Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
* * * * - 33 votes

The Black Hole


  • Please log in to reply
93873 replies to this topic

#181 NoDsl

NoDsl

    Ευκαιριακό Μέλος

  • Members
  • 442 posts

Posted 28 November 2006 - 18:34

Pounai i barka OEO?
Posted ImagePosted Image
She's incredible math (Scott Matthew & Tim Jensen - Lithium Flower)
Rather feel pain than nothing at all
(Three Days Grace - Pain)
Chains: Gainax tribute || Share_The_Rare

#182 _GaARa_

_GaARa_

    stupidity isn't an excuse

  • Retired Staff
  • 809 posts

Posted 28 November 2006 - 19:13

Ειμαι βαθύτατα συγκινημένος...:heart: :heart: :heart: :heart:
2Mbit by vivodi :tongue2: !!!!!!!!!!!!!!!!Απίστευτες ταχυτητες,χωρις κανένα πρόβλημα:calm:

we are the things that go bump in the night....We are the reason you sleep with a night light...


#183 eXXentriX

eXXentriX

    Ryu/Dae-Su/Jeum-ja

  • Members
  • 849 posts

Posted 28 November 2006 - 19:51

Me too......
Mετά απο 2 μήνες αναμονής η Vivodi ελέησε να θυμηθεί να μου βάλει 1mbit
σύνδεση αν και το πακέτο ήταν για 2_(τεχνικά προβλήματα και my ass../)_
Αλλά παρ'όλα αυτά....:heart::heart::heart::heart::heart:
P.S_οι ταχύτητες είναι καλές για την ώρα.....
Posted Image

Εξεταστική...πφφφφ...απο 22/2 ξανά.......:wis:

#184 kenshin

kenshin

    Anime Fan

  • Members
  • 213 posts

Posted 28 November 2006 - 19:58

δηλαδη με τι ταχυτητα κατεβαζεται και ανεβαζεται
Posted Image

#185 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 28 November 2006 - 20:59

Leecharoume με 100kbyte/s [θεωριτικά με 128 :P ] και upload [οι υπόλοιποι εγώ μόνο dl :twisted:] θεωρητικά με 32, συνήθως κάπου στο 28 [αν θυμάμαι καλά γιατί δεν seedaro και πολύ ........................ επειδή κατεβάζω από irc, δε πιστεύω να νομίζατε bt :D] για 1 mbit. Για όποια ταχύτητα θές να μάθεις, απλά παίρνεις την θεωρητική που λέει ο κάθε provider πχ 256 και διαιρείς με το 8 για να το βρείς σε byte [dld έτσι όπως τα δείχνουν τα προγράμματα :D ]
rsrGbGx.gif

#186 yami

yami

    神速

  • Retired Staff
  • 3,707 posts

Posted 28 November 2006 - 21:53

εγω θα επρεπε να εχω 1mbit,αλλα και εδω κι ενα μηνα φτανω max τα 70-75kb/s...δλδ 768 and less<< no comment...
βεβαια απο πριν(και απο το τπτ) καλυτερα :P
27-30 mins/ep in mIRC is not bad..

#187 kenshin

kenshin

    Anime Fan

  • Members
  • 213 posts

Posted 28 November 2006 - 22:29

ρε συς εγω εχω 384 και κατεβαζω μεχρι και με 80
Posted Image

#188 Epinephrine

Epinephrine

    HMMY

  • Members
  • 442 posts

Posted 28 November 2006 - 23:24

Egw 1mbps alla eimaste eparxia :rolleyes: ALLA HR8E H NEA O8ONH !!! K A F R I L L A !
Cuz I'm praying for rain / And I'm praying for tidal waves /I wanna see the ground give
way.

I wanna watch it all go down. / Mom please flush it all away. /I wanna see it go right in and down.

I wanna watch it go right in. /Watch you flush it all away.

#189 Epinephrine

Epinephrine

    HMMY

  • Members
  • 442 posts

Posted 29 November 2006 - 00:00

Επειδη τα μυνήματα εμφανίζονται χάλια κ πόσταρα χθες στο musiclyrics κ επειδή το περιστατικό με τον igore με εξόργησε.. Here You Go... Deadlock - Αστυνομια Σκεψης Μες στο λήθαργο επωφελήθηκαν , τα χέρια λύθηκαν φασιστικά απ ' το πουθενά μες στα κρυφά επιβλήθηκαν εκείνοι οι καπηλευτές της βούλησης , του νου φιλοδοξούν να φυλακίσουν το βλέμμα του κενού πρόσωπα γνωστά , δημόσια και ύπουλα ενεργούν πολιτικοί , επιχειρηματίες να σε φάνε προσπαθούν μες στα χαρτιά και στους φακέλους τη ζωή σου να ορίζουν μ****α δεν κατάλαβες ποτέ δε θα στη χαρίζουν οι ψυχροί εκτελεστές σαν τους προδότες στη φυγή δε θα αργήσουν να σου δώσουν τη χαριστική βολή πριν προλάβεις την αλήθεια να τους κλέψεις διευθύνοντες εγκεφαλοi αστυνομία σκέψης θα κερδίσουν τον έλεγχο και τον τρόπο του μυαλού πως ενεργείς δε θα μπορείς πια ν' αντισταθείς , πρόσεξε αρχίζει το παζάρι της αλήθειας , η παραποίηση άνθρωποι ομοιόμορφοι εχει δράσει η κλωνοποίηση θα 'σαι για αυτούς μονάχα ένας αριθμός χωρίς άξια αν αντιδράσεις πέθανε μια απειλή στην κοινωνία το εγώ σου θα σκοτώσεις , ποτέ δε θέλουν να σηκώσεις το κεφάλι σου ψηλά μην τυχών και τους προδώσεις κι αντικρίζεις τη θηλεία της τυφλής δικαιοσύνης που 'χαν ετοιμάσει οι ίδιοι από πνεύμα καλοσύνης πρώτο δείγμα εμπιστοσύνης , τεχνητής νοημοσύνης πάλι θύμα .............. της καχύποπτης γαληνής ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΜΑΣ ΑΝΗΚΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΣ ΤΟ ΚΛΕΨΕΙΣ ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΠΙΣΤΕΨΕΙΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΣΚΕΨΗΣ Μες στον ύπνο του λαού βρήκαν υπέδαφος , λόγος ακέραιος με την ηλιθιότητα , κερδίζουν έδαφος τα μαύρα πρόβατα ψάχνουν να στείλουν για σφαγή χτυπήματα κάτω από τη μέση για όποιον αντισταθεί είτε σταθεί εμπόδιο τoυς , να γίνουν έχουν βλέψεις εφευρέτες της οργανωμένης σύγχυσης της σκέψης και οι τύχες των πολλών στα χέρια των κακών να εξουσιάζουν στο παρασκήνιο μέλλον , παρόν και παρελθόν και εσύ να 'σαι απών , άκου λοιπόν λόγια φθηνά και υποσχέσεις υπό αστυνομία σκέψης καταργούν τις διαθέσεις επανάστασης , κάθε μορφή πολυφωνίας , διαφωνίας και το πρόσχημα απλό για καλό της κοινωνίας τηλεοθόνες επιτήρησης , ρομπότ στην εξουσία και ανύποπτοι οι άνθρωποι κοιτούν το μέλλον με απορία μια πλύση εγκέφαλου θα ξεχάσεις να αγαπάς να πονάς τους συνανθρώπους , ψηλά ελεύθερα να κοιτάς πρώτα άδεια να πάρεις από τον μεγάλο αρχηγό ποτέ δε θα ξεχάσεις ποιος είναι το αφεντικό σταμάτα να 'σαι ο καλός τους ο μαλάκας , άντε ξύπνα μην αφήνεις το μυαλό σου να χαθεί , να νεκρωθεί να κοιμηθεί στο ψέμα , δίχως ελπίδα να σταθεί όρθιο στα πόδια του θέλουν να παει να γαμηθεί ενώ εκείνοι πίσω απ' τις μάσκες θα γελάνε , θα γλεντάνε που έφεραν το πράγματα εκεί που θέλανε να πανε θα 'ρθει κάποτε η στιγμή να τους πουν στασιαστές φανφαρονισμός από δήθεν εκσυγχρονιστές διαπρεπείς διαχειριστές ηθικής υποβολής το 2000 πλησιάζει σε απόσταση βολής μα ποτέ τους δε σκέφτηκαν πως θα υπάρξει διαφωνία τους χτυπούν τα λόγια μας μ' ανεξέλεγκτη μανία ήρθε η ώρα να κρυφτούν στη φωλιά τους σαν τα φίδια και η αλήθεια είναι πάλι η αιτία.
Cuz I'm praying for rain / And I'm praying for tidal waves /I wanna see the ground give
way.

I wanna watch it all go down. / Mom please flush it all away. /I wanna see it go right in and down.

I wanna watch it go right in. /Watch you flush it all away.

#190 _GaARa_

_GaARa_

    stupidity isn't an excuse

  • Retired Staff
  • 809 posts

Posted 29 November 2006 - 15:00

δηλαδη με τι ταχυτητα κατεβαζεται και ανεβαζεται

220 με 230 κουμπούρες ειδα σε τορεντ χθες και 45 με 50 το upload:head:


ΥΓ:Κουμπούρες=KB

we are the things that go bump in the night....We are the reason you sleep with a night light...


#191 Despic

Despic

    Κουρδιστός Μανταρίνης

  • Members
  • 284 posts

Posted 29 November 2006 - 15:10

ΥΓ:Κουμπούρες=KB

:lol: :rofl: :lol: :wallbash:
Posted Image

#192 vectrapearl

vectrapearl

    κουρεας ο μεγας...

  • Members
  • 532 posts

Posted 29 November 2006 - 15:28

εγω παλι με adsl στο 1.0 (μετα απο αναβαθμιση απο 512) otenet ondsl kit με wireless moden router(που εγινε κατευθειαν lan με το pc γιατι ηταν στο σαλονι και εχανε ταχυτητα:wallbash::wallbash::?:?)το πιο πολυ που εχω δει ειναι 90 με 100 kb(και οχι σταθερα) dnl και καμια 25-50 up στα πολυ high....μηπως πρεπει να κανω καμια ρυθμηση....???:?

                                                                       


#193 Phantom Duck

Phantom Duck

    Platyrhynchos Kineticus

  • Retired Staff
  • 5,461 posts

Posted 29 November 2006 - 15:30

Δεν μου εμφανίζονται καθόλου εικόνες και Avatars. Ξέρει κανείς τι μπορεί να φταίει ?

E5VV38U.jpg


#194 Whitelighter

Whitelighter

    WHT Apricorn

  • Members
  • 668 posts

Posted 29 November 2006 - 15:47

Wii rules ya all!
Too bad I cannot buy it... :
Δεν πειράζει, όμως, θα τα βγάλουμε πέρα και με το DS. 8D

Posted Image

«Ίσως ο Megatron να 'κανε τελικά το λάθος που θα με κάνει αρχηγό των Decepticons!»


#195 Epinephrine

Epinephrine

    HMMY

  • Members
  • 442 posts

Posted 29 November 2006 - 18:33

Δεν μου εμφανίζονται καθόλου εικόνες και Avatars. Ξέρει κανείς τι μπορεί να φταίει ?


The Forum Has Gone Crazy :S
Cuz I'm praying for rain / And I'm praying for tidal waves /I wanna see the ground give
way.

I wanna watch it all go down. / Mom please flush it all away. /I wanna see it go right in and down.

I wanna watch it go right in. /Watch you flush it all away.