Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

The ball is lost... everything is lost


  • This topic is locked This topic is locked
269 replies to this topic

#16 sunday

sunday

    Anime Elite

  • Members
  • 1,087 posts

Posted 14 May 2007 - 16:39

Ευχαριστώ πολιιιιιιιιιύ πολιύ

Posted Image


#17 sunday

sunday

    Anime Elite

  • Members
  • 1,087 posts

Posted 30 May 2007 - 11:57

Spoiler: More Animeclipse Banners


Να πω κιόλας ότι έχω βάλει όσα έχω φτιάξει, δεν έχουν μπει όλα στην Animeclipse. Κοπήκανε στον έλεγχο της διεύθυνσης.:hahaha::nanana::bleh:

Posted Image


#18 Sponis

Sponis

    Despair-Ridden Heart...

  • Retired Staff
  • 2,291 posts

Posted 31 May 2007 - 01:06

στο τελευταίο μήπως ήθελε άλλο χρώμα γραμματοσειρά; γιατί δεν διακρίνεται καθαρά...

#19 sunday

sunday

    Anime Elite

  • Members
  • 1,087 posts

Posted 31 May 2007 - 14:48

στο τελευταίο μήπως ήθελε άλλο χρώμα γραμματοσειρά; γιατί δεν διακρίνεται καθαρά...


Ναι κάτι θα γίνει, το λέγαμε και με τον Left64Vegetta να γίνει πιο καθαρό. Θα ανεβάσω updated version.:sigh2:

Spoiler: UPDATE

Posted Image


#20 sunday

sunday

    Anime Elite

  • Members
  • 1,087 posts

Posted 04 June 2007 - 01:38

Spoiler: And another one


Κάτι δε μ'αρέσει αλλά βαριέμαι να ασχοληθώ άλλο μαζί του:uhh:

Posted Image


#21 Blademaster_X

Blademaster_X

    N.ew W.orld

  • Members
  • 294 posts

Posted 04 June 2007 - 13:44

Spoiler: And another one


Κάτι δε μ'αρέσει αλλά βαριέμαι να ασχοληθώ άλλο μαζί του:uhh:


What you probably dont like is the blur on the characters...μειωσε λιγο τη θολουρα και λογικα θα φτιαξει λιγο:wis:

#22 sunday

sunday

    Anime Elite

  • Members
  • 1,087 posts

Posted 04 June 2007 - 15:31

What you probably dont like is the blur on the characters...μειωσε λιγο τη θολουρα και λογικα θα φτιαξει λιγο:wis:


Μπα δεν είναι αυτό, γενικά μου αρέσει το blur και δε μ αρεσει το sharp. Thx πάντως

Posted Image


#23 sunday

sunday

    Anime Elite

  • Members
  • 1,087 posts

Posted 06 June 2007 - 19:02

Δεύτερη προσπάθεια vectoring (μετά το wall για τον διαγωνισμό), πρώτη με κανονική φώτο κι όχι άνιμε. Παραθέτω και την original φωτογραφία η οποία είναι χάλια σε ποιότητα. Αλλά μου άρεσε τι να κάνουμε!!! Τα μαλλιά δεν τα πέτυχα πρέπει να πω και βαριέμαι προς το παρόν να ασχοληθώ άλλο. Περιμένω σχόλια...

Δημοσιευμένη  εικόνα Δημοσιευμένη  εικόνα

Posted Image


#24 yami

yami

    神速

  • Retired Staff
  • 3,707 posts

Posted 06 June 2007 - 19:30

για δευτερη προσπαθεια,imo,ειναι παρα πολυ καλο ^^
i especially like the shading in the face :3

*εγω ποτε θα μαθω να κανω vector,οεο?x_x*

#25 Yuna

Yuna

    Anime Freak

  • Members
  • 328 posts

Posted 06 June 2007 - 19:41

Πολύ καλο vector!! Και οι σκιες πετυχημένες (καλά έκανες και διάλεξες black and white αφου είναι δεύτερη προσπάθεια ^^!)

#26 sunday

sunday

    Anime Elite

  • Members
  • 1,087 posts

Posted 06 June 2007 - 23:46

:lovulovu:Thank you φερυ μποουτ!!! Κι εμένα μ αρεσε το αποτέλεσμα της σκιας και του φωτισμού(κάτω από το μάτι και μέτωπο). Απλή βούρτσα ftw.

Posted Image


#27 sunday

sunday

    Anime Elite

  • Members
  • 1,087 posts

Posted 07 June 2007 - 21:29

Είχα ξεχάσει να βάλω και το banner που ειχα κανει για το blog του Narita και δέχτηκα παράπονα. :nanana: Λοιπόν το βάζω τώρα. :emptyonexg1:

Spoiler: Dancing with my Loneliness

Posted Image


#28 Narita-L-Saru

Narita-L-Saru

    Πανμεγιστος blogger

  • Members
  • 27 posts

Posted 07 June 2007 - 21:49

Καλά ήταν αναμενόμενο να δεχτείς παράπονα από την πλειάδα θαυμαστών του blog...αλλά δε θα έπρεπε να με ρωτήσεις πρώτα αν θέλω να το βάλεις;;;
έλεος..τι πρωτοβουλίες είναι αυτές;;;μηνύσιμο..

#29 sunday

sunday

    Anime Elite

  • Members
  • 1,087 posts

Posted 07 June 2007 - 21:52

Καλά ήταν αναμενόμενο να δεχτείς παράπονα από την πλειάδα θαυμαστών του blog...αλλά δε θα έπρεπε να με ρωτήσεις πρώτα αν θέλω να το βάλεις;;;
έλεος..τι πρωτοβουλίες είναι αυτές;;;μηνύσιμο..


Έχεις δίκιο, μόνο και μόνο για το τυπικό του πράγματος. Αλλά δική μου είναι η δημιουργία ότι θέλω την κάνω. Της βάζω φωτιά και την καίω.:hahaha::hahaha::hahaha::deadga6:. Ναριτααααααααα. Μπορώ να αφήσω τη φωτο ή να τη βγάλωωωωωω;;:hahaha::hahaha::hahaha: Α να χαθεις, σαχλέ.

Posted Image


#30 sunday

sunday

    Anime Elite

  • Members
  • 1,087 posts

Posted 09 June 2007 - 04:28

Όλο διπλοποστάρω αλλά τι να κάνω. Άλλαξα φορεσιά.

Spoiler:


Στο ava τα φανάρια είναι από wall στο dragonrain.com, πεταλούδες και tattoo από βούρτσες στο deviantart. Τη sig την έχω ανεβάσει στην gallery σε μεγαλύτερο μέγεθος και description.

Posted Image