Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

my creations


  • Please log in to reply
37 replies to this topic

#31 b4h4mu7

b4h4mu7

    m_m

  • Members
  • 113 posts

Posted 22 November 2008 - 11:29

new work
ta-daah!
Δημοσιευμένη  εικόνα
Posted Image
I must be God.Because every time I pray to him I am talking to myself.

#32 Yunancy

Yunancy

    Anime Fan

  • Members
  • 134 posts

Posted 22 November 2008 - 16:31

Μου αρεσεουν πολλυ.Ιδιαιτερα μου αρεσει η sig me tin Sakura,μου αρεσει που εχεισ ταιριαξει το χρωμα τησ επιδερμιδασ τησ με το φοντο....

μου αρεσει πολλυ η sig απο το bleach με την μελαχρινη κοπελα[εχω ξεχασει το ονομα τησ λολ] και τον γιαλακια με το τοξο....
Mου αρεσει αυτη που εχεισ με την γυναικα με το σπαθι πολλυ.Ο Σασουκε,ο Itachi,O pateras tou Naruto,η κοκκινη με τον Light,μου αρεσει στη sig me ton Soul eater το φοντο που ειναι ο Ασπρομαλλησ...

Δεν μου αρεσει ομωσ καθολου οι sigs με τον Naruto και τον Luffie απο το One piece....και ν τεταρτη με το ρομποτ,Με τον L,με τον Vincent[παραειναι θολη],

Τα wallpapers μου αρεσουν ακομα ποιο πολλυ,ειδικα το πρωτο....
Οσω για εκεινο που εχεισ με τον Σαι,θα μου αρεσαν πολλυ να δω αυτα τα χρωματα σε sig!!!

keep up the good work Lighto-kun lol

Το καλυτερο ομωσ φοντο κατα την γνωμη μου ειναι στη sig με εναν μαυρομαλι δηλαδη την 6 απο το τελοσ λολ,Η ποιο τελεια ειναι με τον Light που εχεισ στη πρωτη σελιδα απομωνομενη!!!

Καλα μιλαμε σε ζαλησα...λολ

Edited by Yunancy, 22 November 2008 - 16:36.

Posted Image

#33 Yunancy

Yunancy

    Anime Fan

  • Members
  • 134 posts

Posted 22 November 2008 - 16:32

Μου αρεσεουν πολλυ.Ιδιαιτερα μου αρεσει η sig me tin Sakura,μου αρεσει που εχεισ ταιριαξει το χρωμα τησ επιδερμιδασ τησ με το φοντο....

μου αρεσει πολλυ η sig απο το bleach με την μελαχρινη κοπελα[εχω ξεχασει το ονομα τησ λολ] και τον γιαλακια με το τοξο....
Mου αρεσει αυτη που εχεισ με την γυναικα με το σπαθι πολλυ.Ο Σασουκε,ο Itachi,O pateras tou Naruto,η κοκκινη με τον Light,μου αρεσει στη sig me ton Soul eater το φοντο που ειναι ο Ασπρομαλλησ...

Δεν μου αρεσει ομωσ καθολου οι sigs με τον Naruto και τον Luffie απο το One piece....και ν τεταρτη με το ρομποτ,Με τον L,με τον Vincent[παραειναι θολη],

Τα wallpapers μου αρεσουν ακομα ποιο πολλυ,ειδικα το πρωτο....
Οσω για εκεινο που εχεισ με τον Σαι,θα μου αρεσαν πολλυ να δω αυτα τα χρωματα σε sig!!!

keep up the good work Lighto-kun lol

Το καλυτερο ομωσ φοντο κατα την γνωμη μου ειναι στη sig με εναν μαυρομαλι δηλαδη την 6 απο το τελοσ λολ,Η ποιο τελεια ειναι με τον Light που εχεισ στη πρωτη σελιδα απομωνομενη!!!

Καλα μιλαμε σε ζαλησα...λολ
Δημοσιευμένη  εικόνα
Posted Image

#34 b4h4mu7

b4h4mu7

    m_m

  • Members
  • 113 posts

Posted 06 January 2009 - 01:29

νεο sig.request απο φιλο.

Δημοσιευμένη  εικόνα
Posted Image
I must be God.Because every time I pray to him I am talking to myself.

#35 b4h4mu7

b4h4mu7

    m_m

  • Members
  • 113 posts

Posted 15 January 2009 - 14:54

νεο sig.

Δημοσιευμένη  εικόνα
Posted Image
I must be God.Because every time I pray to him I am talking to myself.

#36 b4h4mu7

b4h4mu7

    m_m

  • Members
  • 113 posts

Posted 01 March 2009 - 17:41

νεο sig
Δημοσιευμένη  εικόνα
Posted Image
I must be God.Because every time I pray to him I am talking to myself.

#37 endless_inspiration

endless_inspiration

    Anime Professional

  • Members
  • 535 posts

Posted 01 March 2009 - 21:42

Και τα δύο πολύ ωραία!!!!
συνέχισε έτσι......

Posted Image
''Ολοι κάποτε σκοντάφτουμε.
Το τι κάνει κανείς μετά είναι αυτό που του φτιάχνει ή του καταστρέφει τη ζωή.
Η αξία του ανθρώπου φαίνεται στο τι κάνει μετά την πτώση''
Liza Unger, 'black out'


#38 b4h4mu7

b4h4mu7

    m_m

  • Members
  • 113 posts

Posted 08 June 2009 - 23:23

καινούριο signature.

Δημοσιευμένη  εικόνα
Posted Image
I must be God.Because every time I pray to him I am talking to myself.