Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

The Official Forum add-ons/skins/plug-ins Suggestion Thread


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 Kenny

Kenny

    <SS0·b ∨ ~SS0·b>

  • Retired Staff
  • 8,653 posts
  • Locationbetween the frets

Posted 31 August 2013 - 15:49

9rt0.jpg


Έπεσε στην αντίληψή σας κάποιο ωραίο feature καθώς επισκεπτόσασαν κάποιο άλλο IP.Board forum και θα θέλατε να το δείτε κι εδώ; Βρήκατε ένα skin για IP.Board το οποίο είναι χάρμα οφθαλμών και θέλετε να το φορέσουμε κι εμείς; Γράψτε μας σ' αυτό το thread και θα το έχουμε στα υπόψην μας... :gotit:



(... αρκεί να μην είναι κάποιο από τα παρακάτω. :hiding_something:)

Suggestions που έχουν ξαναγίνει στο παρελθόν κι έχουν απορριφθεί οριστικά:

  • Κουμπιά "Like this post"
  • Βαθμολόγηση μελών του forum

2112.gif
|| FORUM RULES || ADN RULES || FEEDBACK || IP.BOARD QUICK USER GUIDE || #anime.gr @ irc.rizon.net ||


#2 zennith666

zennith666

    Oh boy,more trouble...

  • Members
  • 1,226 posts
  • LocationAthena

Posted 18 September 2013 - 21:32

Δυο ιδέες που μου έρχονται στο μυαλό είναι το να μπορεί κάποιος να διαγράψει το post του(κάτι το δεν βρήκα ως επιλόγη).Θα μπορούσα να διαγράψω  λανθασμένα double posts(Π.Χ.λόγου lag) ή post που μετανιώσα και τελικά δεν θέλώ να υπάρχει χωρίς να ζητήσω από κάποιο mod να κάνει την δουλειά για εμένα.Επίσης αν γινεται να μπορούμε να βλέπουμε την progress bar στο profile feed χωρίς να ψάχνουμε να βρούμε κάποιο παλιό post(άσχετα άμα αυτό είναι εύκολο).


Posted Image


#3 iristella

iristella

    Heelchou!

  • Administrators
  • 10,437 posts

Posted 18 September 2013 - 21:37

Το πρωτο δεν νομιζω να μπορει να γινει για πρακτικους λόγους αλλα και λόγους πολιτικης του forum. Αν θελετε να κανετε τη ζωη μας πιο ευκολη απλα πειτε μας το κατευθειαν να το σβησουμε.

 

Οther than that προσεχετε τι γραφετε γιατι  τα γραπτα μενουν, και μην γραφετε ενω έχετε πιει. XD (το δευτερο για δικο σας καλο περισσοτερο παρα δικο μας).



#4 zennith666

zennith666

    Oh boy,more trouble...

  • Members
  • 1,226 posts
  • LocationAthena

Posted 18 September 2013 - 21:57

Το πρωτο δεν νομιζω να μπορει να γινει για πρακτικους λόγους αλλα και λόγους πολιτικης του forum. Αν θελετε να κανετε τη ζωη μας πιο ευκολη απλα πειτε μας το κατευθειαν να το σβησουμε.

 

Οther than that προσεχετε τι γραφετε γιατι  τα γραπτα μενουν, και μην γραφετε ενω έχετε πιει. XD (το δευτερο για δικο σας καλο περισσοτερο παρα δικο μας).

Ναι το δεύτερο μου ήρθε   απλά και μόνο γιατί κάποια στιγμή την έψαχνα και βαριόμουν να βρώ κάποιο post μου.Τώρα το πρώτο...δεν βρήκα κάποιο τραγικό λόγο στους κανόνες  του forum ώστε να μην το προτείνω.Προσωπικά δεν με νοιάζει να διευκολύνω τους mod, αλλά να διορθώνω τα λάθη μου μόνος μου.


Posted Image


#5 Keito

Keito

    Tamako Markeito

  • Members
  • 1,194 posts
  • Locationat the bus stop, waiting for 140

Posted 19 September 2013 - 09:13

Συμφωνώ και εγώ στις progress bar στα προφιλ πάντως! Θα ήταν αρκετά χρήσιμο.



#6 Kenny

Kenny

    <SS0·b ∨ ~SS0·b>

  • Retired Staff
  • 8,653 posts
  • Locationbetween the frets

Posted 19 September 2013 - 13:59

Καλή ιδέα αυτό με τα progress bars. Θα δούμε αν είναι εφικτό (ie. χωρίς να χρειαστεί να γράψουμε από την αρχή το μισό IP.Board).

 

Η δυνατότητα διαγραφής των δικών σας posts είναι επικίνδυνη ιδέα για διάφορους λόγους. Πολύ απλά, είναι ένα εργαλείο που πολλά μέλη του forum δεν πρόκειται να χρησιμοποιήσουν σωστά. Καλύτερα να παραμείνει προνόμιο της ΣΟ του .aNiMe//GR. Στο κάτω-κάτω, it's not that big of a deal. Αν θέλετε ένα post σας να σβηστεί, απλά κάντε το report. Μέρος της δουλειάς μας είναι.


2112.gif
|| FORUM RULES || ADN RULES || FEEDBACK || IP.BOARD QUICK USER GUIDE || #anime.gr @ irc.rizon.net ||