Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
* * * * - 2 votes

.aNiMe//GR 2011 Anime Awards - General Discussion


  • Please log in to reply
34 replies to this topic

#31 Warchief

Warchief

  • Members
  • 2,042 posts

Posted 29 March 2012 - 15:30

Όποιος θέλει να συζητήσει για το MPD (και τις διαφορές της προσωπικότητας/φιλοσοφίας από τη συμπεριφορά και τα catchphrases) μπορεί να μπει να τα γράψει στo thread... αν θέλει.

Εγώ χαίρομαι που τα πήρε όλα το MPD. Από τις αγαπημένες μου της χρονιάς μόνο το Kimi to Boku δεν αναγνωρίστηκε.
Χαίρομαι επίσης που το Hunter x Hunter έσκισε το Fate/Zero και το Madoka σχεδόν αγνοήθηκε.

Όσο για το Bleach, μπορούμε να φτιάξουμε ξεχωριστά βραβεία μόνο γι'αυτό, με 5-6 κατηγορίες για να το ξεφ... επειδή το αξίζει.

Μπράβο στην iristella για το κουράγιο της φέτος.

#32 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 29 January 2013 - 23:33

κοίτα να δεις που στο τέλος θα με κάνετε να αρχίσω τα anime Πάλι.

#33 kienzan

kienzan

    Anime Elite

  • Members
  • 1,251 posts

Posted 07 March 2013 - 07:42

Γεια χαρά σε όλους.
Και ένα δεύτερο τι χαμπάρια για όποιους με θυμούνται από κάποτε που ήμουν ενεργό μέλος.

Και επειδή εγώ σε αντίθεση με τι Λίζα που γράφει από παραπάνω ότι θα ξαναρχίσει τα άνιμε εγώ τα ξανάρχισα ήδη, να σας ρωτήσω.
Θα κάνετε awards για το 2012?
Ρωτάω γιατί θέλω να το χρησιμοποιήσω σαν μπούσουλα για το τι να δω από τα περσινά.
Posted Image


#34 mono

mono

    Ελιτίστρια

  • Global Mods
  • 4,147 posts

Posted 07 March 2013 - 08:06

Θα κάνουμε, απλά ίσως καθυστερήσουν λιγάκι ^^

xbJ3b2w.jpeg


#35 sicada

sicada

    Organized Chaos

  • Members
  • 121 posts
  • LocationBeyond the Wall

Posted 02 September 2013 - 10:25

Κανένα νέο για τα awards του 2012?


Sleep with the devil and then you must pay
Sleep with the devil, the devil will take you away