Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Τι με φτιάχνει σε αυτό το forum;


  • Please log in to reply
234 replies to this topic

#61 ichigo13

ichigo13

    trelos CSDas

  • Members
  • 995 posts

Posted 24 June 2008 - 21:00

Απ ότι κατάλαβα προσπαθώντας να κάνω ένα post σήμερα πρέπει όλοι να αποδεχτούμε τους κανόνες πριν να έχουμε αυτό το δικαίωμα.
Επιτέλους ένας καλός τρόπος για να διαβάζουν τα νέα μέλη τους κανόνες!!!!


Αλήθεια στα νέα μέλη αυτό θα γίνεται στο register???

Nαι αλλά δεν ξέρω υπήρξε κάποια ειδοποίηση για αυτό?Γιατί εγώ στην αρχή τρόμαξα :oo: και δεν ήξερα τι είχε γίνει!
Επίσης δεν είχα άμεση απάντηση από mod :chigau: αλλά δεν πειράζει το
βρήκα τελικά :wis:!
Posted Image

#62 trynksssj2

trynksssj2

    Anime Elite

  • Retired Staff
  • 1,368 posts

Posted 25 June 2008 - 19:15

Απ ότι κατάλαβα προσπαθώντας να κάνω ένα post σήμερα πρέπει όλοι να αποδεχτούμε τους κανόνες πριν να έχουμε αυτό το δικαίωμα.
Επιτέλους ένας καλός τρόπος για να διαβάζουν τα νέα μέλη τους κανόνες!!!!


Αλήθεια στα νέα μέλη αυτό θα γίνεται στο register???


Οι κανόνες θα συνεχίσουν να υπάρχουν κατά το register όπως πριν, απλά τώρα πριν ένα νέο μέλος κάνει το πρώτο του post θα πρέπει να τους διαβάσει πρώτα :riiight:

#63 Adventurer

Adventurer

    Αιώνιος φοιτητής

  • Members
  • 2,983 posts

Posted 28 June 2008 - 13:02

Με φτιαχνει που μπορω να συνομιλω με τοσα ενδιαφεροντα ατομα για τα αγαπημενα μου χομπι.

Με φτιαχνει που μεσω του φορουμ εχω γνωρισει απο κοντα και εχω βγει με τοσα κορυφαια ατομα.

Με φτιαχνει που ολους μας συνδεει μια αλληλεγγυη και ολοι θα βοηθησουμε ο ενας τον αλλον αν μπορουμε.

Με φτιαχνει που οι περισσοτεροι χρησιμοποιουν οντως το spoiler button οπου χρειαζεται.

Με φτιαχνει που εχουμε mods που πραγματικα ασχολουνται με το φορουμ και προσπαθουν να βελτιωσουν ακομα και την παραμικρη λεπτομερεια.

Με φτιαχνει η εξαιρετικη οργανωση που ομοια της σπανια βλεπω, και δε μιλαω μονο για φορουμ!

Με φτιαχνει η υπαρξη του ADN μεσω του οποιου μπορουμε να μοιραστουμε τα αγαπημενα μας ανιμε και με αλλους ομοϊδεατες.


Στην υγεια σου, anime.gr:drink:
Posted Image

#64 Zoro

Zoro

    escaping reality

  • Members
  • 2,833 posts

Posted 29 June 2008 - 03:44

Παιδια , νοιωθω πολυ αχαριστος !
Σε αυτο το φορουμ βρηκα:
1.

Spoiler:

2.
Spoiler:

3.
Spoiler:

4.
Spoiler:

5.
Spoiler:

6.
Spoiler:

7.
Spoiler:

8.
Spoiler:

9.
Spoiler:

10.
Spoiler:

και κατι τελευταιο , ευχαριστω πολυ τα ατομα τα οποια μοιραζονται τη γνωμη τους στο φορουμ , και ειδικα αυτους που ηταν η αιτια .
Που ειχα μεινει ; Ααα, ναι ... ειμαι πολυ αχαριστος γιατι τοσο καιρο δεν το εχω εκφρασει .
Τελος παντων .... αν το φορουμ ηταν κοριτσι θα της εκανα ενα δωρο οπως ο παππους :
Spoiler:


Οτι ειπε ο laraska(δεν θα μπορουσα να το αναλυσω καλυτερα) +++++ οτι στο φορουμ αυτο συζητιουνται κι αλλα πραγματα εκτος απο ανιμε(ταινιες κλπ) και ετσι ολοι ειναι ικανοποιημενοι και γνωριζεις ατομα με παρομοια ενδιαφεροντα ή αν οχι αλλαζεις αποψεις τουλαχιστον...

(τεινει να ειναι πολυ εθιστικο μερικες φορες!)

Way to Go Forumites!!:riiight:

#65 moonheart

moonheart

    FUTO-itria

  • Members
  • 244 posts

Posted 29 June 2008 - 13:29

[spam]το φιδακι στο arcade....[/spam]
για να σοβαρευτουμε λιγακι...
τι με φτιαχνει σ’αυτο το forum... εκτος απο αυτα π προανεφεραν οι υπολοιποι ατομα με τα οποια να μιλας χωρις να σε δουλευουν οταν τους λες για τα ενδιαφεροντα σ η σε να καταλαβαινουν οταν μιλας για θεματα περι manga/anime/dorama, με φτιαχνουν κ οι βελτιωσεις π εχουν γινει στο site γενικα... /βλ. εξιζητημενο profile... ~addicted mode on~/ κ φυσικα το arcade... ~spam mode on~
Posted Image
f*ck medicine. I want to be a ninja.

#66 QueenofHearts

QueenofHearts

    Royalty

  • Members
  • 577 posts

Posted 09 July 2008 - 15:19

Έχουμε και μοβ look! Me likes! Very nice!!

#67 ai_chan

ai_chan

    Anime Amateur

  • Members
  • 98 posts

Posted 09 July 2008 - 17:32

απλα νοιωθω ανετα...:Blissfull:
καμπαϊιιιιιιι:drink:

#68 GkLoc

GkLoc

    .: BlackStar :.

  • Members
  • 1,233 posts

Posted 11 July 2008 - 01:16

Με Φτιαχνει Αυτο Το Forum Αφανταστα!!!

Οι Καταπληκτικοι Mods Το Εχουν Κανει Καταπληκτικο,Και Μαρεσει Που Ειναι Απλο Και Ευκολo ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΤΖΑΜΑΤΟ!!!Best FORUM EVER!!!!!!

Μου Αρεσει Που Καταφερα Να Γνωρισω Παρρα Πολλα(Λεμε τωρα)Καταπληκτικα Ατομα,Και Που Συνομιλουμε Για Την Αγαπημενη Μας Ασχολια......

Μου Αρεσει Το Καταπληκτικο ADN,Που Σε Οποιον Το εχω Αναφερει Τα'Παιξε,Λεγανε "Γινονται Τετοια Πραγματα"..........

Μου Αρεσει Να Βρισκομαι Καμμενος ολη Μερα Εδω,Και Ελπιζω να Κρατησει το Forum For Ever And Ever!!!!!!..........

Δεν Μου Αρεσει,Που Ημουν Τοσο Καιρο Εδω Και Δεν Το Αναφερα,............

Και Ειλικρινα Τωρα,Τετοιο ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ Forum Δεν Εχω Ξανασυναντησει!!!!(Δεν Υπαρχει Αλλο Σαν Αυτο)

ANIME.GR FTW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Υ.Γ-T.G.I.F(XAXAXA)Περασε λιγη Ωρα Να Καταλαβω,Εσεις Το Εχετε Βαλει???

Kαι Παλι,

!!!RESPECT!!!!!



:respect::respect::respect::respect::respect::respect::respect::respect::respect::respect::respect::respect::respect::respect::respect::respect::respect:

Berserk___Gatsu.jpg


#69 Dante80

Dante80

    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

  • Retired Staff
  • 5,515 posts
  • Location今、そこにいる僕

Posted 11 July 2008 - 15:40

Το παραπάνω post ήταν μια προσφορά της "YPM-ITEHFAYA (You Pay Me-I tell Everyone How Fucking Awesome You Are) GmbH". All wrongs reserved®.

Jh0Lmx3.png
.aNiMe//GR IRC Channel ~ Better than sex, batteries included.


#70 sgouver

sgouver

    One Piece Maniac

  • Members
  • 540 posts

Posted 11 July 2008 - 15:51

Το anime.gr ειναι απλα το καλυτερο Ελληνικο forum για ανιμε οποτε μπαινω σε αυτο.

Τιποτα λιγοτερο, τιποτα περισσοτερο.




#71 GkLoc

GkLoc

    .: BlackStar :.

  • Members
  • 1,233 posts

Posted 11 July 2008 - 16:51

Το παραπάνω post ήταν μια προσφορά της "YPM-ITEHFAYA (You Pay Me-I tell Everyone How Fucking Awesome You Are) GmbH". All wrongs reserved®.


Και Ακομα Περιμενω Τα Υπολοιπα,!!:hehehe:*Counting Belli**19.997,19.998,19.999,20.0000(xDDDDDD

Berserk___Gatsu.jpg


#72 sas

sas

    ++Otaku-chan++

  • Members
  • 398 posts

Posted 12 July 2008 - 08:57

μου αρέσει πολύ το site είναι πολύ απλό και εύκολο. έχω όμως μια απορία...τι σημαίνει το T.G.I.F?

Posted Image
Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image
Click the hatchlings and save them!!!




#73 odin

odin

    Lord of valhalla

  • Retired Staff
  • 1,535 posts

Posted 12 July 2008 - 09:32

TGIF is an acronym for the phrase Thank God/Goodness It’s Friday:drink:

#74 sas

sas

    ++Otaku-chan++

  • Members
  • 398 posts

Posted 12 July 2008 - 09:46

TGIF is an acronym for the phrase Thank God/Goodness It’s Friday:drink:

thanks a lot!!!! sorry for the spam! you can delete my post

Posted Image
Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image
Click the hatchlings and save them!!!




#75 Matu-san

Matu-san

    aoi

  • Members
  • 939 posts

Posted 16 July 2008 - 13:18

Τα υπέροχα emoticons!:wooi2::congrats::kawaii:
Τι στο yaoi συμβαίνει?