Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Αrch Enemy


  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#16 Putin

Putin

    Swee

  • Members
  • 1,790 posts
  • LocationΚΟΛΑΣΗ

Posted 20 March 2011 - 18:27

Δεν θα τό΄λεγα.

Απλά είναι γκόμενα και ο κόσμος χαίρεται.
Ακόμη και ο Liiva, που δεν τον λες καλό, έχει πολύ πιο ιδιαίτερα και γεμάτα φωνητικά από αυτή.


Χαράς στο κουράγιο σου πάντως που βρίσκεις και ξεθάβεις αρχαία θρεντς.

HnH5aB0.jpg


#17 Giorgosdbz

Giorgosdbz

    Κάποιος

  • Members
  • 307 posts

Posted 20 March 2011 - 18:39

Δεν θα τό΄λεγα.

Απλά είναι γκόμενα και ο κόσμος χαίρεται.
Ακόμη και ο Liiva, που δεν τον λες καλό, έχει πολύ πιο ιδιαίτερα και γεμάτα φωνητικά από αυτή.


Χαράς στο κουράγιο σου πάντως που βρίσκεις και ξεθάβεις αρχαία θρεντς.


χαχα ναι...έψαχνα τα μουσικά threads και έπεσα στους Arch Enemy...;) τι να σου πω τώρα για τα φωνητικά αυτά είναι καθαρά θέματα γούστου..
"Love the Life you Live, Live the Life you Love"

#18 metalmusicmaniac

metalmusicmaniac

    Psychotic Madness

  • Members
  • 240 posts
  • LocationKefalonia, Lixouri

Posted 19 August 2011 - 11:11

Είναι όντως θέμα γούστου. Οι Arch Enemy είναι από τα συγροτήματα που ή θα τους λατρέυεις ή θα τους μισείς. Παρ'ολα αυτά εγώ τους λατρεύω και θέλω να κάνω μια ερώτηση, στο Yesterday is dead and gone μετά το ρεφρέν το σολάκι της κιθάρας μου θυμίζει ένα ελληνικό κομμάτι αλλά δεν θυμάμαι τον τίτλο του :uhh: όποιος το ξέρει είμαι όλος αυτιά
Posted Image

#19 VitsioMan

VitsioMan

    Nosferatu_ZER0

  • Members
  • 28 posts

Posted 19 August 2011 - 23:34

Θα πάει κανείς σε κανένα Live εδώ στην Ελλάδα τον Ιανουάριο? Εγώ πήγα το 2009 και παίξανε περίπου 70 λεπτά μόνο αλλά θα ξαναπάω ελπίζοντας να παίξουν το enemy within γιατί είναι φοβερό κομμάτι
Posted Image

#20 metalmusicmaniac

metalmusicmaniac

    Psychotic Madness

  • Members
  • 240 posts
  • LocationKefalonia, Lixouri

Posted 20 September 2011 - 17:23

Να και το βίντεο
Youtube Video

Εμένα το σολάκι ανάμεσα από τα ρεφρεν κάτι μου θυμίζει αλλά...... τρέχα γύρευε αν θα το βρω ποτέ
Posted Image