Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Hamanu's Showcase


  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#16 Hamanu

Hamanu

    Give sick

  • Members
  • 229 posts

Posted 03 January 2008 - 19:20

Θα μου ταιριαζε στο ματι, στην τελευταια σου sig, αν προσθετες με μετρο σε μερικα σημεια, αποχρωσεις του κοκκινου...οχι ομως πολυ τραβηγμενα!...


1ον: Το ίδιο σκεφτόμουνα κι εγώ αλλά λόγω εργασιών για τη σχολή το ψιλοπαράτησα σήμερα :nosey:

2ον: Thx a lot για το commenting ;)
Posted Image

#17 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 03 January 2008 - 19:42

εγώ θέλω να κάνεις μερικές υπογραφές όπου ο χαρακτήρας είναι στα δεξιά για να μπορέσω να της κλέψω και να τις βάλω για sig σε άλλο φόρουμ... xixi
μου αρέσουν πολύ αυτά που κάνεις και το ξέρεις.
επίσης σου έκλεψα ήδη μια σιγκ.

#18 Hamanu

Hamanu

    Give sick

  • Members
  • 229 posts

Posted 03 January 2008 - 20:14

Έδω είναι η τελευταία μια μικρή υποψία κόκκινου. Γεγονός είναι οτι μ'αρέσει καλύτερα αλλά τα (καινούρια) σχολιά σας είναι καλοδεχούμενα. :)

Spoiler:

PS: Καλά έκανες Eri αλλά πες μου ποιά είναι, με τρώει να μάθω :wis::D
Posted Image

#19 Putin

Putin

    Swee

  • Members
  • 1,790 posts
  • LocationΚΟΛΑΣΗ

Posted 03 January 2008 - 20:21

=OO

I just saw this thread. D:

Μου αρέσει πολύ το στύλ σου. Είσαι πολύ καλός στη χρήση βουρτσών και μου αρέσουν αρκετά έως πολύ τα texts σου.
Επίσης μου αρέσει το πως (ειδικά στις τελευταίες σου δουλειές -βλ. Claymore-) κάνεις blend τον χαρακτήρα. Φαίνεται σαν να είναι μέρος της σίγκ και όχι σαν να τον έβαλες απλά εκεί, αλλα συνχρόνως ξεχωρίζει απ'το background με την πρώτη ματιά.

Εύγε παιδί μου.


EDIT:
ME WANTS THE FONT HAMANU USED IN THE HASEO SIG KTHXBAI.

HnH5aB0.jpg


#20 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 03 January 2008 - 21:48

Μπορείς να κάνεις κάτι με αυτήν;
http://img181.imageshack.us/img181/9679/animeplanetob4.jpg

#21 spyo

spyo

    Το αρνι τσιμπιτσι

  • Members
  • 540 posts

Posted 04 January 2008 - 11:55

10/10 και n/c

#22 Hamanu

Hamanu

    Give sick

  • Members
  • 229 posts

Posted 05 January 2008 - 01:18

Thx για τα comments ppl :D

@ Lucifer's Ire: Δυστυχώς δεν θυμάμαι ποιό font είναι αυτό, εγώ τα backup και τα format έχουμε μια περίεργη σχέση :P Θα τσεκάρω όμως

@ Eri: Την πήρα την εικονίτσα, και στάνταρ θα κάνω κάτι. Λόγω πηξίματος με σχολή, εργασίες κλπ αυτές τις μέρες μπορεί να πάρει το χρόνο του, hopefully you won't mind eh? :)
Posted Image

#23 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 05 January 2008 - 11:37

μη βιάζεσαι ούτως ή αλλως βρείκα νέα σιγκ για να φοράω.

#24 Blademaster_X

Blademaster_X

    N.ew W.orld

  • Members
  • 294 posts

Posted 06 January 2008 - 19:04

Πρωτα απολα πρεπει να πω πως η clare sig μαρεσει πολυ απο θεμα χρωματων και text work! Εχεις αρχισει να ξαναμπαινεις στην παλια σου φορμα αλλα αυτη τη φορα εχεις κατι διαφορετικο...το λεω πειρα^^
πραγματικα ανυπομονω να δω τι θα κανεις σε λιγο ακομα καιρο:wis:
(θυμησε μου να σε βαλω με τη βια στο banner contest την επομενη φορα που σε δω :P)