Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Το χειρότερο anime που έχετε δει


  • Please log in to reply
908 replies to this topic

#901 Vetus

Vetus

    Rocked'N'Loaded!

  • Banned
  • 1,116 posts

Posted 16 March 2013 - 16:20

Άλλο το δάκρυ, άλλο το κλάμα. Μπόρει κανείς να δακρύσει κι από το πολύ γέλιο.

#902 mono

mono

    Ελιτίστρια

  • Global Mods
  • 4,147 posts

Posted 16 March 2013 - 19:49

Εγώ καμιά φορά δακρύζω από το πολύ spam...Καθένας με τα βίτσια του.

xbJ3b2w.jpeg


#903 Mad_Hatter

Mad_Hatter

    xyz scum

  • Moderators
  • 4,499 posts
  • LocationArah

Posted 16 March 2013 - 19:55

Dance in the vampire bund, ίσως το μόνο που έχω πραγματικά σιχαθεί.

qzMHWHd.png


#904 ssj4nick

ssj4nick

    I lived after the fillers

  • Members
  • 105 posts

Posted 03 May 2013 - 17:25

Sword art online , δεν άντεξα καν να το δω ολόκληρο.

#905 Aldark

Aldark

    Αιώνιος Ρομαντικός

  • Members
  • 317 posts

Posted 09 June 2013 - 23:32

το SAO εχει και lovers και haters.
Εγω επειδη μου αφησε γλυκοπικρο συναισθημα δε το μισω

αυτο που δε μου εκανε καλη εντυπωση ειναι το Air...και το Fate Stay/Night μαλλον... δεν εχω δει πολλα ανιμε αλλα δε ξερω κατι με χαλασε μαυτα (παρολα αυτα το Air το δα ολο και το Fate stay/Night εχω σκοπο να συνεχισω.)

Hunter_x_Hunter_image_hunter_x_hunter_36


#906 Vetus

Vetus

    Rocked'N'Loaded!

  • Banned
  • 1,116 posts

Posted 09 June 2013 - 23:53

Δεν ξέρω τι στυλ anime σ' αρέσουν αλλά το Air είναι από τα πιο συγκινητικά romance/slice of life που 'χουν βγει. Το τέλος του με ξενέρωσε προσωπικά (που είναι τελείως ό,τι να 'ναι) αλλά δεν βαριέσαι.

#907 Aldark

Aldark

    Αιώνιος Ρομαντικός

  • Members
  • 317 posts

Posted 10 June 2013 - 14:11

πιο πολυ μαρεσουν τα shonen γενικα , δεν εχω δοκιμασει και πολλα. Το Anohana παντως που εχω δει μαρεσε πολυ σε dorama style. Δε ξερω σε τραβαγε η ιστορια αλλα και το τελος ηταν χαλια
Spoiler:

Edited by mono, 10 June 2013 - 17:27.
spoiler tag

Hunter_x_Hunter_image_hunter_x_hunter_36


#908 L Lawliet

L Lawliet

    Αμύνεσθαι περί πάτρις...

  • Members
  • 66 posts

Posted 05 July 2013 - 21:20

Παιδια δεν ειμαι τοσο εξοικειωμενος με τα ανιμε ωστε να ειμαι otaku γι'αυτο το λογο ξενερρωσα με ενα ανιμε το οποιο droppara
παρολο που θεωρεινται κορυφαιο ισως...
1.Εrgo Proxy... Αnimation ωραιο αλλα οχι τελειως του γουστου μου,φιλοσοφικες και ιστορικες/αλληγορικες σκηνες μεσα στα επεισοδια,(η "μητερα" Animeclipse εχει κανει ΤΡΟΜΕΡΗ δουλεια στα notes,αυτη ειναι ο λογος που ειδα το ανιμε) που κουραζουν απιστευτα,αργη πλοκη και ενας κοσμος που δεν καταλαβα και πολυ πως βρεθηκε η πρωταγωνιστρια εκει..Drop στο επεισοδιο 17,δεν αντεξα....

ΥΓ:radagast82 εισαι ο μεντορας μου σε πολλα ανιμε αλλα σε αυτο δε συμφωνουμε καθολου ...sorry bro!

#909 Naevan

Naevan

    Starting...

  • Members
  • 22 posts
  • LocationΘεσσαλονικη

Posted 05 August 2013 - 16:35

Kampfer..

Δεν αντεξα πανω απο 5 λεπτα
Και συνηθως δινω ευκαιριες μεχρι και 20 επισοδεια(reborn που ηταν και τελικα gg)


Luv Story