Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Διακοπές


  • Please log in to reply
256 replies to this topic

#16 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 16 June 2007 - 11:19

Κατάρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
εγώ ελπίζω διακοπές με αυτοκινητάκι ελβετία τον χειμώνα.
ελπίζω.

#17 Κagouras

Κagouras

    monkey d. loufas

  • Members
  • 205 posts

Posted 16 June 2007 - 13:09

αν καταφερω και παρω καμια τιμητικη με βλεπω στο εξοχικο στη Σαλαμυκονο.
Posted Image
Πρωιν kakashi_sensei

#18 DjDragon

DjDragon

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 642 posts

Posted 24 June 2007 - 23:44

Αυτήν την βδομάδα θα είμαι ψητός στην ζέστη...αλλά παίζει να πάω θάλασσα με μία κοπελίτσα( :lovulovu: ) στην χαλκιδική.
My Chain : "Dragon Chain" ---> THIS CHAIN HAS BEEN STARTED !!!ΠΡΟΛΑΒΕΤΕ ΝΑ ΔΗΛΩΣΕΤΕ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΠΡΟΤΟΥ ΠΕΣΟΥΝ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΩΝ ΣΚΟΥΠΙΔΙΩΝ !!!:D

Posted ImageDon't get near of me!I'm a shark!

#19 Goggeta SSJ6

Goggeta SSJ6

    Anime Professional

  • Members
  • 742 posts

Posted 25 June 2007 - 00:20

Eγω φετος θα παω για μπανια στην ομορφη χανιωτη χαλκιδικης που βρισκετε στο πρωτο ποδη και θα γουσταρω με τα γκαρντασια μου πλατσα πλουτσα με γκομενακια στην παραλια μπηριτσες θα πιουμε απο το ζιθιων μια μπιραρια που ειναι προτινιμενη απο την ΕΕ με πανω απο 100 διαφορετικες μπυρες και μετα στο ακαταμαχιτο μπαχαλο μπαρακη στην θαλασσα και με φοβερα κοριτσακια!!!!
Η λεπτομερεστατη περιγραφη ηταν σαν προκληση για να ακολουθισετε τα γουστα μου και δεν θα χασετε πιστεξτεμε!!!
Posted Image
Στα 20 μου εγηνα και αδερφος.... ο παλιογερος.... τι επαθα ο αμοιρος με τους γεροντοερωτες!!!

#20 THe_Champloo_mastahh!

THe_Champloo_mastahh!

    of DisAstaaAhhhH!

  • Members
  • 254 posts

Posted 25 June 2007 - 00:49

μεχρι στιγμης ειναι το καλητερο καλοκαιρι που εχς κανει!! τελος τα διαβασματα και θα πρεπει να ξανα νιαστω για το οτιδηποτε σε 4 μηνες !!! ποπο αυτα ειναι φευγω και 12 ιουλιου Πραγα( οσοι εχουν παει δωστε συμβουλες για ''μεροι'') !! καθε μερα αραλικι ξυπναω 12-1 κανω οτι να ναι!! και κατα Σεπτεμβρη μερια αν πανε ολλα καλα παω ΑΜΕΡΙΚΑ ορλανδο :D :nanana:

:D:D:D και λιονω και στο wow και στα club ταυτοχρονα και παω τζαμπα μπουζουκια με τα κομματα που προσπαθουν να με ενταξουν ΧD xD THAT's WHAT I'M TALKIN ABOYT!!!!
Posted Image
My blog http://cultureofaboy.blogspot.com για comic/movie informal reviews :P

#21 Dante80

Dante80

    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

  • Retired Staff
  • 5,515 posts
  • Location今、そこにいる僕

Posted 25 June 2007 - 10:12

This is not a pipini contest thread....:run:

Δύσκολα τα πράγματα, αλλά μάλλον θα καταφέρω να στήσω 1-2 εβδομάδες ελεύθερο C. στην Φολέγανδρο και Ανάφη (at least I wish)...:emptyonexg1:

Jh0Lmx3.png
.aNiMe//GR IRC Channel ~ Better than sex, batteries included.


#22 Mr Ayu-Mania

Mr Ayu-Mania

    Wotalicious!

  • Members
  • 959 posts

Posted 25 June 2007 - 12:32

This is not a pipini contest thread....


αν δεν μιλησουμε για πιπινια τωρα που ειναι και η εποχη τους, ποτε θα μιλησουμε βρε Δαντη? Πολυ λογοκρισια εχει πεσει στο φορουμ τελευταια...

Εγω παντως μεχρι να παω Πραγα το βλεπω να το γυρναω σε complete hikikomori και να μην βγω απο το σπιτι.. Η τουλαχιστον μεχρι να πεσει η θερμοκρασια καμια δεκαρια βαθμους.

στην ομορφη χανιωτη χαλκιδικης

define ομορφη... Το πρωτο ποδι της χαλκιδικης ειναι πια για τα μπαζα. Ειδικα μετα την περσινη φωτια χαθηκε και το τελευταιο ιχνος ομορφιας που του ειχε απομεινει.

Σαν παιδι γνωρισα την Χαλκιδικη την δεκαετια του 80, τοτε που ακομα εμοιαζε με τις τοποθεσιες που στελνουν τους διαγωνιζομενους του Survivor. Βεβαια τοτε εκανες 3 ωρες για να πας και αλλες τοσες για να γυρισεις, αλλα το βραβειο ηταν μερικες απο τις καλυτερες παραλιες του κοσμου. Ηταν τοσο παρθενες που μπορουσες να κανεις γυμνισμο στις περισσοτερες απο αυτες. Χωρια σαν την Χανιωτη και το Πευκοχωρι ηταν απλα μονο οι παλιοι οικισμοι πανω απο τον δρομο. Μονο η Καλιθεα ειχε αναπτυχθει καπως, και αυτο λογω του ξενοδοχειου Παλλινι. Το δευτερο ποδι ηταν απλα σαν την Καραιβικη και η Αμουλιανη δεν ειχε καν ρευμα.

Ειχαμε ενα τετοιο θησαυρο στα χερια μας, και αντι να τον κανουμε καλυτερο και απο την Ριβιερα, τον καταντησαμε σε αυτο το κακογουστο πραγμα που ειναι η σημερινη Χαλκιδικη. Κριμα...
Posted Image

#23 Dante80

Dante80

    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

  • Retired Staff
  • 5,515 posts
  • Location今、そこにいる僕

Posted 25 June 2007 - 12:56

αν δεν μιλησουμε για πιπινια τωρα που ειναι και η εποχη τους, ποτε θα μιλησουμε βρε Δαντη? Πολυ λογοκρισια εχει πεσει στο φορουμ τελευταια...


Ρε man, κάνω μια αναφορά σε ένα ποστ του Djd...που την είδες την λογοκρισία σε παρακαλώ?...ειδικά τελευταία...:emptyonexg1:

Jh0Lmx3.png
.aNiMe//GR IRC Channel ~ Better than sex, batteries included.


#24 DjDragon

DjDragon

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 642 posts

Posted 25 June 2007 - 16:12

αχαχαχαχαχαχαχα....

Απλά μια πλακίτσα του έκανα...έτσι να έχει καλοκαιρινό γέλιο η φάση :D

Μίας που μιλήσατε για το 2ο πόδι Χαλκιδικής το χωριό μου είναι εκει...Ο Νέος Μαρμαράς. ;)
My Chain : "Dragon Chain" ---> THIS CHAIN HAS BEEN STARTED !!!ΠΡΟΛΑΒΕΤΕ ΝΑ ΔΗΛΩΣΕΤΕ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΠΡΟΤΟΥ ΠΕΣΟΥΝ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΩΝ ΣΚΟΥΠΙΔΙΩΝ !!!:D

Posted ImageDon't get near of me!I'm a shark!

#25 Petran79

Petran79

    YOU GET TO BURNING!

  • Review Team
  • 3,265 posts
  • LocationΘεσσαλονίκη

Posted 25 June 2007 - 16:46

εδω καλα καλα νεα ταυτοτητα δεν εβγαλα. που να παω στο εξωτερικό....Ας μην μιλησω για τα λεφτα.....Περσι ηταν να παω στο Ισραηλ αν δεν εβρισκα δουλειά.


Χαλκιδική λοιπον και εγω μες στη χαβουζα για κανα Σαββατοκυριακο.

Αλλα μιας και εχω γυρισει σχεδον ολη την Ευρωπη δεν με πειραζει....

Αλλωστε το καλοκαιρι ειναι για μενα η απεχθεστερη εποχη ιδιως τώρα.

#26 Pastor_Of_Muppets

Pastor_Of_Muppets

    Παρλιακό του Σατανά.

  • Members
  • 815 posts

Posted 25 June 2007 - 17:01

This is not a pipini contest thread....:run:

Δύσκολα τα πράγματα, αλλά μάλλον θα καταφέρω να στήσω 1-2 εβδομάδες ελεύθερο C. στην Φολέγανδρο και Ανάφη (at least I wish)...:emptyonexg1:

Σιφνο ελα.κεφτε.
θα σε κερασω τεκιλα.

Posted Image


#27 Sponis

Sponis

    Despair-Ridden Heart...

  • Retired Staff
  • 2,291 posts

Posted 25 June 2007 - 17:33

πιτσιτ παιδί... εμείς να έρθουμε στο νησί σας; δε θέλουμε κέρασμα... ένα κάμπινγκ να βάλω τη σκηνή μου θέλω....

#28 Pastor_Of_Muppets

Pastor_Of_Muppets

    Παρλιακό του Σατανά.

  • Members
  • 815 posts

Posted 25 June 2007 - 17:51

πιτσιτ παιδί... εμείς να έρθουμε στο νησί σας; δε θέλουμε κέρασμα... ένα κάμπινγκ να βάλω τη σκηνή μου θέλω....

καλα ρε γερο σε σκηνη?
και τα ρευματικα?
2 εχουμε.διαλιεχτεεε!

Posted Image


#29 CuBi

CuBi

    Trailblazer

  • Members
  • 169 posts

Posted 28 June 2007 - 17:38

9 μέρες στην Ολλανδία. Και μετά βλέπουμε. :)

#30 DjDragon

DjDragon

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 642 posts

Posted 28 June 2007 - 18:21

Cubi...Στον Armin Van Buuren ?
My Chain : "Dragon Chain" ---> THIS CHAIN HAS BEEN STARTED !!!ΠΡΟΛΑΒΕΤΕ ΝΑ ΔΗΛΩΣΕΤΕ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΠΡΟΤΟΥ ΠΕΣΟΥΝ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΩΝ ΣΚΟΥΠΙΔΙΩΝ !!!:D

Posted ImageDon't get near of me!I'm a shark!