Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Νέα Σμύρνη!!!


  • This topic is locked This topic is locked
789 replies to this topic

#781 Glastenen

Glastenen

    La Reine du Portatif

  • Members
  • 727 posts

Posted 11 May 2009 - 10:07

κάπου γινόταν μια bishounenοσυζήτηση αλλά το πήρα χαμπάρι τελευταία στιγμή:nanana: Αν και έπρεπε να το υποψιαστώ με όλες τις γνωστές υπόπτους μαζεμένες :P


*glances about*

yeah, you should have :P φανγκερλωνίτη ολόκληρο είχαμε στήσει :hahaha:

έχω να δηλώσω πολύ συγκινημένη από αυτήν τη συνάντηση. Αποδέχτηκα ένα μέρος του φανγκερλισμού μου καθ'ότι ανακάλυψα ότι τελικά υπάρχουν κι άλλοι σαν εμένα! :oo::kawaii: λεπτομέρειες γνωρίζουν αι παρούσαι *γκουχου*

επίσης είχα την εντύπωση ότι απλά μπαίνει λουκέτο στο τόπικ, όχι και στα ν.σμύρνη μητς ;)

#782 Neuro

Neuro

    Anime Professional

  • Members
  • 730 posts

Posted 11 May 2009 - 11:48

Α ρε Neuro... Τα θες και τα λες αυτα; Οποια μπει στο χαρέμι δεν θέλει να φύγει...:canthelp:
+Οτι η Ιριστελλα ειναι απο τα σπάνια κομμάτια μου, οποτε καταλαβαίνεις...:burningbe3:

Μα αυτη ειναι η ιδεα να σου παρω το ποιο σπανιο και καλιτερο κομματη...και η iri δεν ειναι απλος ενα σπανιο κοματι ειναιBishōjo οποτε ας κατ τα χερια σου :burningbe3:!!!
On topic: Μιπος τωρα θα ηταν καλη ευκερια να φτιαξουμε thread meeting? `Η κατι τετοιο? Εγω εχω κανη το thread mini συναντησεις αλλα μαλλον πρεπει να το διατιποσω αλλιος. Παντος τα meeting δεν θα σταματισουν :tensai:


#783 Sponis

Sponis

    Despair-Ridden Heart...

  • Retired Staff
  • 2,291 posts

Posted 11 May 2009 - 11:52

όποτε θεωρήσετε ότι είναι καλή στιγμή για meeting απλά ανοίγετε ένα τοπικ και ψάχνετε για ημερομηνίες και τόπο συνάντησης...

νάθιν' μορ, νάθιν' λες που λένε κ στο χωριό μου

εμείς σας πετύχαμε στο φαγητό [και παγωτό για μερικούς]

μοοοοοοοοοοοοοοοοοονο τα σιντί τα έφερες;

#784 Namida

Namida

    Nihao

  • Members
  • 1,106 posts

Posted 11 May 2009 - 14:47

Ας αποχαιρετίσω και γω το θεσμό που μεγάλωσε τόσες και τόσες γενιές.

Δεν θα μπορούσα να έχω γνωρίσει καλύτερη παρέα, από αυτή που γνώρισα στις εκεί συναντήσεις.



#785 Sponis

Sponis

    Despair-Ridden Heart...

  • Retired Staff
  • 2,291 posts

Posted 11 May 2009 - 14:52

καλά δεν πάει φαντάρος, μην κάνεις και έτσι...

οι συναντήσεις θα μείνουν το τόπικ κλείνει...

#786 Yo! Master

Yo! Master

    Tiefling Compatible

  • Members
  • 538 posts

Posted 11 May 2009 - 15:02

καλά δεν πάει φαντάρος, μην κάνεις και έτσι...


Το thread όχι, κάποιοι άλλοι ναι. ;) ;)

Καλή η Θήβα.
----
I'm from Greece so i can say Tzimisce with ease.

#787 bijomarou

bijomarou

    Starting...

  • Members
  • 10 posts

Posted 11 May 2009 - 18:14

Παιδιά πριν κλείσει να σας πούμε οτι κι εμείς περάσαμε καλά και χαιρόμαστε για τη γνωριμία με μια τόσο όμορφη παρέα.
Ελπίζω να τα ξαναπούμε σύντομα!

#788 mono

mono

    Ελιτίστρια

  • Global Mods
  • 4,147 posts

Posted 11 May 2009 - 19:28

μοοοοοοοοοοοοοοοοοονο τα σιντί τα έφερες;



Εγώ τα φερα εσύ πού ήσουνα?:burningbe3:

Until next time όμως πάρε να πορεύεσαι

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=-8Juilrg6oQ[/youtube]

xbJ3b2w.jpeg


#789 the goblin

the goblin

    the 4th Espada

  • Members
  • 155 posts

Posted 30 August 2009 - 15:19

θα γινει κανα anime meeting στη Νεα Σμυρνη {στο μελλον}?????
[SIGPIC][/SIGPICPosted Imagei can see you

#790 Phantom Duck

Phantom Duck

    Platyrhynchos Kineticus

  • Retired Staff
  • 5,461 posts

Posted 30 August 2009 - 15:31

Doh, και ήμουν και σίγουρος πως το είχα κλειδώσει :wet2:


Παίδες και παιδούλες, τα είπαμε. Για όσους δεν θυμούνται, σας παραπέμπω στο παρακάτω διαφωτιστικό post.

[...] Προτείνω λοιπόν, μετά την περαίωση της τελευταίας προγραμματιζόμενης συνεμάζωξης να κλειδώσουμε το ηρωϊκό αυτό topic, και να προχωρήσουμε στο ίδιο μοτίβο που ισχύει για τα anime parties, δλδ την ανακοίνωση του καθενός σε νέο thread. Έτσι θα έχουμε και καλύτερη διάχυση μέσα στo userbase, αλλά και την δυνατότητα ο OP να ενσωματώνει διάφορα κολπάκια όπως polls για την καλύτερη μέρα-ώρα, αναγραφή της ημερομηνίας-ώρας στο thread title κτλ κτλ :smokingg:



Άντε και καλές μας συναντήσεις. Έως τότε, locku time

:lockulocku:

E5VV38U.jpg