Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Virgin Steele


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 Strawhat_Nikos

Strawhat_Nikos

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 179 posts

Posted 27 July 2007 - 23:28

Eνα απο τα ποιο ευτηχη πραγματα στη ζωη μου ηταν η ευκαιρια να μιλησω με τον αγαπημενο μου τραγουδιστη μεσω e-mail, και να δημιουργησω μερικα wallpapers για τη παντα, ο λογος για το αγαπημενο μου συγκροτημα VIRGIN STEELE!!!

Oσοι γουσταρετε να ριξετε μια ματια τι εχω δημιουργησει για αυτους ριξτε μια ματια στα παρακατω...

Virgin steele homepage...
Spoiler:


Kαι ενα βιντεακι που εφτιαξα και το οποιο ποσταρα στο youtube
Spoiler:


H διευθυνση μου στο youtube ...

Aυτα...:wis:
ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΞΥΠΝΑΔΑ ΜΕ ΤΙΣ ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΚΑΙ ΤΑ AVATAR ΘΑ ΔΡΑΣΩ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ....._GaARa_

^
||
||
||
||
(ρε δεν μας κλάνεις τα @@)


#2 Mythos

Mythos

    Anime Fan

  • Members
  • 181 posts

Posted 28 July 2007 - 00:20

Nice vid and concept but try fitting the images either with the lyrics or the rythm/mood of each part. For example "no God" could be tuned with the moment when Achilles beheads the statue. At least that's how i'm thinking, don't know if it is correct...
Good job anywayz!

#3 Strawhat_Nikos

Strawhat_Nikos

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 179 posts

Posted 28 July 2007 - 07:27

Δε ξερω γιατι μιλας στα αγγλικα αλλα THANX !
ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΞΥΠΝΑΔΑ ΜΕ ΤΙΣ ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΚΑΙ ΤΑ AVATAR ΘΑ ΔΡΑΣΩ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ....._GaARa_

^
||
||
||
||
(ρε δεν μας κλάνεις τα @@)