Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

The aNiMe//GR Meeting - 01 Απριλίου 2018 - 12:00 - Θησείο (You'd better believe it!)

Its happening πρωταπριλιά μιτινγκ

  • Please log in to reply
50 replies to this topic

#1 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 24 March 2018 - 17:56

1PDWHHr.jpg

 

Μετά από την τρομακτικά επιτυχημένη ψηφοφορία ΑΛΛΑ και τον εποικοδομητικό διάλογο που ακολούθησε στο ανάλογο θέμα

 

ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ή αλλιώς ΗΓΓΙΚΕΝ Η ΩΡΑ

 

Βλέποντας ποιες ημερομηνίες βολεύει, αυτή της 1η Απριλίου ήταν που φωσφόριζε σαν φλούο σημείωση

 

(ξέρετε κυκλάκι γύρω από τον αριθμό)

 

στο (φανταστικό-ανύπαρκτο) ημερολόγιο που υπάρχει στο τοίχο του σπιτιού κάθε μέλους του .aNiMe//GR .

 

ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΟΥΜΕ πως ήταν ένα σημάδι !

 

ΓΙ ΑΥΤΟ

 

Κυριακή, 1η Απριλίου, στις 16:00 το απόγευμα 12:00 το μεσημέρι

 

Σας καλούμε στην μυστικιστική τελετουργία με τίτλο

 

"Αναπάντεχη και τέρμα akward συνάντηση των μελών του .aNiMe//Gr"

 

Σημείο συνάντησης Θησείο, πάνω έξοδο του ηλεκτρικού από τη μεριά του πάρκου.

 

Φυσικά επειδή κάποια μέλη μπορεί να νομίζουν ότι πρόκειται περί τρολιάς λόγο της ημέρας, ενημερώνουμε πως δεν είναι

 

! IT'S HAPPENING !

 

Προβλέπεται χαλαρό καφεδάκι σε ανυποψίαστο κατάστημα της περιοχής που θα δεχθεί την εισβολή των μελών της κοινότητας.

 

Εκ της διευθύνσεως,

aNiMe//GR Team

 

ps: Ghostprince μη και δεν έρθεις, εννοείται η παρουσία του Angel.tze είναι υποχρεωτική μιας και που δεν έχει σχολείο τη Δευτέρα! :slash:

Η ώρα είναι κάπως νωρίς για να βολέψει τον Phm που έρχεται από την Μπουγατσούπολη.

Αλλαγή σημείου για να μην έχει προβλήματα ο Angel.tze.


rsrGbGx.gif

#2 Angel.tze

Angel.tze

    Το perverted υποσυνειδητο μου εχει παντα δικιο

  • Members
  • 362 posts

Posted 24 March 2018 - 20:55

Βρε guys, η τοποθεσία καπως μου καθεται. Οι γονεις δεν θα αφησουν να έρθω στα Εξάρχεια xD Υπάρχουν και κακες φημες...

8J90AKf.jpg

that's a dude!


#3 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 24 March 2018 - 21:59

Κέντρο που σε αφήνουν; Θησείο;
rsrGbGx.gif

#4 Angel.tze

Angel.tze

    Το perverted υποσυνειδητο μου εχει παντα δικιο

  • Members
  • 362 posts

Posted 24 March 2018 - 22:07

Κέντρο που σε αφήνουν; Θησείο;

και Θησειο και Μοναστηρακι αμα θετε. Γενικώς δεν υπάρχει προβλημα, σχετικά κοντα ειμαστε, απλως τα Εξαρχεια έχουν κακη φημη και η μανα μου δεν το διακινδυνευει να ερθω xD πιστευω οτι οποιαδήποτε αλλη περιοχή κοντα στο κεντρο κανει. Howevah, αν δεν μπορούν οι αλλού καπου αλλού, δεν πειραζει guys. Υπάρχει παντα και η επομενη φορα ;)

8J90AKf.jpg

that's a dude!


#5 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 24 March 2018 - 22:22

Θα ρθεις. Αλλαγή τοποθεσιάς τώρα.

====

Καλά όταν γυρίσω σπίτι.

 

====

 

Done, μη και δεν έρθεις, Ι will hunt you down!  :zombie:


rsrGbGx.gif

#6 Angel.tze

Angel.tze

    Το perverted υποσυνειδητο μου εχει παντα δικιο

  • Members
  • 362 posts

Posted 24 March 2018 - 23:43

Θα έρθω, θα έρθω!! Αρκει να μην φερει η Μονο την κουκλα της την αξιαγάπητη.

8J90AKf.jpg

that's a dude!


#7 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 24 March 2018 - 23:47

Ότι θα βασανιστείς είναι σίγουρο, τώρα με ποιο τρόπο δεν ξέρω!  :hehehe:


rsrGbGx.gif

#8 aeron

aeron

    Anime Fan

  • Members
  • 212 posts

Posted 25 March 2018 - 00:12

Εγω δυστυχως δεν θα μπορεσω να ερθω γιατι θα δουλευω το απογευμα... Αν γινοταν πρωι θα μπορουσα αλλα δεν πειραζει! Να ανεβασετε φωτογραφιες μετα τη συναντηση :P


tumblr_pzjbu0DszN1tbp5fpo1_400.giftumblr_pzjbu0DszN1tbp5fpo5_400.giftumblr_pzjbu0DszN1tbp5fpo10_400.gif

 

When you breathe you Inspire..

When you don't breathe you..Expire...


#9 mono

mono

    Ελιτίστρια

  • Global Mods
  • 4,147 posts

Posted 25 March 2018 - 01:32

Άμα το κάνουμε στις 11:00 το πρωί βολεύεστε να έρθει και η aeron?


xbJ3b2w.jpeg


#10 aeron

aeron

    Anime Fan

  • Members
  • 212 posts

Posted 25 March 2018 - 01:41

Αντε καλε δεν πειραζει!! Δεν χρειαζεται να αλλαξετε ολη τη συναντηση για μενα!! (με συγκινησες ατιμη..) Μη σας σηκωνω και χαραματα επειδη πρεπει να παω εγω στη φαμπρικα μετα :P 


tumblr_pzjbu0DszN1tbp5fpo1_400.giftumblr_pzjbu0DszN1tbp5fpo5_400.giftumblr_pzjbu0DszN1tbp5fpo10_400.gif

 

When you breathe you Inspire..

When you don't breathe you..Expire...


#11 mono

mono

    Ελιτίστρια

  • Global Mods
  • 4,147 posts

Posted 25 March 2018 - 01:47

Καλά δεν το γράψαμε και στην πέτρα, άμα βολεύει και τους υπόλοιπους δεν πειράζει να αλλάξουμε την ώρα! Αμ να σε τρώει η βιοπάλη αμ να χάνεις και το υπερκαταπληκτικό meeting, δεν το δέχεται η μικρή σοσιαλιστική καρδιά μου XD~


xbJ3b2w.jpeg


#12 GhostPrince

GhostPrince

    夢遊病者

  • Members
  • 2,149 posts
  • Location ・ω・ 

Posted 25 March 2018 - 02:00

Έλα aeron στην παρέα, τόσες αλλαγές έγιναν μια ακόμα δεν θα πειράξει(μάλλον). Απίστευτοι είμαστε γενικώς. Εγώ δεν έχω θέμα με ώρα πάντως οποτε βολευτούμε όλοι , να κατεβω απo mpougatsoupolh πρέπει XD θα θελα να ξερα που δουλεύεις κυριακάτικα μια μέρα πριν τις γιορτές πάντως, all the love σατη τη χωρα XD
フカフカ

#13 aeron

aeron

    Anime Fan

  • Members
  • 212 posts

Posted 25 March 2018 - 02:10

Ε αμα ειστε απιστευτοι να σας γνωρισω τοτες!! Ελπιζω να μπορουν ολοι δηλαδη.. Δυστυχως σε εστιατοριο δουλευω...Δουλευω και Πασχα και Χριστουγεννα και πρωτοχρονια.. :nanteee:

Αναθεμα την κεφαλα μου που ηθελα να γινω ζαχαροπλαστης.....


tumblr_pzjbu0DszN1tbp5fpo1_400.giftumblr_pzjbu0DszN1tbp5fpo5_400.giftumblr_pzjbu0DszN1tbp5fpo10_400.gif

 

When you breathe you Inspire..

When you don't breathe you..Expire...


#14 GhostPrince

GhostPrince

    夢遊病者

  • Members
  • 2,149 posts
  • Location ・ω・ 

Posted 25 March 2018 - 03:01

Aww..Έτσι εξηγείται...wpatpat!
。゚( ゚இωஇ゚)゚。
フカフカ

#15 aeron

aeron

    Anime Fan

  • Members
  • 212 posts

Posted 25 March 2018 - 03:08

giphy.gif

 

Θα φοραει καποιος μπλουζα με ανιμε και μεγαλα φωτεινα βελη απο πανω του για να σας αναγνωρισω ? :P

 

Μιας και δεν εχω δει ποτε κανεναν σας ενα διακριτικο πανω με μεγαλα κοκκινα γραμματα θα ηταν ο,τι πρεπει νομιζω :P


tumblr_pzjbu0DszN1tbp5fpo1_400.giftumblr_pzjbu0DszN1tbp5fpo5_400.giftumblr_pzjbu0DszN1tbp5fpo10_400.gif

 

When you breathe you Inspire..

When you don't breathe you..Expire...