Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Auto Login Problem...


  • This topic is locked This topic is locked
7 replies to this topic

#1 Arkan

Arkan

    Starting...

  • Members
  • 23 posts

Posted 22 January 2007 - 17:44

Καλησπέρες.
Λοιπόν, εδώ και μερικές μέρες παρατηρώ ένα μικρό προβληματάκι. Μάλλον κάποιο bug της πλάκας θα είναι.
Όταν ανοίγω την κεντρική σελίδα, αντί να με κάνει login αυτόματα, απλά έχει συμπληρωμένα user/password. Πατάω login, εμφανίζει το κλασσικό μήνυμα "Thank you for μπλαμπλαμπλα" κι έπειτα ξαναγυρνάει στην κεντρική οθόνη όπου και πάλι δέν είμαι logged in. Πατάω forums κι έπειτα μπαίνει από μόνο του.
w00t????<<
Πρόβλημα browser/settings κι άλλα τέτοια δέν παίζει, είμαι σε πολλά forums κι άλλες τέτοιες σελίδες. Επίσης αυτό μου το κάνει τις τελευταίες μέρες, ενώ πρίν λειτουργούσε κανονικά.:?

Posted Image
It's Lonely At The Top,
But It's Good To Be The King!!!:king:


#2 _GaARa_

_GaARa_

    stupidity isn't an excuse

  • Retired Staff
  • 809 posts

Posted 22 January 2007 - 21:42

Εκανα rebuild την cache,λυθηκε το πρόβλημα?

we are the things that go bump in the night....We are the reason you sleep with a night light...


#3 vasilisk

vasilisk

    Anime Professional

  • Members
  • 668 posts

Posted 22 January 2007 - 22:07

και εμενα μου το κανει αυτο στο pc της δουλειας... στο σπιτι παντως κανενα προβλημα... ενταξει δεν ειναι και το τρελο προβλημα... μιας και αν πατησεις στο "φορουμ" σε δειχνει "logged" :)
Posted Image

#4 Arkan

Arkan

    Starting...

  • Members
  • 23 posts

Posted 23 January 2007 - 00:13

Μπά, όχι, τα ίδια. Δέν με ενοχλεί και τόσο. Απλά είπα να το αναφέρω :)

Posted Image
It's Lonely At The Top,
But It's Good To Be The King!!!:king:


#5 _GaARa_

_GaARa_

    stupidity isn't an excuse

  • Retired Staff
  • 809 posts

Posted 23 January 2007 - 13:51

Απο όσο εψαξα δεν βρήκα τιποτα.Ισως αμα εκανες clear cache + cookies να ειμασταν
σιγουροι οτι δεν ειναι πρόβλημα δικο σου ή του φορουμ.:calm:

we are the things that go bump in the night....We are the reason you sleep with a night light...


#6 Arkan

Arkan

    Starting...

  • Members
  • 23 posts

Posted 23 January 2007 - 22:32

Μόνο format δέν έχω κάνει!!!
Θα δώ, ούτως ή άλλως, τώρα τελευταία κάνω πειράματα με το pc, οπότε θα τα ξαναπεράσω όλα από την αρχή.

Posted Image
It's Lonely At The Top,
But It's Good To Be The King!!!:king:


#7 Arkan

Arkan

    Starting...

  • Members
  • 23 posts

Posted 24 January 2007 - 21:08

Μπααααααα, τίποτα δέν έγινε και με clear τα πάντα!

Posted Image
It's Lonely At The Top,
But It's Good To Be The King!!!:king:


#8 trynksssj2

trynksssj2

    Anime Elite

  • Retired Staff
  • 1,368 posts

Posted 19 April 2007 - 14:23

Δεν φταίει σε κάτι το forum. Κατά πάσα πιθανότητα μπορεί να είναι απενεργοποιημένα τα cookies...

~Locked