Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

manga και anime Wallpapers

gallery pictures wallpapers

  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 chibi.bg

chibi.bg

    ο ηλιθιός που προσπαθεί να κάνει τις προσδοκίες του πραγματικότι

  • Members
  • 13 posts
  • LocationБългария

Posted 28 July 2012 - 05:33

Επειδή είμαι καινούρια στο forum να έχω φορτόσει στον υπολογιστή μου κοντά δυό-τρείς χιλιάδες wallpapers απο γνωστούς τίτλούς ανιμέ και μάνγκα πώς μπορώ να τισ φωρτόσω εδώ σε αυτό το φόρουμ?
Ευχαριστώ προκαταβολικά

#2 Kenny

Kenny

    <SS0·b ∨ ~SS0·b>

  • Retired Staff
  • 8,653 posts
  • Locationbetween the frets

Posted 28 July 2012 - 08:07

Αν εννοείς να τις ανεβάσεις στον server του .aNiMe//GR συγκεκριμένα, θα προτιμούσαμε να μην επιβαρύνουμε τον server με μερικές χιλιάδες wallpapers. Τώρα αν απλά θες να τα μοιραστείς με την κοινότητα, συμπίεσέ τα σε ένα αρχείο .zip, ανέβασέ τα στο mediafire και δώσε μας το link.

2112.gif
|| FORUM RULES || ADN RULES || FEEDBACK || IP.BOARD QUICK USER GUIDE || #anime.gr @ irc.rizon.net ||