Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
* * * * * 1 votes

Shikou's dumb art

original art fan art

  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Shikoune

Shikoune

    Η καμμένη Anime fan της γειτονιάς σας

  • Members
  • 9 posts
  • LocationIdol hell

Posted 18 March 2020 - 14:47

'σπέρες όμορφες σε όλους.

 

Μιας και είδα ότι υπάρχει μέρος για Art κλπ. Είπα "Χμμμμ...Για κάτσε να εισβάλλω και εδώ, χεχεχε... :kill4u: "

 

Γενικά, εδώ θα μοιράζομαι, όποτε μπορώ, διάφορα από τα Art pieces μου που μπορεί να είναι δικοί μου original χαρακτήρες, ή χαρακτήρες από κάποια Anime/Manga/Games που μου αρέσουν. Ζωγραφίζω από τότε που θυμάμαι τον εαυτό μου και θα ήθελα να ασχοληθώ και επαγγελματικά κάποια στιγμή στο μακρινό μέλλον. 

 

Ας ξεκινήσω με μία από τις πρόσφατες ζωγραφιές μου, ένα oni girl chibi, χαρακτήρας μου επηρεασμένη από αυτόν εδώ: https://www.project-imas.com/w/images/9/9c/KaoruSakurabaR19%2B.jpg

 

Είναι λιγάκι messy καθώς δεν μπορούσα να αφιερώσω παραπάνω χρόνο από 1 ώρα και τα κανονικά μου παίρνουν παραπάνω (με διαλείμματα πάντα εννοείται.)

 

Singing-oni.png


Edited by Shikoune, 18 March 2020 - 14:49.

tumblr_oxumiolHJb1tqq5llo5_500.gifv

Proud Producer of  these boys.  :lovulovu:


#2 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 18 March 2020 - 16:31

Μια χαρά, ποιο πρόγραμμα χρησιμοποιείς;


rsrGbGx.gif

#3 Shikoune

Shikoune

    Η καμμένη Anime fan της γειτονιάς σας

  • Members
  • 9 posts
  • LocationIdol hell

Posted 18 March 2020 - 21:12

Μια χαρά, ποιο πρόγραμμα χρησιμοποιείς;

Ευχαριστώ πολύ! Paint Tool Sai! 


tumblr_oxumiolHJb1tqq5llo5_500.gifv

Proud Producer of  these boys.  :lovulovu:


#4 Scorpion

Scorpion

    Anime Professional

  • Members
  • 629 posts

Posted 21 March 2020 - 03:28

Μια χαρά ειναι,πολύ ωραίο.Δεδομένου οτί το έκανες και σε τόσο λίγο χρόνο.Keep it up!