Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Unlimited Download from Rapidshare??


  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 Cowboy1986

Cowboy1986

    Starting...

  • Members
  • 0 posts

Posted 19 July 2007 - 12:51

Έχω βρεί ένα site στο οποίο κάποιος έχει postarei ένα προγραμματάκι με το οποίο μπορείς να κάνεις unlimited download στο rapidshare και άλλα τέτοια site χωρίς να χρειάζεται να περιμένεις μία ώρα....Αλλά πρωσοπικά δεν έχω καταφέρει ακόμα να το κάνω να δουλέψει....Ας ρίξει κάποιος μια ματιά.... Cartoon World Forums :: View topic - unlimited downloads app (Dynamic Ip only not static) UPDATED (ναι έχω dinamic ip)

#2 trynksssj2

trynksssj2

    Anime Elite

  • Retired Staff
  • 1,368 posts

Posted 19 July 2007 - 14:00

Ορίστε ένα site για να το κάνεις αυτό: Rapidleechers.com - Rapidshare Premium Downloader ;)

#3 Psycho

Psycho

    #1 FMA fan

  • Members
  • 116 posts

Posted 19 July 2007 - 14:17

για να δουλεψουν συνηθως αυτα τα προγραματα πρεπει να εχεις dynamic IP. DSL connections συνηθως εχουν static.
Posted Image

#4 Blademaster_X

Blademaster_X

    N.ew W.orld

  • Members
  • 294 posts

Posted 19 July 2007 - 14:51

Ορίστε ένα site για να το κάνεις αυτό: Rapidleechers.com - Rapidshare Premium Downloader ;)


Δεν λειτουργει...

#5 rath

rath

    Anime Newbie

  • Members
  • 33 posts

Posted 21 July 2007 - 08:23

Παραθέτω την απάντηση μου από το ίδιο thread που ανοίχτηκε στο forum της animeclipse.

Παιδιά γιατί να παιδεύεστε; Με 55€ έχεις premium για ένα χρόνο. Τόσο υλικό που θα κατεβάσετε μετά έχετε κάνει πολλές φορές απόσβεση τα χρήματα σας. Μην ξεχνάμε πως με premium εκτός του ότι δεν περιμένεις έχεις και resume και προτεραιότητα στο κατέβασμα.



#6 Cowboy1986

Cowboy1986

    Starting...

  • Members
  • 0 posts

Posted 21 July 2007 - 13:32

Παραθέτω την απάντηση μου από το ίδιο thread που ανοίχτηκε στο forum της animeclipse.

nai na agorazume kai to winzip to winrar kai to winamp se ligo ....

#7 rath

rath

    Anime Newbie

  • Members
  • 33 posts

Posted 21 July 2007 - 17:14

nai na agorazume kai to winzip to winrar kai to winamp se ligo ....


Φίλε μου μάλλον έχεις μπερδέψει το ρόλο του rapidshare (και όλων των file upload site). Δεν σου ζητά λεφτά για τα προγράμματα (παιχνίδια, ταινίες, κλπ) που θα κατεβάσεις από εκεί αλλά για την ευκολία που σου παρέχει ώστε να τα κατεβάσεις με direct download και με καλές ταχύτητες. Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί να πρέπει όλα στη ζωή μας (βάζω και το εαυτό μου μέσα) να προσπαθούμε να τα έχουμε δωρεάν. Ας μάθουμε σιγά σιγά να πληρώνουμε για κάποια που αξίζουν... (δεν έχω την τρελή οικονομική άνεση αλλά μπορώ να αγοράζω αυτά που μου αρέσουν με λίγη προσπάθεια)

#8 Boss

Boss

    Bakemono

  • Members
  • 231 posts

Posted 21 July 2007 - 18:49

Καλά τα λες φίλε rath. Σε ποιο από όλα να πάρω premium; (rapidshare, megaupload, κλπ κλπ)
Posted Image

Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image

#9 rath

rath

    Anime Newbie

  • Members
  • 33 posts

Posted 21 July 2007 - 19:21

Καλά τα λες φίλε rath. Σε ποιο από όλα να πάρω premium; (rapidshare, megaupload, κλπ κλπ)


Αναλόγως από τα forum που συχνάζεις φίλε μου. Σε αυτά που ψάχνω εγώ τα περισσότερα link δίνονται σε rapidshare οπότε έχω πάρει premium εκεί.

#10 polaralex

polaralex

    watching anime since 2002

  • Members
  • 9 posts

Posted 08 August 2007 - 12:29

Εγώ αγόρασα rapidshare λογαριασμό για έναν μήνα με 7 ευρώ.

Έμεινα ΑΠΟΛΥΤΑ ικανοποιημένος και θεωρώ ότι είναι μια εκπληκτικά αποδοτική αγορά.

Τώρα είμαι με ετήσιο λογαριασμό φυσικά. Αξίζει τα λεφτά του με το παραπάνω. Με 1 megabit που έχω, πιάνω πάντα 120Kb/s.

Φυσικά, εάν αγοράσετε, να αγοράσετε απο το RapidShare: 1-Click Webhosting , όχι το .de .
Posted Image

#11 Zabimaru

Zabimaru

    ワン ピース!!

  • Members
  • 860 posts

Posted 08 August 2007 - 14:44

Εαν θελετε εχω βρει ενα site που το προτεινε ενας φιλος μου απο το φορουμ το οποιο εχει ασεμνο περιεχομενο:wis:στο οποιο λεει οτι αν κανεις upload vinteaki σου αγοραζουν λογαριασμο στο rapidshare.κατα ποσο ισχειει δε γνωριζω καθως δεν ασχοληθηκα.