Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
* * * * * 1 votes

Το καλό και το κακό της ημέρας...


  • Please log in to reply
2002 replies to this topic

#16 d.neko-angel

d.neko-angel

    :: Dream ON ::

  • Members
  • 1,045 posts
  • Locationathens, greece

Posted 05 April 2007 - 21:59

λοιπόν εγώ θα ξεκινήσω κάπως ανάποδα :
έχουμε και λέμε...
Το κακό της ημέρας: μας σταμάτησε ένας άτιμος ζητάς στην παραλιακή γιατί λέει είχαμε πολύ δυνατά την μουσική και ξεπαραδιαστήκαμε
Το καλό της ημέρας: μπορεί να ξεπαραδιαστήκαμε μια και βοηθήσαμε τον Zητά να πάρει το φετινό οβελία :P αλλά τουλάχιστον έτσι δεν μας έγραψε καθόλου και την βγάλαμε και πολύ πιο φθηνά από ότι αν μας έγραφε

Πάντως ειλικρινά τόσο καιρό κυκλοφορούμε και ρυπαίνουμε με τον ήχο μας :bleh:
αυτή ήταν η πρώτη φορά που μας σταμάτησαν και πιστεύω ότι αν δεν ήθελε το λαδοματάκι του
ούτε καν που θα μας σταμάταγε :shutup: :greece:

Θα μου πείτε έτσι χτίζονται οι βιλίτσες :bleh:

rrmr.png


#17 DjDragon

DjDragon

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 642 posts

Posted 05 April 2007 - 22:30

λοιπόν εγώ θα ξεκινήσω κάπως ανάποδα :
έχουμε και λέμε...
Το κακό της ημέρας: μας σταμάτησε ένας άτιμος ζητάς στην παραλιακή γιατί λέει είχαμε πολύ δυνατά την μουσική και ξεπαραδιαστήκαμε
Το καλό της ημέρας: μπορεί να ξεπαραδιαστήκαμε μια και βοηθήσαμε τον Zητά να πάρει το φετινό οβελία :P αλλά τουλάχιστον έτσι δεν μας έγραψε καθόλου και την βγάλαμε και πολύ πιο φθηνά από ότι αν μας έγραφε

Πάντως ειλικρινά τόσο καιρό κυκλοφορούμε και ρυπαίνουμε με τον ήχο μας :bleh:
αυτή ήταν η πρώτη φορά που μας σταμάτησαν και πιστεύω ότι αν δεν ήθελε το λαδοματάκι του
ούτε καν που θα μας σταμάταγε :shutup: :greece:

Θα μου πείτε έτσι χτίζονται οι βιλίτσες :bleh:



Εγώ θα σου έλεγα να κανονίσετε beach party να έρθω εγώ εκεί να τα σπάσουμε όλα και να τρελάνουμε τους πάντες με την μουσική :P
My Chain : "Dragon Chain" ---> THIS CHAIN HAS BEEN STARTED !!!ΠΡΟΛΑΒΕΤΕ ΝΑ ΔΗΛΩΣΕΤΕ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΠΡΟΤΟΥ ΠΕΣΟΥΝ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΩΝ ΣΚΟΥΠΙΔΙΩΝ !!!:D

Posted ImageDon't get near of me!I'm a shark!

#18 Sponis

Sponis

    Despair-Ridden Heart...

  • Retired Staff
  • 2,291 posts

Posted 05 April 2007 - 23:11

εγώ θα έλεγα να μην πετάγεσαι σε κάθε thread και μας λες ότι είσαι dj... το έχουμε εμπεδώσει πλέον...

κακό: το παρελθόν γυρνάει και με περιτριγυρίζει...

καλό: το παρελθόν γυρνάει και με περιτριγυρίζει... [?]

#19 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 05 April 2007 - 23:22

το καλό της ημέρας : το Big Boss με συμπαθησε
το κακό της ημέρας: το Big Boss με συμπαθέι αρκετά για να μου πρίζει τα @@ συνέχεια

#20 DjDragon

DjDragon

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 642 posts

Posted 07 April 2007 - 03:00

:) : Είμαι μόνος και έχω την ησυχία μου μακρία από τους γονείς μου(μην νομίζετε ότι τους συμπαθώ...αλλά τους έχω αχτί που μου πρήζουν τα @@).
:( : Έχω να ξυπνήσω ΝΩΡΙΣ( :angry: πραγματικά μισώ το να ξυπνάω νωρίς ) για να πάω σε ένα χωριό ενός φίλου μου για την ανάσταση και το ψήσιμο κρεάτων.
My Chain : "Dragon Chain" ---> THIS CHAIN HAS BEEN STARTED !!!ΠΡΟΛΑΒΕΤΕ ΝΑ ΔΗΛΩΣΕΤΕ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΠΡΟΤΟΥ ΠΕΣΟΥΝ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΩΝ ΣΚΟΥΠΙΔΙΩΝ !!!:D

Posted ImageDon't get near of me!I'm a shark!

#21 noname

noname

    Fade away

  • Members
  • 479 posts

Posted 07 April 2007 - 03:12

Το καλό της ημέρας : έφαγα 1.5Kg παγωτό
Το κακό της ημέρας : έφαγα 1.5Kg παγωτό
Not everything that can be counted counts, and not everything that counts can be counted.
Posted Image

#22 neeTHREE

neeTHREE

    Anime Freak

  • Members
  • 360 posts

Posted 07 April 2007 - 12:59

Το καλο της χτεσηνης μερας: Εκανα 4-5 ωρες προπονηση στο netbattle
To κακο της χτεσηνης μερας: Μου βγαλε την ψηχη η τωση προπονηση
Posted Image

#23 LiosAlfa

LiosAlfa

    Anime Elite

  • Members
  • 1,175 posts

Posted 07 April 2007 - 13:48

:) : (Μεγάλο κενό)
:( : Δουλεύω Μ.Σάββατο και Κυριακή του Πάσχα μακρυα από τους δικούς μου.
Posted Image

#24 d.neko-angel

d.neko-angel

    :: Dream ON ::

  • Members
  • 1,045 posts
  • Locationathens, greece

Posted 07 April 2007 - 14:52

:) : τελικά θα γίνει λειτουργία και ανάσταση και στην εκκλησία του νοσοκομείου που δουλεύω
οπότε όλο και θα λουφάρω και θα κατέβω μια βόλτα να πάρω και το άγιο φώς. Έχω εξοπλιστεί
και με ειδικό φαναράκι για να κρατήσει :rolleyes:
:( : απόψε είμαι νύχτα στην δουλειά και σχολάω στις 6 το πρωί οπότε όταν οι άλλοι
σουβλίζουν,πείνουν και χορεύουν εγώ το πιο πιθανότερο είναι ότι θα κοιμάμαι

rrmr.png


#25 Sponis

Sponis

    Despair-Ridden Heart...

  • Retired Staff
  • 2,291 posts

Posted 08 April 2007 - 00:08

:kakashithumbup: Κάποιες MSN-ικές κουβέντες που μου φτιάχνουν το κέφι

:thumbdown: ότι σαπίζω σπίτι...

#26 пустая комната

пустая комната

    DELETED

  • Members
  • 225 posts

Posted 09 April 2007 - 11:34

Το καλό της ημέρας: μου ευχήθηκαν άνθρωποι που δεν τον περίμενα (όλοι οι γνωστοί μου από το forum)
Το κακό της ημέρας: δε μου ευχήθηκαν κάποιοι που περίμενα να μου ευχηθούν:bye2:

#27 gunslinger girl

gunslinger girl

    Anime Newbie

  • Members
  • 40 posts

Posted 09 April 2007 - 11:47

the good news: jesus rose from the dead
the bad news: he's not as cool as Copperfield to do that :\
There is no real life, only afk.
(..and /patpat)
Posted Image

#28 Sponis

Sponis

    Despair-Ridden Heart...

  • Retired Staff
  • 2,291 posts

Posted 09 April 2007 - 12:55

:kakashithumbup: κοκορεεεεεεεεεεετσι ... :dwarf:

:thumbdown: πάνω που ανακάλυψα ότι έχω χάσει και άλλα κιλά βλέπω να έρχονται πίσω τρέχοντας... :

#29 Jiraiya

Jiraiya

    ビッグブレストジャンキー

  • Members
  • 2,573 posts

Posted 09 April 2007 - 15:35

Καλό:Δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι
Κακό:Επειδή σήμερα πήγαμε στη Θεία μου για φαγητό είπα να πάρω και το DVD με Perfect Blue,Jin Roh κτλ να δω να περάσει η ώρα.Είδα που λέτε το πρώτο μέρος του Jin Roh και όταν πάτησα να παίξει το δεύτερο έλεγε Cannot render file.Νευρίασα πάρα πολύ.Όταν το είχα αντιγράψει νομίζω ότι δεν είχε πρόβλημα.Τέσπα θα πάω να το δοκιμάσω και στο σπίτι.Πάντως το χειρότερο είναι ότι από μια γρήγορη έρευνα που έκανα είναι δύσκολο να το βρω για να το κατεβάσω από το ίδιο fansub(και έχω ήδη στείλει τα DVD στον επόμενο).:mad:

#30 DjDragon

DjDragon

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 642 posts

Posted 09 April 2007 - 17:32

Σήμερα

Καλό νέο : Πήγα μία επίσκεψη κάποια που αγαπώ πάρα πολύ ως τα βάθη της καρδίας μου(δεν είναι κοπέλα μου αλλά σύντομα θα τα φτιάξουμε)
Κακό νέο : Πονάει λίγο ο λαιμός μου και βαριέμαι την ζωή μου που δεν είναι κανείς εδώ να πάμε για κανά καφεδάκι κι έτσι και σαπίζω σαν το μαλάκα σπίτι μου.
My Chain : "Dragon Chain" ---> THIS CHAIN HAS BEEN STARTED !!!ΠΡΟΛΑΒΕΤΕ ΝΑ ΔΗΛΩΣΕΤΕ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΠΡΟΤΟΥ ΠΕΣΟΥΝ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΩΝ ΣΚΟΥΠΙΔΙΩΝ !!!:D

Posted ImageDon't get near of me!I'm a shark!