Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Περίεργα προβλήματα...


  • This topic is locked This topic is locked
7 replies to this topic

#1 DjDragon

DjDragon

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 642 posts

Posted 04 July 2007 - 15:29

Αφορά αυτό το site...

εδώ και 2 μέρες όταν μπαίνω σε ένα θέμα ή όταν ολοκληρώνω την απάντηση με πετάει έξω λες και βγήκα από BAN...:terror2::oo:

Κάντε κάτι με αυτό γιατί όπως πάει η κατάσταση με τρομάζει και με κάνει να νομίζω ότι κανάς admin με πέταξε BAN.:deadga6::terror2:
Και το χειρότερο είναι ότι όλα τα settings του site πήγαν στο default...
My Chain : "Dragon Chain" ---> THIS CHAIN HAS BEEN STARTED !!!ΠΡΟΛΑΒΕΤΕ ΝΑ ΔΗΛΩΣΕΤΕ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΠΡΟΤΟΥ ΠΕΣΟΥΝ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΩΝ ΣΚΟΥΠΙΔΙΩΝ !!!:D

Posted ImageDon't get near of me!I'm a shark!

#2 YaTa

YaTa

    Αρχαιολάτρης

  • Retired Staff
  • 1,939 posts

Posted 04 July 2007 - 15:42

Τα περίεργα προβλήματα δεν είμαι σίγουρος που είναι....

Πάντως αν είχες φάει ban θα το καταλάβαινες, μη φοβάσαι :terror2:

Λες πως είναι μόνο γι'αυτό το site, έτσι; Δηλαδή δεν στο κάνει πουθενά αλλού; Για να πούμε αν φταίει π.χ. ο browser σου.

Πιθανόν να έφτανε και ένα ΠΜ στον Gaara ή τον Trynks γι'αυτό, αλλά λογικά θα σου απαντήσει κάποιος εκ των δύο εδώ ;)
1

#3 Ash_Pokemaster

Ash_Pokemaster

    Anime Professional

  • Members
  • 1,005 posts

Posted 04 July 2007 - 16:01

Τα περίεργα προβλήματα δεν είμαι σίγουρος που είναι....

Πάντως αν είχες φάει ban θα το καταλάβαινες, μη φοβάσαι :terror2:

Λες πως είναι μόνο γι'αυτό το site, έτσι; Δηλαδή δεν στο κάνει πουθενά αλλού; Για να πούμε αν φταίει π.χ. ο browser σου.

Πιθανόν να έφτανε και ένα ΠΜ στον Gaara ή τον Trynks γι'αυτό, αλλά λογικά θα σου απαντήσει κάποιος εκ των δύο εδώ ;)


Κανείς δεν θα του απαντήσει, και οι δύο λοίπουν. :P
Dj εγώ θα σου πρότεινα να βάλεις FireFox μιας και από ό,τι είχα διαβάσει και σε άλλο θέμα χρησιμοποιείς Intenet Explorer. Αν δεν λυθεί ούτε έτσι το πρόβλημα, βλέπουμε. :P

oR4yYRl.gif


#4 DjDragon

DjDragon

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 642 posts

Posted 04 July 2007 - 16:53

Μπορεί να μην είναι ο Gaara ή o Trynks αλλά εδώ είναι ο Dante ?
My Chain : "Dragon Chain" ---> THIS CHAIN HAS BEEN STARTED !!!ΠΡΟΛΑΒΕΤΕ ΝΑ ΔΗΛΩΣΕΤΕ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΠΡΟΤΟΥ ΠΕΣΟΥΝ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΩΝ ΣΚΟΥΠΙΔΙΩΝ !!!:D

Posted ImageDon't get near of me!I'm a shark!

#5 Phantom Duck

Phantom Duck

    Platyrhynchos Kineticus

  • Retired Staff
  • 5,461 posts

Posted 04 July 2007 - 16:59

Δοκίμασες το Firefox πρώτα ? Το έχουμε και στην κεντρική σελίδα. Το Internet Explorer είναι για τα μπάζα.

Posted Image


E5VV38U.jpg


#6 DjDragon

DjDragon

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 642 posts

Posted 04 July 2007 - 17:01

Θα το δοκιμάσω όταν κάνω back-up τον PC μου μετά το στήσιμο του PC στο studio μου.

Να ένα από τα προβλήματα που μου έκανε τρέλες το site στο quick reply...

Quick Reply The following errors occurred when this message was submitted
  • You do not have permission to perform this action. Please refresh the page and login before trying again.

Μου βγήκε το παραπάνω και μετά με πέταξε έξω λες και κανάς admin με πέταξε ban.
My Chain : "Dragon Chain" ---> THIS CHAIN HAS BEEN STARTED !!!ΠΡΟΛΑΒΕΤΕ ΝΑ ΔΗΛΩΣΕΤΕ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΠΡΟΤΟΥ ΠΕΣΟΥΝ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΩΝ ΣΚΟΥΠΙΔΙΩΝ !!!:D

Posted ImageDon't get near of me!I'm a shark!

#7 Jiraiya

Jiraiya

    ビッグブレストジャンキー

  • Members
  • 2,573 posts

Posted 04 July 2007 - 18:05

Αν μαρκάρεις το κουτάκι που λέει remember me αν θυμάμαι καλά(βρίσκεται κάτω από εκεί που βάζεις το username και το password σου) πιστεύω θα διορθωθεί το πρόβλημά σου.

Posted Image


#8 trynksssj2

trynksssj2

    Anime Elite

  • Retired Staff
  • 1,368 posts

Posted 11 July 2007 - 16:58

~Locked προς το παρόν...