Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Ψαχνοντας τα χαμενα emoticons


  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1 Musashi

Musashi

    Anime Freak

  • Members
  • 333 posts

Posted 31 October 2007 - 12:09

Κοιτα να δεις κατι ανησυχιες που εχω πρωινιατικα.... Anyways, ειδα οτι αναλογο θεμα εχει ποσταριστει ξανα (BTW το τουλ που σου βγαζει αναλογα θεματα ειναι θεικο :riiight: ), οποτε ctrl+M και γυρναω στο μη-βαρας-θειο mode

αν δεν με απατα η μνημη μου ειχαμε ενα g@m@to emoticon με τον πιπ.. εεε με τον πικατσου να διαμελιζεται απο αλυσοπριονο μεσα σε ενα λουτρο αιματος κι αλλο ενα με την κορυφαια ταμπελα "off topic" (οχι οτι μας χρειαζεται, εδω δεν βγαινουμε ΠΟΤΕ εκτος θεματος :hahaha::hahaha::hahaha: ). Τι απεγιναν? Γιατι πηραν συνταξη? Ειναι πολυ νωρις, μπορουν ακομα να βγαλουν δουλεια!

Επισης εχω δει αλλο ενα καλο που κραταει μαστιγιο και μαστιγωνει! Ειμαι σιγουρος οτι θα αρεσει σε ολους και σε καποιους ειδικα, πολυ περισσοτερο -ονοματα δε λεμε, οικογενειες δεν θιγουμε

Spoiler:


Αυτα τα λιγα, θενξ για το γραψ.. για το χρονο σας : και

haaappy happy halloween, halloween, halloween :lol:
All hail the machine
Posted Image

#2 trynksssj2

trynksssj2

    Anime Elite

  • Retired Staff
  • 1,368 posts

Posted 31 October 2007 - 14:19

Τα περισσότερα από αυτά υπήρχαν στο παλιό forum και αποφασίστηκε να μην μπουν σε αυτό γιατί ορισμένα ήταν προσβλητικά και τα περισσότερα ήταν κακόγουστα. Οπότε αρκεστήκαμε στα κλασικά κίτρινα προσωπάκια και σε αυτά του Onion Club ;)

#3 Musashi

Musashi

    Anime Freak

  • Members
  • 333 posts

Posted 31 October 2007 - 14:37

Τα περισσότερα από αυτά υπήρχαν στο παλιό forum και αποφασίστηκε να μην μπουν σε αυτό γιατί ορισμένα ήταν προσβλητικά και τα περισσότερα ήταν κακόγουστα. Οπότε αρκεστήκαμε στα κλασικά κίτρινα προσωπάκια και σε αυτά του Onion Club ;)


:?
Προσβλητικα πως? Θιχτηκαν οι συγγενεις του πικατσου ή στεναχωρηθηκε η ΔΕΗ για τη σφαγη της μασκωτ τους?:laugh:

Οποτε μαλλον χλωμο να τα ξαναδουμε ε? Κριμα... Thanx για την απαντηση :kakashithumbup:
All hail the machine
Posted Image

#4 trynksssj2

trynksssj2

    Anime Elite

  • Retired Staff
  • 1,368 posts

Posted 31 October 2007 - 16:55

Case Closed :lockulocku: