Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Τι με φτιάχνει σε αυτό το forum;


  • Please log in to reply
234 replies to this topic

#196 Dante80

Dante80

    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

  • Retired Staff
  • 5,515 posts
  • Location今、そこにいる僕

Posted 19 March 2010 - 12:23

Anelis, άλλα anime forums απαγορεύουν μέχρι και τα torrent links... αλλά εμείς δεν είμαστε κότες. :hero:

Μάλλον αυτό εννοεί η Vagelio.

Και ποιος σας είπε ότι το DDL section δεν θα επιστρέψει; :twisted:


Κότες is a wrong word. Απλά έχουμε διαφορετική πολιτική σε αυτά τα ζητήματα, τόσο επί της αρχής όσο και λόγω φιλοσοφίας.
Αυτό δεν σημαίνει πως είμαστε καλύτεροι ή πιο manly από άλλους, απλά διαφορετικοί. Η κοινότητα μια είναι εξάλλου. :thatsit:

DDL will be back. With a fucking vengeance...:hiding_something:

Jh0Lmx3.png
.aNiMe//GR IRC Channel ~ Better than sex, batteries included.


#197 Serperoth

Serperoth

    Auspicium melioris ævi

  • Members
  • 202 posts

Posted 19 March 2010 - 14:58

FUCK YEAH *bleep*KING!

Μ'αρέσει το ότι μπορείς να βρεις άτομα με παρόμοια ενδιαφέροντα με σένα, ακόμα και αν έχεις επιδερμική σχέση με τα anime.
Posted Image
Posted Image

When I'm Grandmaster, I will play faster...
They'll call me bonjwa, just like my name was Flash...

Σου'χουνε πει ΠΟΣΟ weird είσαι?


Honi soit qui mal y pense

#198 Kenny

Kenny

    <SS0·b ∨ ~SS0·b>

  • Retired Staff
  • 8,653 posts
  • Locationbetween the frets

Posted 19 March 2010 - 15:10


Κότες is a wrong word. Απλά έχουμε διαφορετική πολιτική σε αυτά τα ζητήματα, τόσο επί της αρχής όσο και λόγω φιλοσοφίας.
Αυτό δεν σημαίνει πως είμαστε καλύτεροι ή πιο manly από άλλους, απλά διαφορετικοί. Η κοινότητα μια είναι εξάλλου. :thatsit:

I know that... αλλά άσε με να ποζερέψω κι εγώ λίγο... :hahaha:

Και μιας και είπε η Μαρία για φίλους, οφείλω να το πω κι εγώ: Έχω συμμετάσχει σε πολλές internetικές κοινότητες, αλλά παρέα σαν κι αυτή του .aNiMe//GR δεν βρήκα πουθενά αλλού. Με όλα τα καλά του, με όλα τα στραβά του, το .aNiMe//GR είναι πολύ απλά και με διαφορά το καλύτερο ηλεκτρονικό στέκι που γνώρισα ποτέ. Σ' αυτό το forum γνώρισα πολλές ψυχάρες (you know who you are), και δεν το κρύβω ότι ώρες-ώρες με συγκινούν. You guys rock. :wooi2:

2112.gif
|| FORUM RULES || ADN RULES || FEEDBACK || IP.BOARD QUICK USER GUIDE || #anime.gr @ irc.rizon.net ||


#199 Tea-chan

Tea-chan

    Don't Lose Your Way

  • Retired Staff
  • 2,491 posts

Posted 19 March 2010 - 21:06

Είμαι πολύ χαρούμενη που το manga section του forum είναι σε "άνθηση" αυτή την εποχή. Νέα threads, ωραίες συζητήσεις, υπάρχει κίνηση... Συνεχίστε έτσι παιδιά! :gotit:

Posted Image


#200 zade

zade

    23/11/2016

  • Members
  • 759 posts

Posted 19 March 2010 - 21:19

I know that... αλλά άσε με να ποζερέψω κι εγώ λίγο... :hahaha:

Και μιας και είπε η Μαρία για φίλους, οφείλω να το πω κι εγώ: Έχω συμμετάσχει σε πολλές internetικές κοινότητες, αλλά παρέα σαν κι αυτή του .aNiMe//GR δεν βρήκα πουθενά αλλού. Με όλα τα καλά του, με όλα τα στραβά του, το .aNiMe//GR είναι πολύ απλά και με διαφορά το καλύτερο ηλεκτρονικό στέκι που γνώρισα ποτέ.

Μετά το fleshbot.com

Συστατικά: Κρέας ανθρώπινο 50%, Kόκκαλα 20% Αίμα ανθρώπινο: 10% ,μαλτοδεξτρίνη,άμυλο πατάτας ,πολυαμίδιο.Συντηρητικά:Βενζοϊκό Νάτριο,Σορβικό Κάλιο.
Posted Image
Ανάλωση κατά προτίμηση πριν από: Βλέπε Avatar.


#201 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 20 March 2010 - 01:56

Έχω συμμετάσχει σε πολλές internetικές κοινότητες, αλλά παρέα σαν κι αυτή του .aNiMe//GR δεν βρήκα πουθενά αλλού. Με όλα τα καλά του, με όλα τα στραβά του, το .aNiMe//GR είναι πολύ απλά και με διαφορά το καλύτερο ηλεκτρονικό στέκι που γνώρισα ποτέ. Σ' αυτό το forum γνώρισα πολλές ψυχάρες (you know who you are), και δεν το κρύβω ότι ώρες-ώρες με συγκινούν. You guys rock. :wooi2:



οι άλλες κοινότητες δεν έχουν εμένα...:P:joyful:

#202 Serperoth

Serperoth

    Auspicium melioris ævi

  • Members
  • 202 posts

Posted 20 March 2010 - 02:25

Μία εξήγηση υπάρχει. Ο Chuck Norris είναι κρυφό μέλος του forum...

Σοβαρότερα τώρα είναι το μοναδικό μέρος που μπορώ να πώ τα πράματα που έχω πει (τουλάχιστον 3 παραδείγματα) χωρίς να με κοιτάει περίεργα ο κόσμος.
Posted Image
Posted Image

When I'm Grandmaster, I will play faster...
They'll call me bonjwa, just like my name was Flash...

Σου'χουνε πει ΠΟΣΟ weird είσαι?


Honi soit qui mal y pense

#203 Zoro

Zoro

    escaping reality

  • Members
  • 2,833 posts

Posted 19 April 2010 - 17:48

... που το όριο των pms έγινε 1000, από 500 που ήταν παλιά και δεν το είχα πάρει ακόμα χαμπάρι (!)... τέρμα τα μαζικά deletes. :8):

#204 Kenny

Kenny

    <SS0·b ∨ ~SS0·b>

  • Retired Staff
  • 8,653 posts
  • Locationbetween the frets

Posted 19 April 2010 - 18:49

... που το όριο των pms έγινε 1000, από 500 που ήταν παλιά και δεν το είχα πάρει ακόμα χαμπάρι (!)... τέρμα τα μαζικά deletes. :8):

... και για τους mods/admins το όριο ανέβηκε στα 10000... ah, bliss. :Blissfull:

2112.gif
|| FORUM RULES || ADN RULES || FEEDBACK || IP.BOARD QUICK USER GUIDE || #anime.gr @ irc.rizon.net ||


#205 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 22 April 2010 - 00:24

ωραία μπορώ να σπαμάρω όλα τα μέλη με pms
χωρίς να ανησυχώ για delete

Posted Image

#206 Eleni~WaIKinG oN AiR~

Eleni~WaIKinG oN AiR~

    BtotheItotheG BANGGGGGGGG

  • Members
  • 206 posts

Posted 22 April 2010 - 00:40

Bασικά επειδή είμαι και καινούργια θα πω μόνο ένα πράγμα...
Μ'αρέσει άπειρα το γεγονός οτι μέσω αυτού του forum έμαθα και μαθαίνω πολλά πράγματα που δεν ήξερα (για την ιαπωνική κουλτούρα/μουσική) για νεα manga και anime και οχι μόνο!!
Thanxx για την νέα αυτή εμπειρία που μου προσφέρεται!!:ureshii:
Posted Image

..SiGn My KpOp PeTiToN..ANd LeTs mEeT In gReEcE..

Posted Image
*~AnImE AnD MuSiC OtAkU~*
Takeru and Maya are my husbands...Miyavi and Ruki are my boyfriends...

#207 Sakura!!!

Sakura!!!

    tu turuuuu!!

  • Members
  • 226 posts

Posted 22 April 2010 - 20:09

Tα πάντα..
Μέγιστο επιτρεπτό μέγεθος υπογραφής: 500 KB

The .aNiMe//GR Team.

#208 Botsun

Botsun

    Boss Tsundere

  • Members
  • 1,240 posts

Posted 25 April 2010 - 23:12

Αυτό που μου αρέσει στο Forum είναι πως δεν υπάρχουν περίοδοι στατικότητας,όσον αφορά την κίνηση στα threads, στις ανακοινώσεις κτλ.
Επίσης,μου αρεσει και το γεγονος ότι τα περισσότερα μέλη είναι active και δεν έχχουν κάνει το account επειδή βαριόντουσαν μία νύχτα που δεν καταίβεναι το torrent.

Posted Image

Avatar & signature by Kai


#209 Yoruichi

Yoruichi

    Phew!!!

  • Members
  • 26 posts

Posted 30 April 2010 - 18:27

Εμενα μ αρεσει αυτο το φορουμ πολυ απλα γιατι υπαρχει!!! Τοσα χρονια πηγαινα μονη, ξαφνικα βρηκα παρεα για τον δρομο :thatsit: Απο οσο εχω διαβασει διαφορα threads, εχει και χαβαλε, εχει και πολλες πληροφοριες, εχει και λιγη γκρινια. What more can u ask???
:respect::tongue2::hehe:

Keep it up ^^
Posted Image
"Quit calling me Ruler. You can call me something more normal. Like Yoruichi-san"

#210 Anelis

Anelis

    random frantic action

  • Retired Staff
  • 3,374 posts

Posted 25 September 2010 - 00:40

Εμένα σε αυτό το φόρουμ με φτιάχνουν όλοι οι χρήστες ( η πτάνα του χωριού), noobs, trolls, spammers, flammers, oldfags, scorned fags, wise-asses, οι άκυροι, the funny ones αλλά πιο πολύ απ' όλα με φτιάχνουν 7-8 συγκεκριμένοι χρήστες και ένα κοντό πλάσμα που είχα την κωλοφαρδία να γνωρίσω, μερικοί από τους οποίους μου έφτιαξαν ολόκληρο το καλοκαίρι μου!
/womanly tear
:if:
α ρε σκατόπαιδα

Posted Image