Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Νεο Forum


  • This topic is locked This topic is locked
92 replies to this topic

#31 Quajafrie

Quajafrie

    I dance modestly.

  • Members
  • 523 posts

Posted 20 November 2006 - 19:32

Το vBulletin είναι άπαιχτο και καλά κάνατε που το βάλατε. Το skin δεν είναι ό,τι καλύτερο, αλλά φαντάζομαι θα το αλλάξετε/τροποποιήσετε προς το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα. Πραγματικά, με λίγη δουλειά το vB παράγει τρομερά αποτελέσματα.

#32 gohan-the mystic power

gohan-the mystic power

    .:LOST addict:.

  • Members
  • 1,006 posts
  • Locationhttp://www.quotes-sayings.net/ Find the best Quotes and Sayings and share them with Facebook and Twitter

Posted 20 November 2006 - 22:33

Πάρα πολλύ καλή δουλειά guys.Συνχαρητήρια ;)

Είμαι και εγώ της άποψης να να αφαιρεθεί το repulation system και το post count.
http://www.quotes-sayings.net/ Find the best Quotes and Sayings and share them with Facebook and Twitter

#33 Igore

Igore

    Επιστροφή στα παλιά...

  • Members
  • 241 posts

Posted 21 November 2006 - 13:51

Nice job παίδες... εμφανισιακά είναι λίγο περίεργα τα πράγματα και μου θυμήζει λίγο animeclipse αλλα μέχρι εκεί.. καλή ταχύτητα.. και τα μυαλά στα κάγκελα!!
Banners δεν υποστιρίζει το vbulletin??
Posted Image
ΠΡΩΗΝ NEJI_IGORE....
[ www.myspace.com/igorewired ]

#34 _GaARa_

_GaARa_

    stupidity isn't an excuse

  • Retired Staff
  • 809 posts

Posted 21 November 2006 - 13:54

Nice job παίδες... εμφανισιακά είναι λίγο περίεργα τα πράγματα και μου θυμήζει λίγο animeclipse αλλα μέχρι εκεί.. καλή ταχύτητα.. και τα μυαλά στα κάγκελα!!
Banners δεν υποστιρίζει το vbulletin??

φυσικά και υποστηρίζει banners ,απλα περιμέντε λίγο ακόμα γιατι προέχουν και κάτι άλλα.

we are the things that go bump in the night....We are the reason you sleep with a night light...


#35 _GaARa_

_GaARa_

    stupidity isn't an excuse

  • Retired Staff
  • 809 posts

Posted 21 November 2006 - 15:11

Πλεον η κατηγορία Γενικά ονομάστηκε Off Topic και τα ποστ δεν θα μετρανε.

ΥΓ:Σορυ για το νταμπλ ποστ:teeth:

we are the things that go bump in the night....We are the reason you sleep with a night light...


#36 TNT

TNT

    Crazy Scientist!

  • Members
  • 735 posts

Posted 21 November 2006 - 16:01

Παιδιά... ένα συγχαρητήρια και από 'μενα!!!
Πολύ καλή δουλειά indeed!!!
Και η αλλαγή του "γενικά" σε "off topic" was a nice idea!! ;)

Καλό κουράγιο για την συνέχεια!!!

Posted Image



#37 Sarouman

Sarouman

    ΟιΦίλοιΜαςΤαΖώα

  • Members
  • 129 posts

Posted 21 November 2006 - 16:10

Gj παιδιά το Vb είναι κορυφαίο αυτό τον καιρό

ΥΓ φτιάξετε τα λινκ στης υπογραφές σας για μας πηγαίνουν στο παλιό φόρουμ που τα ποστ έχουν μεταφερθεί ;)
Stop The Earth , i Want To Get Off!!!

#38 TNT

TNT

    Crazy Scientist!

  • Members
  • 735 posts

Posted 22 November 2006 - 15:34

Μμμ.. Λοιπόν παρατήρησα κάτι αυτές τις τελευταίες φορές που μπήκα, που με προβλημάτισε κατά τι...
Νομίζω ότι υπάρχει ένα προβληματάκι με το μαρκάρισμα και ξεμαρκάρισμα των παλιών και των νέων ποστ... Αυτό που θέλω να πω είναι ότι τουλάχιστο σε 'μένα όποτε θέλει μου δείχνει ότι κάτι είναι αναγνωσμένο και όποτε θέλει μου δείχνει ότι κάτι δεν είναι!!
Πρόκειται όντως για prob ή κάτι κάνω λάθος????
Τεσπα... εγώ απλά το αναφέρω για να το 'χετε στα υπόψη. ;)

Posted Image



#39 Dante80

Dante80

    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

  • Retired Staff
  • 5,515 posts
  • Location今、そこにいる僕

Posted 22 November 2006 - 17:59

Update: Μπήκαν τα πολυπόθητα spoiler tags...δυστυχώς, δεν λειτουργούν τα παλιά όμως, οπότε προσοχή.... επίσης, ίσιωσε το RSS feed και κάποια προβληματάκια που έιχαμε με τα edit των posts (max=20 pics, no more) και με το reputation.

Για τα cookies, το ψάχνουμε...κάνε ένα clear all πάντως για καλό και για κακό...;)

Spoiler: Παράδειγμα spoiler tag

Jh0Lmx3.png
.aNiMe//GR IRC Channel ~ Better than sex, batteries included.


#40 Quajafrie

Quajafrie

    I dance modestly.

  • Members
  • 523 posts

Posted 22 November 2006 - 19:57

Χμ, δεν θέλω να φανώ geek αλλά γιατί δε βάλατε αυτό που έχουν στα forums του AnimeSuki (παράδειγμα); Πιστεύω πως συμφωνείτε κι εσείς ότι είναι κάπως καλύτερο και λειτουργικότερο^^ Εκτός και αν το script του συγκεκριμένου spoiler tag έχει φτιαχτεί αποκλειστικά για το AS από τους admins του.

#41 Dante80

Dante80

    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

  • Retired Staff
  • 5,515 posts
  • Location今、そこにいる僕

Posted 22 November 2006 - 20:33

Spoiler:

Jh0Lmx3.png
.aNiMe//GR IRC Channel ~ Better than sex, batteries included.


#42 NoDsl

NoDsl

    Ευκαιριακό Μέλος

  • Members
  • 442 posts

Posted 22 November 2006 - 20:38

Spoiler:



Spoiler:

Posted ImagePosted Image
She's incredible math (Scott Matthew & Tim Jensen - Lithium Flower)
Rather feel pain than nothing at all
(Three Days Grace - Pain)
Chains: Gainax tribute || Share_The_Rare

#43 Quajafrie

Quajafrie

    I dance modestly.

  • Members
  • 523 posts

Posted 22 November 2006 - 20:47

Spoiler: lol


#44 kenji

kenji

    Arbeit macht frei

  • Members
  • 82 posts

Posted 22 November 2006 - 21:57

Βασικά, η μόνη διαφορά που βλέπω ρε man, είναι πως υπάρχει πλαίσιο γύρω απο το spoiler content. Κατά την γνώμη μου, δεν το χρειαζόμαστε. Με το απλό button φαίνεται καλύτερα το κείμενο...

Κατά τη γνώμη μου το χρειαζόσαστε. Φαίνεται καλύτερα με το πλαίσιο. Posted Image

Να ξαναπώ ότι το reputation δεν περπατάει συνήθως. Εφόσων αφαιρείται το post count, για παρόμοιους λόγους, δε βρίσκω κανένα λόγο να προστίθεται αυτό. Posted Image^2

EDIT:
Η ώρα σας αρέσει σε Pm, am ή σε 24 βάση? Μια ψήφος από εμένα για το δεύτερο.
1million4disability: Υπογράψτε για την άρση των διακρίσεων εις βάρος των αναπήρων στην ΕΕ
Παράδειγμα προς μίμηση http://www.als-net.gr/
my blog: blog.e-healthgr
Posted Image

#45 gohan-the mystic power

gohan-the mystic power

    .:LOST addict:.

  • Members
  • 1,006 posts
  • Locationhttp://www.quotes-sayings.net/ Find the best Quotes and Sayings and share them with Facebook and Twitter

Posted 23 November 2006 - 01:08

Κατά τη γνώμη μου το χρειαζόσαστε. Φαίνεται καλύτερα με το πλαίσιο. Posted Image

Να ξαναπώ ότι το reputation δεν περπατάει συνήθως. Εφόσων αφαιρείται το post count, για παρόμοιους λόγους, δε βρίσκω κανένα λόγο να προστίθεται αυτό. Posted Image^2

EDIT:
Η ώρα σας αρέσει σε Pm, am ή σε 24 βάση? Μια ψήφος από εμένα για το δεύτερο.


Από την στιγμή που δεν είναι φανερά τα repulation που έχουν δοθεί δεν πιστεύω να υπάρχει κάποιος ανταγωνισμός για το ποιος έχει τις περισσότερες ψήφους(εκτός και αν μπορούμε να δούμε τα rep και εγώ δεν ξέρω πως : )


~Για την ώρα ψηφίζω και εγώ 24ωρη βάση...
http://www.quotes-sayings.net/ Find the best Quotes and Sayings and share them with Facebook and Twitter