Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Gunslinger Girl prob!


  • This topic is locked This topic is locked
4 replies to this topic

#1 kafetzis88

kafetzis88

    Hoyotama

  • Members
  • 259 posts

Posted 29 June 2007 - 20:54

Ρε παίδες έχω ένα πρόβλημα με το Gunslinger Girl...Δε μπορώ να το κατεβάσω...Συνέχεια μου βγάζει error 404 και κάτι ιστορίες....Τι έχει παιχτεί?:erk:
-Και,όπως είπε ο Φινλανδός φιλόσοφος και κοινωνιολόγος Σαρτουμμ καους Μπελιττ:
Opinions are like assholes!
Everyone has one, but they all stink...

#2 Kenny

Kenny

    <SS0·b ∨ ~SS0·b>

  • Retired Staff
  • 8,653 posts
  • Locationbetween the frets

Posted 29 June 2007 - 23:17

Ρε παίδες έχω ένα πρόβλημα με το Gunslinger Girl...Δε μπορώ να το κατεβάσω...Συνέχεια μου βγάζει error 404 και κάτι ιστορίες....Τι έχει παιχτεί?:erk:

Τα αρχεία ήταν hosted στο animeternity, αλλά αφαιρέθηκαν. Όποιος πρόλαβε, πρόλαβε.

2112.gif
|| FORUM RULES || ADN RULES || FEEDBACK || IP.BOARD QUICK USER GUIDE || #anime.gr @ irc.rizon.net ||


#3 Dante80

Dante80

    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

  • Retired Staff
  • 5,515 posts
  • Location今、そこにいる僕

Posted 30 June 2007 - 05:43

Δυστυχώς, τα αρχεία που ήταν hosted στο animeternity έπρεπε να κατεβούν μετά από προτροπή του hoster πως θα μας κάνει σουβλάκια αν συνεχίσουμε. Είμαστε στην διαδικασία μεταφοράς των αρχείων αυτών στον δικό μας server (του οποίου ο hoster δεν είναι τόσο τζόρας), και μελετούμε τελική λύση για το θέμα DDL. Απλά θα μας πάρει λίγο χρόνο καθώς έχουμε....ξεφραγκιαστεί ATM...:emptyonexg1:

Jh0Lmx3.png
.aNiMe//GR IRC Channel ~ Better than sex, batteries included.


#4 kafetzis88

kafetzis88

    Hoyotama

  • Members
  • 259 posts

Posted 30 June 2007 - 14:43

Καλή φάση!!!Ή μάλλον...Κακή φάση!!! Anyway,thnx ρε dante γιατί το είχα πρόβλημα!!!
-Και,όπως είπε ο Φινλανδός φιλόσοφος και κοινωνιολόγος Σαρτουμμ καους Μπελιττ:
Opinions are like assholes!
Everyone has one, but they all stink...

#5 trynksssj2

trynksssj2

    Anime Elite

  • Retired Staff
  • 1,368 posts

Posted 27 October 2007 - 17:41

Τα links έχουν διορθωθεί ;)