Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

My Art


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 elean

elean

    Keiko

  • Members
  • 56 posts

Posted 01 August 2013 - 15:39

Τον τελευταίο καιρό έχω αρχίσει να σχεδιάζω αλλά είμαι αρχάρια ακόμα :P

 

Makise Kurisu

Spoiler:

 

Ippo

Spoiler:

 

Ayanami Rei

Spoiler:

 

Rukia

Spoiler:

 

Chibi

Spoiler:

 

Edward

Spoiler:

 

Ελπίζω να σας αρέσουν. :)



#2 plotolp

plotolp

    Anime Freak

  • Members
  • 364 posts
  • LocationAthens

Posted 01 August 2013 - 20:03

Πολύ ωραία η προσπάθεια σου δεδομένου κιόλας ότι δεν είναι και πολύ καιρός που ασχολείσαι. :)  Πιο πολύ μου άρεσαν το chibi και η Rei! Δεν μπορώ να σου πω κάποια συγκεκριμένη συμβουλή για να σε βοηθήσω να καλυτερεύσεις (μιας και δεν έχω ασχοληθεί με σχέδιο manga) αλλά σίγουρα έχουμε πολλά παιδιά στο forum που μπορούν να σου πουν ενδιαφέροντα και χρήσιμα πράγματα! Από εμένα θα σου έλεγα να δουλέψεις όσο μπορείς τις διαστάσεις των προσώπων, που είναι και από τα πιο συνηθισμένα λάθη, και να μην απογοητεύεσαι.  :riiight:

Καλός ήρθες και στο forum κιόλας!



#3 SkullKaizer

SkullKaizer

    artist

  • Members
  • 750 posts

Posted 02 August 2013 - 09:51

πολυ ωραια! φενετε οτι βαζεις πολυ προσπαθεια! μερικες φορες παραπιεζεις τα μολυβεια/ξυλομπογιες ομως, οπως στη δευτερη εικονα.. αν θες δοκιμασε να χροματιζεις πιο ελαφρα μια επιφανεια ωστε να εχει ενιεο χρωμα και αν θες να σκουρινει ξαναπερνα τη επιφανεια ξανα κ ξανα μεχρι να εχεις το αποτελεσμα που θελεις ;)  βεβεα θα ειναι αρκετα πιο δυσκολο κ βαρετο αλλα το αποτελεσμα θα ειναι πολυ πιο καλο ^^

 


Imagination is the only limit!

#4 elean

elean

    Keiko

  • Members
  • 56 posts

Posted 02 August 2013 - 13:18

Σας ευχαριστώ για τις συμβουλές :D

#5 1451

1451

    .

  • Members
  • 2,585 posts

Posted 04 August 2013 - 15:56

Δεν μου άρεσε η Ρουκια, θυμίζει τους χαρακτήρες από το Madoka που ήταν όλοι σε wide screen.