Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

+:DarkerThanBlack:+


  • Please log in to reply
136 replies to this topic

#16 Despic

Despic

    Κουρδιστός Μανταρίνης

  • Members
  • 284 posts

Posted 10 January 2007 - 22:00

Απλα η συγκεκριμενη
ΝGE - Hate This Place
ειναι πολυ respect και ανωτερη απο πολλα NGE walls που εχουν πεσει στα χερια μου ως τωρα...
Posted Image

#17 gohan-the mystic power

gohan-the mystic power

    .:LOST addict:.

  • Members
  • 1,006 posts
  • Locationhttp://www.quotes-sayings.net/ Find the best Quotes and Sayings and share them with Facebook and Twitter

Posted 11 January 2007 - 00:05

Pastor respect////~




Όλα σου τα wall είναι καταπληκτικά.Τα back σε συνδιασμό με τα τέλεια scan που έχεις βάλει τα κάνουν αξεπέραστα.8)
http://www.quotes-sayings.net/ Find the best Quotes and Sayings and share them with Facebook and Twitter

#18 Ryzekan

Ryzekan

    Drowned in sin..

  • Members
  • 33 posts

Posted 11 January 2007 - 01:22

Επρεπε να πω και εγω 2 λογια μετα απο αυτα που ειδα.Ασχολουμαι αρκετα με το να ψαχνω wallies και εχω καμποσα απο καποια συγκεκριμενα anime αλλα μπορω να πω οτι στυλ χρωμα και ατμοσφαιρα σαν τα δικα σου σπανια βλεπει κανεις.Μπραβο ρε.8)
You can close your eyes to reality but not to your memories...
Posted Image

#19 Pastor_Of_Muppets

Pastor_Of_Muppets

    Παρλιακό του Σατανά.

  • Members
  • 815 posts

Posted 11 January 2007 - 02:42

Επρεπε να πω και εγω 2 λογια μετα απο αυτα που ειδα.Ασχολουμαι αρκετα με το να ψαχνω wallies και εχω καμποσα απο καποια συγκεκριμενα anime αλλα μπορω να πω οτι στυλ χρωμα και ατμοσφαιρα σαν τα δικα σου σπανια βλεπει κανεις.Μπραβο ρε.8)

thx!!ξερω οτι εχουν πολλα λαθη σαν δημιουργιες.παντα προσπαθω ομως να δημιουργησω μια ατμοσφαιρα σε αυτα..και χαιρομαι οταν καποιος το "παρατηρει" αυτο! ; 0

despic:Απλα η συγκεκριμενη
ΝGE - Hate This Place
ειναι πολυ respect και ανωτερη απο πολλα NGE walls που εχουν πεσει στα χερια μου ως τωρα...

την ξεχασα να την βαλω την Rei στο gallery μου ε?well to direct linking δεν επιτρεπεται απο τον server για οικονομια bandwith!thx again

Posted Image


#20 Pastor_Of_Muppets

Pastor_Of_Muppets

    Παρλιακό του Σατανά.

  • Members
  • 815 posts

Posted 12 January 2007 - 04:36

new submission!
my first collab wallie!
check 1st page!

Posted Image


#21 Dante80

Dante80

    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

  • Retired Staff
  • 5,515 posts
  • Location今、そこにいる僕

Posted 12 January 2007 - 15:02

Nice one...(αλήθεια, πως μοιράσατε την δουλειά?)...

Αν μπορείς man, στα updates σου δίνε και στο post που κάνεις το thumb (όχι μόνο στο πρώτο post)...μιας και έχεις πολύ πράμα μπορεί να δυσκολευτεί ο κόσμος να δεί what's new....Posted Image

Jh0Lmx3.png
.aNiMe//GR IRC Channel ~ Better than sex, batteries included.


#22 Pastor_Of_Muppets

Pastor_Of_Muppets

    Παρλιακό του Σατανά.

  • Members
  • 815 posts

Posted 12 January 2007 - 15:14

Nice one...(αλήθεια, πως μοιράσατε την δουλειά?)...

Αν μπορείς man, στα updates σου δίνε και στο post που κάνεις το thumb (όχι μόνο στο πρώτο post)...μιας και έχεις πολύ πράμα μπορεί να δυσκολευτεί ο κόσμος να δεί what's new....Posted Image

λοιπον...εκανα εγω το wall αρχικα...το εδειξα στο παιδι.ειχα δουλεψει μονο τον χαρακτηρα...προσφερθηκε να φτιαξει το background,αφου του ειπα οτι μαλλον δεν θελω να το τελειωσω.ειδα τι εκανε και μου αναζοπυρωσε το ενδιαφερον μου γιατι τελικα βγηκε πολυ καλο!
και τη συμβουλη σου λεω να την ακολουθησω~~!:

Posted Image


#23 Pastor_Of_Muppets

Pastor_Of_Muppets

    Παρλιακό του Σατανά.

  • Members
  • 815 posts

Posted 18 January 2007 - 03:20

new wallpaper!!!!
another submission to my gallery !

Posted Image

Posted Image


#24 пустая комната

пустая комната

    DELETED

  • Members
  • 225 posts

Posted 18 January 2007 - 11:46

Το τελευταίο Mr POM με ενθουσίασε. Είναι απίστευτο. Έχεις κάνει πολύ ωραία δουλειά (αν και όχι τόσο dark όπως σε συνήθησα). Μου επιτρέπεις, ελπίζω, να το έχω σαν Wallpaper στον Η/Υ μου (plz...plz...plz).

#25 Turgon

Turgon

    Anime Amateur

  • Members
  • 107 posts

Posted 18 January 2007 - 12:11

To τελευταίο m8 είναι από τα καλύτερά σου, πραγματικά.
Δεν είναι σκοτείνο καιδεσυμμαζευεται αλλά είναι κορυφή [μπήκε desktop...]
Posted Image

#26 TNT

TNT

    Crazy Scientist!

  • Members
  • 735 posts

Posted 18 January 2007 - 21:24

new wallpaper!!!!
another submission to my gallery !

Posted Image


Χεχε!!! Λοιπόν... πως φαίνεται ότι είσαι όντως καλλιτέχνης...?! Πολύ απλά! Από εκεί που όλες οι προηγουμένες δουλειές σου (αυτές τουλαχιστον που μας παρουσίασες) ήταν σκοτεινές και μυστηριώδεις -κατά κάποιο τρόπο- έκανες μια στροφή 180 μοιρών και παρουσίασες κάτι ζεστό και (ίσως)θα μπορούσε να πει κανείς φωτεινό!! Το αποτέλεσμα?? Για μένα απλά εκπληκτικό!!
Αυτό το wallpaper συνδυάζει τρία πολύ αγαπημένα μου στοιχεία στον χώρο της τέχνης... Artwork από τον Takeshi Okazaki (ένας από τους αγαπημένους μου καλλιτέχνες), αιθέρες (λατρεύω τους ουρανούς) και γήινα χρώματα (τόσο ξεκούραστα και ζεστά πάντα...).
Σίγουρα θα κοσμήσει το desktop μου...
Thanks for sharing....

Posted Image



#27 Matthew

Matthew

    Anime Amateur

  • Members
  • 88 posts

Posted 20 January 2007 - 12:04

Πολυ καλη δουλια..........
Μπραβο!

#28 Pastor_Of_Muppets

Pastor_Of_Muppets

    Παρλιακό του Σατανά.

  • Members
  • 815 posts

Posted 23 January 2007 - 00:05

Πολυ καλη δουλια..........
Μπραβο!

ευχαριστω man.


βασικα....πειτε καμια ιδεα ρε παιδες για κανενα wallpaper.ποιο anime νομιζετε οτι εχει αδικηθει απο τους wallers παγκοσμιως.
-μην πειτε κανενα NGE θα βαλω τον turgon να σας αγκαλιασει-

Posted Image


#29 eXXentriX

eXXentriX

    Ryu/Dae-Su/Jeum-ja

  • Members
  • 849 posts

Posted 23 January 2007 - 00:56

try Gantz.....:arrow:
Posted Image

Εξεταστική...πφφφφ...απο 22/2 ξανά.......:wis:

#30 Pastor_Of_Muppets

Pastor_Of_Muppets

    Παρλιακό του Σατανά.

  • Members
  • 815 posts

Posted 23 January 2007 - 00:59

try Gantz.....:arrow:

nice idea!!!~~!
i ll give it a try~!
thx m8

Posted Image