Μετάβαση στο περιεχόμενο


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Σύνδεση 

Εγγραφή
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Φωτογραφία
- - - - -

Best Anime Fights!!!


  • Please log in to reply
270 replies to this topic

#76 Authman

Authman

    Anime Freak

  • Members
  • 345 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 02 Σεπτέμβριος 2006 - 15:35

Όσον αφορά το Naruto νομίζω η καλύτερη μάχη ήταν εκεί που...
[spoiler:09ff6711ff]...ο Orochimaru παλεύει με τον 3ο Hokage. Ειδικά εκεί που ζωντάνεψε τον 1ο & 2ο Hokage για να παλέψουν εναντίον του 3ου, ήταν από τις πιο συγκλονιστικές φάσεις. Εκεί που συγκλονίστηκα όμως περισσότερο, ήταν όταν κατάλαβα ότι ο 3ος νεκρός που πήγε να ζωντανέψει αλλά κατάφερε να το ακυρώσει τελευταία στιγμή ο 3ος Hokage, ήταν ο 4ος Hokage...[/spoiler:09ff6711ff]
Ύστερα από αρκετά ώριμη σκέψη (περιορισμένος ελεύθερος χρόνος κυρίως), αποφάσισα να ξεκόψω τα anime που ομολογώ πως ήταν μια ευχάριστη ενασχόληση για 3 χρόνια. Παρακαλούνται όσοι προγραμματίζουν να μου στείλουν αλυσίδες να μην το κάνουν. Επίσης δηλώνω υπεύθυνα ότι θα εκπληρώσω πλήρως τις υποχρεώσεις μου ως μέλος που συμμετείχε στις αλυσίδες του ADN, στέλνοντας κανονικά τα DVDs που έχω αυτή την στιγμή στους επόμενους...

#77 neeTHREE

neeTHREE

    Anime Freak

  • Members
  • 360 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 02 Σεπτέμβριος 2006 - 22:53

Ξερετε οτι μολης τορα μου κανατε spoiler για Ναρουτο :dwarf:
Να ειστε πιο προσεκτηκη :P

Lee V.S Gaara
Δημοσιευμένη  εικόνα

#78 Authman

Authman

    Anime Freak

  • Members
  • 345 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 03 Σεπτέμβριος 2006 - 07:46

Το κομβίον spoiler γι'αυτόν ακριβώς τον λόγο υπάρχει... :bleh:
Ύστερα από αρκετά ώριμη σκέψη (περιορισμένος ελεύθερος χρόνος κυρίως), αποφάσισα να ξεκόψω τα anime που ομολογώ πως ήταν μια ευχάριστη ενασχόληση για 3 χρόνια. Παρακαλούνται όσοι προγραμματίζουν να μου στείλουν αλυσίδες να μην το κάνουν. Επίσης δηλώνω υπεύθυνα ότι θα εκπληρώσω πλήρως τις υποχρεώσεις μου ως μέλος που συμμετείχε στις αλυσίδες του ADN, στέλνοντας κανονικά τα DVDs που έχω αυτή την στιγμή στους επόμενους...

#79 uzumaki_naruto

uzumaki_naruto

    Anime Fan

  • Members
  • 238 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 03 Σεπτέμβριος 2006 - 14:42

Authman:

Όσον αφορά το Naruto νομίζω η καλύτερη μάχη ήταν εκεί που...


αν δεν τον σταματαγε εκεινη την στηγμη θα γινοταν της :x: :x: :x: το καγκελο εκει περα.

παντως ηταν τρομερη μαχη.

#80 Bulle

Bulle

    Μust Die

  • Members
  • 66 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 04 Σεπτέμβριος 2006 - 10:59

DBZ Goku VS Majin Vegeta

#81 Creteus

Creteus

    Jörmungandr

  • Members
  • 652 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 04 Σεπτέμβριος 2006 - 11:28

Gundam Seed:

Kira vs Athrun

#82 Nehelenia

Nehelenia

    Queen Nehelenia

  • Members
  • 674 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 04 Σεπτέμβριος 2006 - 19:06

Όσον αφορά το Naruto νομίζω η καλύτερη μάχη ήταν εκεί που...
[spoiler:b8cf524d90]...ο Orochimaru παλεύει με τον 3ο Hokage. Ειδικά εκεί που ζωντάνεψε τον 1ο & 2ο Hokage για να παλέψουν εναντίον του 3ου, ήταν από τις πιο συγκλονιστικές φάσεις. Εκεί που συγκλονίστηκα όμως περισσότερο, ήταν όταν κατάλαβα ότι ο 3ος νεκρός που πήγε να ζωντανέψει αλλά κατάφερε να το ακυρώσει τελευταία στιγμή ο 3ος Hokage, ήταν ο 4ος Hokage...[/spoiler:b8cf524d90]

ελεος σιγα.... στο πρώτο επεισποδιο ίσος... αντε και στο δευτερο. Μας γκαστροσαν με τα χερια. Τα τραβαει οχι δεν τα τραβαει, του φευγουν οχι δεν του φευγουν... και τελικα τι καταλαβαμε τπτ :dry:

Δημοσιευμένη  εικόνα


#83 Authman

Authman

    Anime Freak

  • Members
  • 345 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 04 Σεπτέμβριος 2006 - 19:13

ελεος σιγα.... στο πρώτο επεισποδιο ίσος... αντε και στο δευτερο. Μας γκαστροσαν με τα χερια. Τα τραβαει οχι δεν τα τραβαει, του φευγουν οχι δεν του φευγουν... και τελικα τι καταλαβαμε τπτ :dry:


Εντάξει μπορεί να έχεις ψιλοδίκιο για το finale της μάχης έδειχναν από λίγο σε πάρα πολλά επεισόδια, πάντως η αρχή και μέση ήταν όλα τα euro... 8)
Ύστερα από αρκετά ώριμη σκέψη (περιορισμένος ελεύθερος χρόνος κυρίως), αποφάσισα να ξεκόψω τα anime που ομολογώ πως ήταν μια ευχάριστη ενασχόληση για 3 χρόνια. Παρακαλούνται όσοι προγραμματίζουν να μου στείλουν αλυσίδες να μην το κάνουν. Επίσης δηλώνω υπεύθυνα ότι θα εκπληρώσω πλήρως τις υποχρεώσεις μου ως μέλος που συμμετείχε στις αλυσίδες του ADN, στέλνοντας κανονικά τα DVDs που έχω αυτή την στιγμή στους επόμενους...

#84 RiTO

RiTO

    Tactical.Leader

  • Members
  • 31 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 05 Σεπτέμβριος 2006 - 00:43

Δεν κσερω αν ειναι best anime fight αλλα
ωραια μαχη ηταν Lee/Gaara Vs Kimimaro

Γιατι lee will rock them all
Insanity has taken over me..
Δημοσιευμένη  εικόνα

#85 Matthew

Matthew

    Anime Amateur

  • Members
  • 88 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 05 Σεπτέμβριος 2006 - 22:19

και εμενα μου αρεσαν πολες μαχες
σχετικα με το dbz....
πχ. η μαχη του vegito με τον bubu..
φοβερη μαχη.......

#86 DjDragon

DjDragon

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 642 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 12 Σεπτέμβριος 2006 - 18:20

Geia...

Isws eimai newbie se ayto to forum alla exw dei kai merika animes pou thewrw ta kalytera se fightings...

1)Dragonball Z kai GT
2)Flame of Recca
3)Tsubasa Chronicles
4)Samurai X
5)Street Fighter Alpha The Animation 1 kai 2
6)King of Fighters
7)Tekken

Ayta loipon vrhka kai eida kai einai ola ayta osa exw na pw...ayta thewrw ta kalytera se martial arts...pistefte me...emena mou aresoun poly martial arts kai comedy anime tainies...kai ayta ta parapawn einai ta kalytera kata thn gnwmh mou...sta skaria eimai gia na vrw kai alles martial arts tainies anime fysika kai tha sas pw neotera gia kalyteres tainies polemikwn texnwn :greece: :kakashithumbup: 8)

#87 Phantom Duck

Phantom Duck

    Platyrhynchos Kineticus

  • Retired Staff
  • 5.461 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 12 Σεπτέμβριος 2006 - 19:55

Καλώς ήρθες DJDragon στην παρέα μας. Έχε υπ' όψιν όμως πως τα greeklish έχουν απαγορευτεί πλέον. http://www.anime.gr/forum/viewtopic.php?t=1112 Μόνο ελληνικά επιτρέπονται :greece:

Καλή διαμονή :kakashithumbup:

Υ.Γ.
Αν σου αρέσουν Martial Arts και ξύλο στο στυλ του Ninja Scroll (ταινία που κυκλοφορεί στα Video Clubs) μην παραλείψεις να δεις το Basilisk ;)

E5VV38U.jpg


#88 DjDragon

DjDragon

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 642 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 13 Σεπτέμβριος 2006 - 04:55

basilisk ?????? :huh:

Ευχαριστώ...τώρα πήγα να τα κατεβάσω τα επεισόδια του ... !!! Ευτυχώς τα βρήκα πολύ εύκολα !!! :clap: :kakashithumbup: 8D :respect: 8)
My Chain : "Dragon Chain" ---> THIS CHAIN HAS BEEN STARTED !!!ΠΡΟΛΑΒΕΤΕ ΝΑ ΔΗΛΩΣΕΤΕ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΠΡΟΤΟΥ ΠΕΣΟΥΝ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΩΝ ΣΚΟΥΠΙΔΙΩΝ !!!:D

Δημοσιευμένη  εικόναDon't get near of me!I'm a shark!

#89 Κagouras

Κagouras

    monkey d. loufas

  • Members
  • 205 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 12 Οκτώβριος 2006 - 14:41

αν και δυσκολευομαι να το παραδεχτω (οντας One Piece maniac)
Son Goku SSJ2 VS Majin Vegetta
Δημοσιευμένη  εικόνα
Πρωιν kakashi_sensei

#90 myle

myle

    Anime Fan

  • Members
  • 144 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 12 Οκτώβριος 2006 - 15:15

Rock Lee vs Gaara
Naruto vs Sasuke
http://youtube.com/watch?v=ZQ7jhiYZmJA&mode=related&search=
This is my way of the ninja.