Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
* * * - - 1 votes

Φοιτηταριό


  • Please log in to reply
712 replies to this topic

Poll: Που σπουδάζεις (406 member(s) have cast votes)

Που σπουδάζεις

  1. ΑΕΙ - Πολυτεχνείο (259 votes [63.79%])

    Percentage of vote: 63.79%

  2. ΤΕΙ (105 votes [25.86%])

    Percentage of vote: 25.86%

  3. Ιδιωτική σχολή (42 votes [10.34%])

    Percentage of vote: 10.34%

Vote Guests cannot vote

#16 Kenny

Kenny

    <SS0·b ∨ ~SS0·b>

  • Retired Staff
  • 8,653 posts
  • Locationbetween the frets

Posted 05 October 2007 - 08:25

Καταραμένο Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Θεσσαλονίκης.

(Όποιος σκέφτεται να δηλώσει στο μηχανογραφικό του για ΗΜΜΥ, μην κάνει το λάθος και δηλώσει αυτήν την πόλη.)

2112.gif
|| FORUM RULES || ADN RULES || FEEDBACK || IP.BOARD QUICK USER GUIDE || #anime.gr @ irc.rizon.net ||


#17 denisuki~

denisuki~

    Stronger than Darth Vapor

  • Members
  • 281 posts

Posted 05 October 2007 - 08:28

Καπποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών, Τμήμα Πληροφορικής και Τηλ/νιών.

Έπρεπε να βάλεις μαζί τα ΑΕΙ και τα πολυτεχνεία πάντως (γιατί και τα πολυτεχνεία ΑΕΙ είναι) και τρίτη επιλογή ιδιωτικές :wis:
"Those who say video games are bad for health are the same ones who say rock is satan's music"
- Shigeru Miyamoto

#18 Kenny

Kenny

    <SS0·b ∨ ~SS0·b>

  • Retired Staff
  • 8,653 posts
  • Locationbetween the frets

Posted 05 October 2007 - 08:32

Έπρεπε να βάλεις μαζί τα ΑΕΙ και τα πολυτεχνεία πάντως (γιατί και τα πολυτεχνεία ΑΕΙ είναι) και τρίτη επιλογή ιδιωτικές :wis:

Πες το κι έγινε... :hahaha:

2112.gif
|| FORUM RULES || ADN RULES || FEEDBACK || IP.BOARD QUICK USER GUIDE || #anime.gr @ irc.rizon.net ||


#19 Gio

Gio

    Rurouni

  • Members
  • 47 posts

Posted 05 October 2007 - 08:42

TEI Peiraia, Tmhma H/Y susthmata (Sorry for the Greeklish, don't have Greek alphabet installled o_o, and can't write those in english xP).
Posted Image

#20 attsifte D

attsifte D

    Anime Freak

  • Members
  • 271 posts

Posted 05 October 2007 - 09:13

offtopic :

Πολύ από Καβάλα μαζευτίκαμε.

Και εγώ Βιομηχανική Πληροφορίκή ΤΕΙ Καβάλας.

Ο Θεός τι κάνει ?
Spoiler:

Spoiler:

"The more you know yourself the less things upset you"

#21 rath

rath

    Anime Newbie

  • Members
  • 33 posts

Posted 05 October 2007 - 09:19

Εγώ είμαι Μηχανικών Διαχείρισης Ενεργειακών Πόρων στην Κοζάνη!!!:Blissfull:

#22 TNT

TNT

    Crazy Scientist!

  • Members
  • 735 posts

Posted 05 October 2007 - 09:52

Τμήμα Χημείας στο ΑΠΘ και θέλω να πιστεύω ότι τελειώνω επιτέλους...

Posted Image



#23 Darkchilde

Darkchilde

    Jedi Master

  • Members
  • 915 posts

Posted 05 October 2007 - 09:59

Mathematics and Physics (Astronomy, Quantum Mechs specialization) - Open University.
Το Ανοιχτό Πανεπιστήμιο της Αγγλίας. Για το ελληνικό δεν είχα όρεξη να κάθομαι να περιμένω τις κληρώσεις και να στέλνω 15 χιλιάδες χαρτιά και να μην ξέρω ότι σίγουρα θα με πάρουνε. Οπότε έβαλα ιδιωτικό, μιας και πληρώνεις ανά μάθημα.
Αυτό βέβαια δεν είναι η πρώτη σχολή που κάνω, μιας και έχω MSc in Computer Science (1994, University of Essex).
Απλά πάντα λάτρευα τις επιστήμες και τα μαθηματικά, και είπα να κάνω σιγά σιγά κάτι ακόμα.

#24 djagil

djagil

    Anime Fan

  • Members
  • 127 posts

Posted 05 October 2007 - 10:03

Mathematics and Physics (Astronomy, Quantum Mechs specialization) - Open University.
Το Ανοιχτό Πανεπιστήμιο της Αγγλίας. Για το ελληνικό δεν είχα όρεξη να κάθομαι να περιμένω τις κληρώσεις και να στέλνω 15 χιλιάδες χαρτιά και να μην ξέρω ότι σίγουρα θα με πάρουνε. Οπότε έβαλα ιδιωτικό, μιας και πληρώνεις ανά μάθημα.
Αυτό βέβαια δεν είναι η πρώτη σχολή που κάνω, μιας και έχω MSc in Computer Science (1994, University of Essex).
Απλά πάντα λάτρευα τις επιστήμες και τα μαθηματικά, και είπα να κάνω σιγά σιγά κάτι ακόμα.

:blingeye2::riiight:
:fromabove:--> my chain <--:fromabove:

#25 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 05 October 2007 - 10:52

εγώ που είμαι αιώνια φοιτήτρια να ψηφίσω;

#26 PreToRiaN

PreToRiaN

    Make love, NOT warcraft

  • Members
  • 81 posts

Posted 05 October 2007 - 11:26

πολιτικων μηχανικων Α.Π.Θ. αν και δεν βλεπω να αρχιζουμαι στο κοντινο μελον μαθηματα :( .(ουτε καν ημερομηνια εναρξης δεν εχει ανακοινοθει ακομη )
Spoiler:
Αυτή η υπογραφή δεν ξεπερνά σε καμία περίπτωση τα 250 pixels ύψος.( who am i kidding : :. my beautiful and intelligent sign is ruined ).

#27 somnium_mortiis

somnium_mortiis

    Starting...

  • Members
  • 26 posts

Posted 05 October 2007 - 11:28

διεθνων και ευρωπαικων σπουδων παντειου.... θελω επιτελους να τελειωσω αργκκκκ... εχω ομως καιρο ακομα
...
Posted Image
when in doubt..... set something on fire

#28 hiun_na

hiun_na

    Starting...

  • Members
  • 9 posts

Posted 05 October 2007 - 11:45

ηλεκτρολόγος μηχανικός στην πάτρα..
από φέτος θα δω και τι λέει η σχολή γιατί μέχρι τώρα την είχα δει bambacha :wis::nosey::fromabove:

#29 SteveCof

SteveCof

    Itoh Misaki~ no1 fan!

  • Members
  • 86 posts

Posted 05 October 2007 - 11:59

Ηλεκτρολογος στο ΤΕΙ ηρακλειου. 5ο εξαμηνο. Αυτα.
Have you ever seen the Lain?

#30 lawliet

lawliet

    ending...

  • Members
  • 30 posts

Posted 05 October 2007 - 13:17

3rd semester in NYC(Programming)athens one more year and im off to america hopefully....
Posted Image