγαζάκι του κυρίου Τζώνσον για καραμέλες και ζαχαρωτά. Τα κυκλάμινα μοσχοβολούσαν στη μικρή μας γειτονιά και από το απέναντι μπαλκόνι, κάθε βράδυ, με νανούριζε ο ήχος από το μπάντζο του Τζέι Τζέι Λέστερ, ανακατεμένος με το θρόισμα των φύλλων, καθώς ο ζεστός καλοκαιρινός αέρας περνούσε μέσα από τις καστανιές και έφτανε μέχρι το παράθυρό μου. Ο πατέρας μου, όμως, ήταν μέθυσος, γυναικάς και χαρτοπαίκτης και ένα βράδυ η μητέρα μου μας πήρε, εμένα και τον αδερφό μου, τον Λουκ και ήρθαμε στην Ελλάδα. Έκτοτε ζω εδώ.



that owned :laugh:
ειδικα ο τροπος που το διηγηθηκε η Νταλια ηταν ftw!:hehe:

Ποιος μαλάκας δέχτηκε να κάνει τον Ryuk και πώς είναι έτσι ο L

o Ryuk ειναι CG,οπως
Spoiler:


σε RAW ή με english subs??
όχι τίποτα άλλο αλλά μέχρι στιγμής μονο σε raw την έχω βρει...
k αν υπάρχει με english subs την θέλωωωω
Για την Death Note Movie μιλάω πάντα

αυτο ειναι το Τν-raw του Saiyaman...δεν ειναι υπερβολικα δυσκολο να καταλαβεις τι γινεται,αν εχεις διαβασει το μανγκα ή βλεπεις το ανιμε,εστω κι αν δε ξερεις jap...απο λιγο που ειδα,παει μεχρι ο σημειο με τη Naomi,που βεβαια του εχουν αλλαξει τα φωτα :confused: ενω ακολουθει πολυ καλα το μανγκα μεχρι ενα σημειο,καπου προς το τελος τον χανει το δρομο :shit:
παντως δεν ειναι και καμια τρομερη ταινια...μονο στους πολυ hardcore φαv θα αρεσει,imo...(japanese ppl acting=sucky)

#68 Housem@ster

Housem@ster

    Anime Amateur

  • Members
  • 102 posts

Posted 24 November 2006 - 22:32

Για όποιον βαριέται θανάσιμα, υπάρχει και το www.bored.com! Check it out!

#69 vectrapearl

vectrapearl

    κουρεας ο μεγας...

  • Members
  • 532 posts

Posted 25 November 2006 - 01:01

GaARa οχι απλα επιδοξος αλλα και επιδεξιος:D κομμωτης....!!!!

και σου εκανα ενα μαλι.....................!!!!!!!!;););););)

                                                                       


#70 Epinephrine

Epinephrine

    HMMY

  • Members
  • 442 posts

Posted 25 November 2006 - 01:28

Εδω γίνινται ποστ για Death Note καλύτερα από ότι γίνονται στο κανονικό τοπικ :hehe:
Cuz I'm praying for rain / And I'm praying for tidal waves /I wanna see the ground give
way.

I wanna watch it all go down. / Mom please flush it all away. /I wanna see it go right in and down.

I wanna watch it go right in. /Watch you flush it all away.

#71 Majin_PSiKapaMi

Majin_PSiKapaMi

    Σχιστοματισμος FTW

  • Members
  • 123 posts

Posted 25 November 2006 - 03:11

Τελικα το φορουμ θα παραμεινει μονιμα στην τωρινη του μορφη?

Επισης αν minna=everyone η δικια μας γιορτη του αγιου Μηνα ταυτιζεται με την γιορτη των αγιων παντων στην Ιαπωνια?
Posted Image
AGA.P.E. ><
_____________
My chain here


#72 NoDsl

NoDsl

    Ευκαιριακό Μέλος

  • Members
  • 442 posts

Posted 25 November 2006 - 03:52

Επισης αν minna=everyone η δικια μας γιορτη του αγιου Μηνα ταυτιζεται με την γιορτη των αγιων παντων στην Ιαπωνια?



ΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
+1. Άρτιον!:first:
Posted ImagePosted Image
She's incredible math (Scott Matthew & Tim Jensen - Lithium Flower)
Rather feel pain than nothing at all
(Three Days Grace - Pain)
Chains: Gainax tribute || Share_The_Rare

#73 vectrapearl

vectrapearl

    κουρεας ο μεγας...

  • Members
  • 532 posts

Posted 25 November 2006 - 14:49

αυτο ηταν ....εφαγα και για σημερα και τουμπανιασα παλι:wacko::wacko::wacko:........

                                                                       


#74 Nehelenia

Nehelenia

    Queen Nehelenia

  • Members
  • 674 posts

Posted 25 November 2006 - 15:04

αχ.. τι βαρετη μέρα :| :feels down:

Posted Image


#75 NoDsl

NoDsl

    Ευκαιριακό Μέλος

  • Members
  • 442 posts

Posted 25 November 2006 - 15:09

Τι βαρετή. Κοντεύω να κόψω φλέβες. Γράφω dvd και cd απο τις 9 το πρωί και ίσως τελειώσω σε κανα μισάωρο... eleor
Posted ImagePosted Image
She's incredible math (Scott Matthew & Tim Jensen - Lithium Flower)
Rather feel pain than nothing at all
(Three Days Grace - Pain)
Chains: Gainax tribute || Share_The_Rare