Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

.aNiMe//GR Arcade


  • This topic is locked This topic is locked
47 replies to this topic

#46 kakarrot

kakarrot

    C&F 24/7

  • Members
  • 442 posts

Posted 25 January 2007 - 22:15

Μια ξεμπαρκη ερωτηση, υπαρχει τροπος να βγαλω τον ηχο απο τα παιχνιδια?
Στα περισσοτερα ειναι ενοχλητικος κ εκνευριστικος :despair:

Κλεισε τα ηχεια:smart::tongue2:
Posted Image
Μην ακολουθείς το μονοπάτι.
Πήγαινε εκεί που δεν υπάρχει μονοπάτι και άφησε τα ίχνη σου.

#47 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 26 January 2007 - 23:15

Θέλω με συνοπτικές διαδικασίες.. να ανακυρηχτώ.. επίσημα.. ως η χειρότερη παικτρια pac man όχι απλά του forum αλλα και του πλανήτη ολόκληρου.
Νόμιζω οτι αυτός ο τίτλος μου αξίζει. Αφου για παιδί που μεγάλωσε μεσα στα ηλεκτρονικά ακόμη δεν εχω καταφέρει να περάσω την πρώτη πίστα.
Ακόμη και τώρα που είμαι 26.
(και να φανταστείς εχω τερματίσει το buble buble)

#48 malcolm

malcolm

    Anime Fan

  • Members
  • 34 posts

Posted 30 January 2007 - 21:56

Μην στεναχωριέσαι Erisabetsu... Και εγώ στα ίδια είμαι!

Μια φορά τα κατάφερα και μπήκα στη δεύτερη πίστα αλλά είχα χάσει τις περισσότερες ζωές και έτσι η χαρά κράτησε το πολύ 15 δεύτερα...
Posted Image