Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
* * * * * 1 votes

Το καλό και το κακό της ημέρας...


  • Please log in to reply
2002 replies to this topic

#1996 SpeedFreak

SpeedFreak

    bored of harem

  • Members
  • 203 posts
  • Locationκοντα στη μαμακα

Posted 14 April 2015 - 13:36

Καλό της ημέρας : Τρώω ακόμη μαγειρίτσα γιατί έχω πορωθεί μαζί της και είναι καταπληκτική πραγματικά....με τα όμορφα καλοσχηματισμένα της συκωτάκια, με την ξυνούλα της την γεύση, με τα κιτρινωπά ρυζάκια....    αχ... μα δεν είναι ευτυχία ?????.......

 

Κακό της ημερας: Μια παλιά συμμαθήτριά μου κηδεύθηκε σήμερα... 18 ετών.. καρκίνος στον εγκέφαλο..2 χρόνια πάλης...την τελευταία εβδομάδα εγκαταστάθηκε στο τοπικό νοσοκομείο.. είναι θλιβερό το γεγονός και εγω θλίβομαι επίσης.

    Νεκρή και χλωμή, εκεί μέσα στη λευκή κάσσα, και τα δυο άψυχα, και τα δυο στη γη θα καταλίξουν χώμα... χώμα στο χώμα...χώμα για το χώμα...χώμα από το χώμα..

Νύφη έφηβη, μα το πέπλο στο μέτωπό της μοναχή την έντυνε και όχι νύφη... 

Πανέμορφη κοπέλα (ομοίαζε της Μαρίας Αλεξάνδρου)...και το πιο παράδοξα τρομακτικό?..! Αυτή εκεί μέσα παγωμένη και έξω από την πόρτα της εκκλησίας μια μεγαλοπρεπή εικόνα με μια σχεδόν ολόσωμη φωτογραφία της, φορώντας ένα ροζ υπέροχο μπλουζάκι... ζωντανή χαμογελώντας και τα μαλλιά της να πέφτουν μακρυά μαύρα σπαστά στους ώμους..άλλη αίγλη


Όσοι ζουν στη σκιά δεν τους θωρεί κανείς...

Μπρεχτ


#1997 LethalMike

LethalMike

    I'm not Sober, I will never be..

  • Members
  • 303 posts
  • LocationΡόδος, Χανιά

Posted 15 October 2015 - 18:02

Καλο: Τιποτα.

Κακο: Με επιασε κριση πανικου ξανα και την παλεψα, αν και πρεπει να λιποθυμησα για πολυ λιγο. Ειναι απιστευτα χαοτικα τα συναισθηματα και η φοβια και η παρανοια στην κριση πανικου. Οποιος εχει παθει καταλαβαινει.. Απλα δεν γνωριζω αν ειναι απο συσσωρευμενο αγχος ή απλα σωματικό.


Edited by LethalMike, 15 October 2015 - 18:03.

ezgif.com-resize.gif


#1998 Petran79

Petran79

    YOU GET TO BURNING!

  • Review Team
  • 3,265 posts
  • LocationΘεσσαλονίκη

Posted 13 December 2015 - 02:15

το καλό της ημέρας:

έπαιξα μπάσκετ με ένα παιδί και ειχα να παίξω κάτι χρόνια. Αφού άντεξα πάλι καλά

 

το κακό: έχασα 12-10  

 

Καλο: Τιποτα.

Κακο: Με επιασε κριση πανικου ξανα και την παλεψα, αν και πρεπει να λιποθυμησα για πολυ λιγο. Ειναι απιστευτα χαοτικα τα συναισθηματα και η φοβια και η παρανοια στην κριση πανικου. Οποιος εχει παθει καταλαβαινει.. Απλα δεν γνωριζω αν ειναι απο συσσωρευμενο αγχος ή απλα σωματικό.

 

τώρα που γύρισε  ο αδερφός μου από Αγγλία μου είπε πως είχε πάει σε ένα πάρτι γενεθλίων και τον έπιασε και αυτόν. Αναγκάστηκε να φύγει από το πάρτι γιατί δεν συνερχόταν με τίποτα.



#1999 LethalMike

LethalMike

    I'm not Sober, I will never be..

  • Members
  • 303 posts
  • LocationΡόδος, Χανιά

Posted 13 December 2015 - 10:46

το καλό της ημέρας:

έπαιξα μπάσκετ με ένα παιδί και ειχα να παίξω κάτι χρόνια. Αφού άντεξα πάλι καλά

 

το κακό: έχασα 12-10  

 

 

τώρα που γύρισε  ο αδερφός μου από Αγγλία μου είπε πως είχε πάει σε ένα πάρτι γενεθλίων και τον έπιασε και αυτόν. Αναγκάστηκε να φύγει από το πάρτι γιατί δεν συνερχόταν με τίποτα.

ασε μην σου τυχει... Νιωθεις οτι ολος ο κοσμος απλα θα καταστραφει στα επομενα δευτερολεπτα και εσυ δεν μπορεις να ανασανεις. Μεχρι να λιποθυμησεις και να κανει restart ο εγκεφαλος σου.


ezgif.com-resize.gif


#2000 hgatakoskylos

hgatakoskylos

    Anime Fan

  • Members
  • 139 posts

Posted 21 July 2016 - 14:20

Καλό: τίποτε

Κακό: δεν μπορώ να την παλέψω και έγινα επιθετική με τη μάνα μου και η μάνα μου είναι θυμωμένη και νιώθω ότι δεν θα τα καταφέρω!



#2001 LethalMike

LethalMike

    I'm not Sober, I will never be..

  • Members
  • 303 posts
  • LocationΡόδος, Χανιά

Posted 21 July 2016 - 14:42

Καλό: τίποτε

Κακό: δεν μπορώ να την παλέψω και έγινα επιθετική με τη μάνα μου και η μάνα μου είναι θυμωμένη και νιώθω ότι δεν θα τα καταφέρω!

Και εγώ έχω παίξει ξύλο με το πατέρα μου. Ωραίες στιγμές 


ezgif.com-resize.gif


#2002 Scarlet D.

Scarlet D.

    Έχω δει και χειρότερα.

  • Members
  • 244 posts
  • LocationΑθήνα, Χανιά

Posted 21 July 2016 - 21:21

καλο: επιασα καμια εκατοσταρια pokemon και βρηκα ενα πολυ ωραιο spot με πολλα lures στην πλατεια συνταγματος

κακο: Αυριο φευγω για κρητη...



#2003 Gilmaru

Gilmaru

    Daydreaming

  • Members
  • 507 posts

Posted 22 July 2016 - 01:46

Τι κρίμα φεύγεις για Κρήτη και δεν θα λιώνεις Αυγουστιάτικα στην τσιμεντούπολη. Το σιντριβανάκι της πλατείας συντάγματος ειδικά το βλέπουν οι παραλίες της Κρήτης και ζηλεύουν! :kakaka: 

 

Βρε άντε από δω! Μας δουλεύεις! Είσαι προκλητικός!  :Crying2: