Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Προσκλήσεις για ιδιωτικούς τορρεντ τράκερς


  • Please log in to reply
359 replies to this topic

#46 Uruz 7

Uruz 7

    Starting...

  • Members
  • 20 posts

Posted 23 June 2007 - 20:05

Παιδιά ξέρω πως ακούγετε εγωηστικό να ξαναζητήσω invitation ενώ κάποια μέλη του forum δεν έχουν ακόμη(που χάρη στον Ash_Pokemaster απέκτησα), αλα ένας φιλαράκι μου (όχι μέλος του forum) χρειάζετε μια πρόσκληση για το Demonoid. Μιας και γω είμαι νέος και δεν έχω ακόμα δικαίωμα δημιουργίας Invitation όποιος μπορεί...
Hate the sin, love the sinner.
My List
Posted ImagePosted Image
Για όσους κομιξάδες Comicworld

#47 sakis_1

sakis_1

    Anime Fan

  • Members
  • 158 posts

Posted 23 June 2007 - 22:53

Θελω και εγω!!!!!!:emptyonexg1::emptyonexg1:

#48 Kresto

Kresto

    Σαρδέλα

  • Members
  • 301 posts

Posted 23 June 2007 - 23:56

Check your PM's :P

#49 tsakonas

tsakonas

    Starting...

  • Members
  • 0 posts

Posted 25 June 2007 - 23:00

Περισσευει κανενα invite παιδια για demonoid? εαν ναι tsoufas@hotmail.com

ευχαριστω εκ των προτερων

#50 kafetzis88

kafetzis88

    Hoyotama

  • Members
  • 259 posts

Posted 30 June 2007 - 15:55

Θέλω και εγώ!!!!Ζήλεψα...(lol)
-Και,όπως είπε ο Φινλανδός φιλόσοφος και κοινωνιολόγος Σαρτουμμ καους Μπελιττ:
Opinions are like assholes!
Everyone has one, but they all stink...

#51 Pastor_Of_Muppets

Pastor_Of_Muppets

    Παρλιακό του Σατανά.

  • Members
  • 815 posts

Posted 30 June 2007 - 21:22

OiNk ! tracker invitation κανεις?

Posted Image


#52 Despic

Despic

    Κουρδιστός Μανταρίνης

  • Members
  • 284 posts

Posted 01 July 2007 - 02:16

Απο το demonoid.com

June 26

We had a system problem which will force us to restore everything from backup.
The disks are pretty much empty right now and until we are able to upload the backup and set up everything up, we have to close down.

We.ll be back as soon as possible. Sorry for the inconvenience.

June 27

We were planning on returning online in the next few hours - probably tomorrow afternoon. But due some recent events, and following the advice of a lot of you, we will make a few more changes that might take a few days longer. As always, thanks for you continued support and patience. For the ones wondering, the timing of the downtime was coincidental.

Edit: We are currently performing some changes to the servers. Complete blackouts are to be expected.


Οπως καταλαβατε θα περιμενετε... :hahaha:
Posted Image

#53 Nelfie*

Nelfie*

    Anime Amateur

  • Members
  • 76 posts

Posted 01 July 2007 - 03:06

:wooi2: τσαι γω σελω........:nosey:

"But they were all of them decived..For another ring was made.."
"One ring to rule them all..One ring to find them..One ring to bring them all...and in the darkness bind them..."


#54 aggelos_cy

aggelos_cy

    Starting...

  • Members
  • 0 posts

Posted 08 July 2007 - 18:19

Παιδιά είμαι καινούργιος εδώ αλλά, μπορώ να έχω μια πρόσκληση;;;; aggelos_cy@hotmail.com είναι το email μου :D:wooi2::byejg9::wis:

#55 gorillazz

gorillazz

    Anime Fan

  • Members
  • 157 posts

Posted 09 July 2007 - 21:09

OiNk ! tracker invitation κανεις?


Πολύ δύσκολα να βρούμε invitation για Οινκ...Είμαι μέλος σε διάφορα μουσικά forum και σχεδον κανείς δεν έχει διαθέσιμες προσκλήσεις...Γκαντεμια..Για να σου δώσουν απλά μια invitation πρέπει να έχεις ratio πάνω από το 1.5,να seed-αρεις αρκετό υλικό και γενικώς να είσαι ενεργός,αλλιώς τρως ban...Εχούν πολύ αυτηρούς κανόνες γι'αυτό και δεν παίζουν πολλές invitations..Πάντως άμα βρω κάτι και ενδιαφέρεσαι θα σε ειδοποιήσω..Η μ****ια είναι ότι ψάχνω σχεδόν 2 χρόνια και δεν έχω βρει τπτ μέχρι τώρα...:erk:

#56 Warchief

Warchief

  • Members
  • 2,042 posts

Posted 14 July 2007 - 00:11

ένα inv για demonoid plx.

#57 Goggeta SSJ6

Goggeta SSJ6

    Anime Professional

  • Members
  • 742 posts

Posted 18 July 2007 - 22:56

Εγω θα πρωτοτιπησω ρε παιδες δεν θα κανω οπως κανετε εσεις, ντροπη ντροπη εσχος εκμεταλευτες το βρικαμε τωρα ευκολη λυση και :ενα invite please, κανα invite παιζει ή θα το εκτιμουσα εαν ειχα ενα invitation τσ τσ τσ καταντια δεμ ξερουμε να ζηταμε.....
ΕΝΑ INVITE PLEASE, ΕΙΣΤΕ ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ, ΟΙ THE BEST, ΠΕΦΤΩ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΣΑΣ, ΤΑΜΑ ΣΑΣ ΚΑΝΩ, ΕΝΑ INVITE, ΚΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΕΣΑΣ!
Ετσι ζητανε αμαν πια δεν μπρω αλλο θα λυποθημησω!
Posted Image
Στα 20 μου εγηνα και αδερφος.... ο παλιογερος.... τι επαθα ο αμοιρος με τους γεροντοερωτες!!!

#58 Vrachos

Vrachos

    πολυτεχνίτης ερημοσπίτης

  • Members
  • 6 posts

Posted 23 July 2007 - 18:39

Θέλετε ακόμα invite ή σας έστειλε κάποιος;

#59 Warchief

Warchief

  • Members
  • 2,042 posts

Posted 23 July 2007 - 19:31

εγώ βρήκα thanks.

#60 theseeker

theseeker

    Starting...

  • Members
  • 0 posts

Posted 24 July 2007 - 01:37

n00b κι εγώ, θα μπορούσα να έχω μια πρόσκληση πάραυτα; Ευχαριστώ και θα ανταποδώσω με την πρώτη ευκαιρία! :)