Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Anime.gr meeting in Thessaloniki


  • Please log in to reply
136 replies to this topic

#61 xxnioxx

xxnioxx

    Anime Fan

  • Members
  • 141 posts

Posted 12 October 2007 - 13:58

Τα anime πιστευω ειναι για ολoυς απλα πρεπει να καταλαβι ο κοσμος την διαφορα του ανιμε μετα τα παιδικα ...

#62 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 12 October 2007 - 14:26

Τα anime πιστευω ειναι για ολoυς απλα πρεπει να καταλαβι ο κοσμος την διαφορα του ανιμε μετα τα παιδικα ...


αυτό τώρα για εδώ ήταν; άσε την κουλτούρα και έλα στο meeting μας

#63 xxnioxx

xxnioxx

    Anime Fan

  • Members
  • 141 posts

Posted 12 October 2007 - 18:07

θα ερθω ;P εγω εκτος αν τυχη να με παρουν τηλ. απο νοσοκομιο για να κανω ενχιριση

#64 Nagi_Souichiro

Nagi_Souichiro

    Chillout Your Spirit

  • Members
  • 122 posts

Posted 12 October 2007 - 23:22

θα ερθω ;P εγω εκτος αν τυχη να με παρουν τηλ. απο νοσοκομιο για να κανω ενχιριση


:terror2::terror2::terror2:AAAHHH..Τί ενχίρηση..??..έλεος..:terror2::terror2::terror2:
Πίσω απο τα πιο όμορφα όνειρα σου κρύβεται ο χειρότερος σου εφιάλτης....
Aπλά ζήσε τα όνειρα και περίμενε τον Εφιάλτη...
Posted Imagehttp://s1.metaldamage.gr/c.php?uid=21661
http://s1.bitefight.gr/c.php?uid=26806
http://s1.gladiatus.gr/game/c.php?uid=34457

#65 Mythos

Mythos

    Anime Fan

  • Members
  • 181 posts

Posted 13 October 2007 - 00:39

Πηγαίντε και σε έναν Χατζή και φάτε μια σοκολατίνα Μαρκησία για εμάς που δεν έχουμε εδώ κάτω:hahaha:

Αν και πρέπει να την χάλασε κ αυτός....:emptyonexg1:

#66 xxnioxx

xxnioxx

    Anime Fan

  • Members
  • 141 posts

Posted 13 October 2007 - 03:39

:P Στο χερι ... στον καρπο το ειχα σπασει πριν 4-5 χρονια :P OXaoXAOXOAoXAO κ τωρα το καταλαβα :P γαματο ? βασικα εγω νομιζα οτι το ειχα στραμπουλιξη κ μετα το ξεχασα εχω συνιθισι αυτον τον σπαστικο πονο ... αλλα τωρα πρεπει να κανα γινει η ενχιρισι ... 8α με βαλουν κ μια βιδα καλο ?



Link Removed

#67 Nagi_Souichiro

Nagi_Souichiro

    Chillout Your Spirit

  • Members
  • 122 posts

Posted 13 October 2007 - 15:24

:P 8α με βαλουν κ μια βιδα καλο ?:P


Αντε και σιγά σιγά καμία λαμαρίνα απο'δώ καμία απο την άλλη καμία τεχνητή καρδιά..
Ε και που θα πάει,κάποτε θα γίνεις Robocop..:hahaha:


Προσοχή:To Bite Fight (serial)Account σου μη το βάζεις σαν Spam ή σαν Post..μόνο στην υπογραφή σου μπορείς..αλλιώς θα σε κάνουν Bann...

(Όπως τα έχω εγώ κάτω απο τον BK(Blade Knight))...

Πίσω απο τα πιο όμορφα όνειρα σου κρύβεται ο χειρότερος σου εφιάλτης....
Aπλά ζήσε τα όνειρα και περίμενε τον Εφιάλτη...
Posted Imagehttp://s1.metaldamage.gr/c.php?uid=21661
http://s1.bitefight.gr/c.php?uid=26806
http://s1.gladiatus.gr/game/c.php?uid=34457

#68 xxnioxx

xxnioxx

    Anime Fan

  • Members
  • 141 posts

Posted 13 October 2007 - 16:48

Ναι κ μετα θα με κανουν κ ανιμε το ανθρωπορομποτ ...

Ετκος θεματος συγνωμη

#69 GoDzila13

GoDzila13

    Anime Fan

  • Members
  • 216 posts

Posted 13 October 2007 - 21:27

το σαββατο δεν δουλευω τελικα οποτε το πιο πιθανο να ερθω.

P.S αμα αρχισω να μιλαω για ανιμε δεν σταματαω:hahaha:

#70 Mr Ayu-Mania

Mr Ayu-Mania

    Wotalicious!

  • Members
  • 959 posts

Posted 15 October 2007 - 15:15

Ας κανουμε μια μικρη ανακεφαλαιωση..

Ημερομηνια Συναντησης: Saturday 20/Oct/2007
Ωρα Συναντησης: 17:00
Τοπος Συναντησης: Καμαρα (Κατω ακριβως απο την Αψιδα Γαλεριου)
Προγραμμα: TBA

Εχουμε κανονισει τα παντα λοιπον, εκτος απο το σε πιο μαγαζι θα παμε. Καλο θα ειναι να το κανονισουμε και αυτο μεσα στο επομενο διημερο, μονο και μονο για να αποφυγουμε διαφωνιες μεσα στο κρυο. Η ωρα συναντησης θα πρεπει να γινει σεβαστη απο ολους. Να κοιταξτε να ειστε στην ωρα σας γιατι δεν θα κατσουμε να περιμενουμε καποιους με τις ωρες...

Επισης οπως βλεπετε αρχισαν τα κρυα, οποτε ντυθειτε αναλογα. Σε περιπτωση βροχης, η συναντηση ισχυει. Δεν ειστε απο ζαχαρη!

Σαν μαγαζια, προτεινω τα εξης:

- LOLCAFE στη Ναυαρινου. Ευκαιρια να πεταχτουμε και διπλα στο ClipArt και να τους κραξουμε που δεν φερνουν ανιμε φιγουρες.

- Ruby's Tuesday. Εχει λιγο περπατημα αλλα ευκαιρια να κανουμε και πορεια για την ελλειψη ανιμε στην ελληνικη tv. Ειναι μεγαλος χωρος και βολευει, δεν χρειαζεται να παραγειλεις φαγητο, και εχει βαρελισια Leffe.

Ακουω προτασεις.

Παρακαλω καποιον admin να βγαλει ανακοινωση για το meeting της Θεσσαλονικης αφου μεινανε λιγες μερες.
Posted Image

#71 AndroGhost

AndroGhost

    Wth do you think I am ?

  • Members
  • 383 posts

Posted 15 October 2007 - 15:26

Ας κανουμε μια μικρη ανακεφαλαιωση..

Ημερομηνια Συναντησης: Saturday 20/Oct/2007
Ωρα Συναντησης: 17:00
Τοπος Συναντησης: Καμαρα (Κατω ακριβως απο την Αψιδα Γαλεριου)
Προγραμμα: TBA

Εχουμε κανονισει τα παντα λοιπον, εκτος απο το σε πιο μαγαζι θα παμε.





δλδ τι ακριβως εχουμε κανονισει;
:oo::oo:
Because, when you are miserable you need someone ever more miserable...than yourself. The ones who aren't human ARE YOU [Lucy - Elfen Lied]
Males are creatures that express their emotions through actions rather than words. It is usually preferred not to have anyone bear their suffering. [Maes Hughes - FMA]
I can have food or drinks spilled on me, or even be spit at and I'll laugh about it. However, if for any reason you hurt a friend of mine... I won't forgive you! [Shanks - One Piece

#72 Mr Ayu-Mania

Mr Ayu-Mania

    Wotalicious!

  • Members
  • 959 posts

Posted 15 October 2007 - 15:35

δλδ τι ακριβως εχουμε κανονισει;
:oo::oo:


Εεεε... ημερομηνια, ωρα, και τοπο συναντησης... Προφανες δεν ειναι?
Posted Image

#73 xxnioxx

xxnioxx

    Anime Fan

  • Members
  • 141 posts

Posted 15 October 2007 - 15:50

Εγω δεν εχω προβλιμα οπου κ να παμε ...


Link removed

#74 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 15 October 2007 - 16:26

Εγω δεν εχω προβλιμα οπου κ να παμε ...


Link Removed



να σε ρωτίσω κάτι.... γιατί το κάνεις αυτό;... γιατί απλά δεν βάζεις αυτό το Bitefight στην sig σου όπως κάνει το μίσο φόρουμ; αρχίζει να γίνεται κουραστικό, όχι τιποτα άλλο αν ειναι να το συνεχίσεις απλά να ξέρω και να μη διαβάζω τα ποστ σου.

#75 Bushido

Bushido

    Hungry

  • Members
  • 415 posts

Posted 15 October 2007 - 16:49

να σε ρωτίσω κάτι.... γιατί το κάνεις αυτό;... γιατί απλά δεν βάζεις αυτό το Bitefight στην sig σου όπως κάνει το μίσο φόρουμ; αρχίζει να γίνεται κουραστικό, όχι τιποτα άλλο αν ειναι να το συνεχίσεις απλά να ξέρω και να μη διαβάζω τα ποστ σου.


(off-topic)
(bad-ass-woman-&-very-angry mode ON)??
:hahaha::hahaha:
Posted Image