Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
* * * * - 1 votes

Το μουσικό προφίλ μας


  • Please log in to reply
221 replies to this topic

#91 Sponis

Sponis

    Despair-Ridden Heart...

  • Retired Staff
  • 2,291 posts

Posted 26 October 2007 - 12:28

Κάτσε ρε... τώρα που έφτιαξα και εγώ λογαριασμό εκείθε; θα επανέλθω κάποια στιγμή από το άλλο πισι... και όταν μάθω τα κατατόπια...

#92 Pastor_Of_Muppets

Pastor_Of_Muppets

    Παρλιακό του Σατανά.

  • Members
  • 815 posts

Posted 26 October 2007 - 12:59

Κάτσε ρε... τώρα που έφτιαξα και εγώ λογαριασμό εκείθε; θα επανέλθω κάποια στιγμή από το άλλο πισι... και όταν μάθω τα κατατόπια...

εσενα δεν σε βαζω φρεντλιστ γιατι θα ακους μαηντεν , θεριον και λοιπες κλασικουρες και θα χουμε 0 compatibility.

Posted Image


#93 the_second_child

the_second_child

    way cooler than you.

  • Members
  • 325 posts

Posted 26 October 2007 - 14:24

Βασικά ακούω σχεδόν τα πάντα --απο ξένη μουσική βέβαια, γιατί τα περισσότερα ελληνικά "κομμάτια" όχι απλά δεν ακούγονται, αλλά κανουν τα αυτάκια σου να αιμοραγούν με εξαίρεση ελάχιστους καλλιτέχνες-- αλλά ιδιαίτερη προτίμηση έχω σε παλιά ροκ-συγκροτήματα κυρίως Queen+Van Halen+The Police+Scorpions+Europe Απο σύγχρονα μερικοί απο τους αγαπημένους καλλιτέχνες/συγκροτήματα: Keane, Nada Surf, Dashboard Confessional, Robbie Williams, La Rocca, Radiohead κ.α

Posted Image


#94 Pastor_Of_Muppets

Pastor_Of_Muppets

    Παρλιακό του Σατανά.

  • Members
  • 815 posts

Posted 26 October 2007 - 14:33

Το Mad TV έδιωξε τον Guy Krief επειδή αποκάλυΟΞµ κλοπή του Φοίβου!

ασχετο.
αλλα ειναι τραγικο απλως.

Posted Image


#95 Sponis

Sponis

    Despair-Ridden Heart...

  • Retired Staff
  • 2,291 posts

Posted 26 October 2007 - 14:50

εσενα δεν σε βαζω φρεντλιστ γιατι θα ακους μαηντεν , θεριον και λοιπες κλασικουρες και θα χουμε 0 compatibility.




ωχ με πιάσανε... :oo:

θα σε βάλω εγώ ρε, να με μάθεις καινούρια πράγματα...

#96 kabamaru-1986

kabamaru-1986

    Koenma-Sama

  • Members
  • 627 posts

Posted 26 October 2007 - 14:53

Το Mad TV Ξ*διωξε τον Guy Krief επειδή αποκάλυΟ�Ξµ κλοπή του Φοίβου!

ασχετο.
αλλα ειναι τραγικο απλως.


Αδιανοιτο!:oo:
Δεν γινονται αυτα!
Πανυος ο τυπος δεν ξερει τι λεει!:oo:
Μια λεει οτι δεν ειναι ιδια την αλλη οτι μπορει να ειναι διασκευει.Τι εννοει ο ποιητης?Φοβισμενο το βλεπω παντος
/////////////////////////////////////////////////

Η λιστα μου (Για ανταλαγες pm me)

Πατα εδω:kill4u:

Ειμαι κλεφτης πατα με αν τολμας:hiding_something:

#97 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 26 October 2007 - 17:16

έλεος με τον φοίβο κάποιος να τον κάψει

#98 Quajafrie

Quajafrie

    I dance modestly.

  • Members
  • 523 posts

Posted 26 October 2007 - 18:42

lol.

Πάντως ο Φοίβος έχει βαρεθεί και να καλύπτεται πια. Την αντιγραφή την μυρίζεσαι από τα πρώτα 5 δευτερόλεπτα ας πούμε.

#99 rebelos

rebelos

    Inhale/Exhale

  • Members
  • 147 posts

Posted 26 October 2007 - 22:05

rebelos’s Music Profile – Users at Last.fm

#100 Pastor_Of_Muppets

Pastor_Of_Muppets

    Παρλιακό του Σατανά.

  • Members
  • 815 posts

Posted 26 October 2007 - 22:22

και αλλος ER-ιτης.
αμε.

Posted Image


#101 kazmir

kazmir

    Clan of Malkavian

  • Members
  • 184 posts

Posted 27 October 2007 - 11:47

Πάντως ο Φοίβος έχει βαρεθεί και να καλύπτεται πια. Την αντιγραφή την μυρίζεσαι από τα πρώτα 5 δευτερόλεπτα ας πούμε.


Ο Χατζηδάκις είχε πει το εξής που με βρίσκει και απόλυτα σύμφωνο: "Οι έξυπνοι κλέβουν, οι χαζοί αντιγράφουν", κι εδώ τελειώνω με την off-topic παρέμβασή μου.

If you loved me, you'd all kill yourself today!
Posted Image


#102 Kresto

Kresto

    Σαρδέλα

  • Members
  • 301 posts

Posted 27 October 2007 - 15:27

drdninja’s Music Profile – Users at Last.fm

Μόλις το φτιαξα..

#103 Glastenen

Glastenen

    La Reine du Portatif

  • Members
  • 727 posts

Posted 28 October 2007 - 12:37

Ο Χατζηδάκις είχε πει το εξής που με βρίσκει και απόλυτα σύμφωνο: "Οι έξυπνοι κλέβουν, οι χαζοί αντιγράφουν", κι εδώ τελειώνω με την off-topic παρέμβασή μου.


o T.S.Eliot το έχει πει γ**ω την πασαβιόλα μου και το'χουνε κάνει κουτσοί-λεπροί-μονόφθαλμοι ψωμοτύρι. και όταν quotiαζουμε κάτι ας είμαστε σίγουροι για το τι εννοεί.

το δικό μου music profile: καλή μουσική. είναι το μόνο που χρειάζεται.

Posted Image


#104 Pastor_Of_Muppets

Pastor_Of_Muppets

    Παρλιακό του Σατανά.

  • Members
  • 815 posts

Posted 28 October 2007 - 12:48

o T.S.Eliot το έχει πει γ**ω την πασαβιόλα μου και το'χουνε κάνει κουτσοί-λεπροί-μονόφθαλμοι ψωμοτύρι. και όταν quotiαζουμε κάτι ας είμαστε σίγουροι για το τι εννοεί.

το δικό μου music profile: καλή μουσική. είναι το μόνο που χρειάζεται.

χωρις ιχνος ειρωνιας.
μπορεις σε παρακαλω να μου ορισεις τι χαρακτηριζεται ως "καλη μουσικη"?

Posted Image


#105 kazmir

kazmir

    Clan of Malkavian

  • Members
  • 184 posts

Posted 28 October 2007 - 23:30

o T.S.Eliot το έχει πει γ**ω την πασαβιόλα μου και το'χουνε κάνει κουτσοί-λεπροί-μονόφθαλμοι ψωμοτύρι. και όταν quotiαζουμε κάτι ας είμαστε σίγουροι για το τι εννοεί.

το δικό μου music profile: καλή μουσική. είναι το μόνο που χρειάζεται.


Καλά όταν θα μάθεις να κουβεντιάζεις το ξανασυζητάμε. Δε θα επεκταθώ διότι πραγματικά διαδικτυακοί διαγωνισμοί αποστόμωσης μου είναι παντελώς βαρετοί και τους θεωρώ ανούσιους.
Προσωπικά αδιαφορώ κιόλας για το ποιος πραγματικά το είπε, διάβασα κάπου ότι το είπε ο Χατζηδάκις, οπότε κι ανέφερα το όνομά του. Πιο πολύ με ενδιαφέρει το περιεχόμενο της κουβέντας. Τώρα αν εσύ προτιμάς όταν σου δείχνουν κάτι να κοιτάς το δάχτυλο δικαίωμά σου. Και σωστό να είναι αυτό που λες για το ποιος το είπε, η ουσία είναι ότι πρώτον δεν έχεις τρόπο και δεύτερον ασχολείσαι με επουσιώδη.

If you loved me, you'd all kill yourself today!
Posted Image