Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Evangelion: 3.0+1.0


  • Please log in to reply
32 replies to this topic

#31 Dante80

Dante80

    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

  • Retired Staff
  • 5,515 posts
  • Location今、そこにいる僕

Posted 10 March 2021 - 20:58

Τι λες τώρα. Καταφέραμε να ζήσουμε αρκετά ώστε να το δούμε και αυτό!! Άντε γρήγορα και το Blu Ray τώρα..να δούμε την ταινία!! f6eb47d3.gif


Jh0Lmx3.png
.aNiMe//GR IRC Channel ~ Better than sex, batteries included.


#32 ZeLiGa

ZeLiGa

    In Trance

  • Members
  • 542 posts
  • LocationLost in Time...

Posted 11 March 2021 - 18:33

Ντάξει μάγκες μου γίναμε. Δεν ξέρω και γω πόσα χρόνια πάνε από τότε που είδα πρώτη φορά EVA (νταξει ξερω, 12), αλλά σε κανα χρόνο επιτελους ερχεται το φινιτο. ο.Ο

 

Νομιζω πως και απογοητευτικό να είναι το τέλος δε θα με πειράξει. Άμα ήθελα να ξαναδώ το ίδιο πράμα, βάζω και τη σειρά.


Edited by ZeLiGa, 11 March 2021 - 22:45.


#33 phm

phm

    Anime Ghost

  • Members
  • 1,807 posts
  • LocationOn the boundary of life and death

Posted 21 September 2021 - 22:05

Είδα επιτέλους την 4τη ταινία την Κυριακή (αφού είδα τον τελευταίο μήνα ξανά την παλιά σειρά και όλες τις προηγούμενες ταινίες). Έχω αρκετά καλές εντυπώσεις, αν και υπάρχουν κάποια πράγματα που ίσως θα μπορούσε να ήταν καλύτερα.
 

Spoiler:


phmava.php