Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
* * * * * 3 votes

Love Stage!!

yaoi 2014

  • Please log in to reply
36 replies to this topic

#16 Vagelio

Vagelio

    Derp

  • Review Team
  • 1,231 posts

Posted 09 July 2014 - 22:18

O Ryouma είναι τρομακτικός

Spoiler:


Posted Image
Inspiration strikes when I'm actually trying to do my homework.


#17 Mika.siam

Mika.siam

    Anime Newbie

  • Members
  • 33 posts

Posted 09 July 2014 - 23:56

Μερικες απο τις φωνες δεν μου αρεσαν καθολου,να μην θιξω οικογενειες.Οπως επισης, παρατηρησα αρκετο πετσοκομα για να μπουν στο ζουμι απο το 1ο επ.Η μουσικη επενδυση και ο σχεδιασμος που ειναι πιστος στο μανγκα μου αρεσαν, Η γενικη εικονα πιστευω ειναι παλευσιμη και θα το βλεπω ανελειπως καθε βδομαδα αρκει καποιος/α να απομακρινει τον αδερφο απο την σειρα. ΛΟΛ ποιον κοροϊδευω;!


gif-gato-lixando-a-unha.jpg


#18 eleospleon

eleospleon

    Anime Fan

  • Members
  • 169 posts
  • LocationΘεσσαλονίκη (προς το παρόν)

Posted 10 July 2014 - 07:47

Gomenasai για το προηγούμενο πανηγυρισμό, νόμιζα έβγαινε 10/6 αντί για 10/7 :nod: 

Και τώρα στα δικά μας! Καλό ήταν για 1ο επ, το ευχαριστήθηκα, (μάλλον έχω καιρό να δω κάτι τέτοιο ), τον αδερφό του Nagisa  ε.. Izumi να μην δείχνει συχνά και θα είμαι ευχαριστημένη. Μου φάνηκε χαριτωμένο που ο Rei-chan κάνει τον Rei-san :thatsit:


ezgif-save.gif


#19 iristella

iristella

    Heelchou!

  • Administrators
  • 10,437 posts

Posted 10 July 2014 - 20:25

Tα μικρούλια ήταν τόσο cute που ήθελα να τα κάνω αγκαλίτσες.

Και οκ είναι λίγο creepy να κουβαλάς φώτο πιτσιρικιού αλλά ήταν το μόνο που είχε. XD Ντάξει και η ψύχωση του Sena με την Lala Lulu δεν είναι ακριβώς και ότι καλύτερο.



#20 Vagelio

Vagelio

    Derp

  • Review Team
  • 1,231 posts

Posted 11 July 2014 - 10:00

It's just that he doesn't even know him! Πάντως για τον Sena, εγώ πιστεύω ότι θα την σιχαθεί την Lalalulu ύστερα από το δώρο του αδελφού του.


Posted Image
Inspiration strikes when I'm actually trying to do my homework.


#21 LuluChan92

LuluChan92

    Lulu the Berserker

  • Members
  • 519 posts

Posted 13 July 2014 - 19:33

Πρώτο επεισόδιο και θα ήμουν αρκετά ευχαριστημένη αν κάποιος άλλος έδινε τη φωνή του στον Shougo (κρίμα, Daigo, αλλά δεν το 'χεις)~

 

Κατά τ' άλλα, μια χαρά. Σχεδόν όπως το περίμενα.  :thatsit:



#22 iristella

iristella

    Heelchou!

  • Administrators
  • 10,437 posts

Posted 23 July 2014 - 21:01

Τhis is kinda getting creepier by the episode αλλά δεν μπορώ έχει και σκηνές που με κάνουν και λύνομαι από τα γέλια.

Elephaaant - saaaaan



#23 Tristessa

Tristessa

    putting the fun in funeral

  • Moderators
  • 989 posts
  • LocationAtelier BOZ

Posted 31 July 2014 - 18:04

hdu, ο Daigo είναι εξαιρετικός σ' αυτό τον κόντρα ρόλο!!!11 nah he sucks, αλλά με κάνει και γελάω, ngl

Το ότι έχουν κάνει το Shogo να μοιάζει ακόμα περισσότερο με τον Daigo με ξεπερνά, ακόμα και τα μέλη των Crusherz μοιάζουν με των Breakerz. Τη γλιτώνει-δεν τη γλιτώνει τη μήνυση η eiki eiki :3

 

Τhis is kinda getting creepier by the episode αλλά δεν μπορώ έχει και σκηνές που με κάνουν και λύνομαι από τα γέλια.

mte, ενώ ήξερα τι να περιμένω, η σκηνή στο 3ο επεισόδιο ήταν too much. Κατά τ' άλλα, τα βρίσκω πολύ διασκεδαστικά τα επεισόδια.


6dqFccT.gif


#24 iristella

iristella

    Heelchou!

  • Administrators
  • 10,437 posts

Posted 31 July 2014 - 22:51

Πρέπει να δεις το τέταρτο λοιπόν. I can't even begin to describe. Ο παραλογισμός σε όλο του το μεγαλείο. Εκεί που πάνω κάτω ξέρεις τι θα γίνει, δεν ξέρω πώς το καταφέρνουνε και είναι λες και το creepiness το ρίχνουν με το τσουβάλι.

Να πω για τον ενθαρρυντικό λόγο, για το tracking devise?

I can't I just can't.




 



#25 LuluChan92

LuluChan92

    Lulu the Berserker

  • Members
  • 519 posts

Posted 01 August 2014 - 00:01

4ο επεισόδιο κι έχω λυθεί στα γέλια!!!  :kakaka:

 

I can't even begin to describe. Ο παραλογισμός σε όλο του το μεγαλείο. Εκεί που πάνω κάτω ξέρεις τι θα γίνει, δεν ξέρω πώς το καταφέρνουνε και είναι λες και το creepiness το ρίχνουν με το τσουβάλι.

Να πω για τον ενθαρρυντικό λόγο, για το tracking devise?

I can't I just can't.

 

 

Πώς φαίνεται ότι δεν διάβαζες το manga εξαρχής! Εγώ που διαβάζω από το πρώτο κεφάλαιο έχω συνηθίσει πλέον~
 



#26 Vagelio

Vagelio

    Derp

  • Review Team
  • 1,231 posts

Posted 01 August 2014 - 00:35

O Ryouma όσο πάει γίνεται όλο και πιο τρομακτικός, θα μπορούσα να ντροπάρω το άνιμε για χάρη του D:.

Spoiler:


Στα θετικά, ο οnii-san βρίσκεται ως σωστό plot device στο πλευρό του bad luck BrianSena όταν χρειάζεται, μοιράζοντας φάπες, derp και lulz. I like that guy.


Posted Image
Inspiration strikes when I'm actually trying to do my homework.


#27 Tristessa

Tristessa

    putting the fun in funeral

  • Moderators
  • 989 posts
  • LocationAtelier BOZ

Posted 01 August 2014 - 04:43

Να πω για τον ενθαρρυντικό λόγο, για το tracking devise?

ikr? Δε θυμόμουν τι έκανε ο Rei στα πρώτα chapter, οπότε τα ξαναδιάβασα και ναι, είναι ακριβώς τόσο creepy/controlling/weird. (Τα idol agencies μάλλον κλέβουν τις ιδέες του as we speak.)

Spoiler:

 

Spoiler:

Spoiler: ep4


6dqFccT.gif


#28 iristella

iristella

    Heelchou!

  • Administrators
  • 10,437 posts

Posted 06 August 2014 - 22:18

(´・ω・`) Denkooo er I meant Izumiiiiiiiii



#29 Tristessa

Tristessa

    putting the fun in funeral

  • Moderators
  • 989 posts
  • LocationAtelier BOZ

Posted 06 August 2014 - 23:28

Spoiler: ep5

 

 


6dqFccT.gif


#30 iristella

iristella

    Heelchou!

  • Administrators
  • 10,437 posts

Posted 08 August 2014 - 22:06

Spoiler: ep5

 

Spoiler: 5


 





Also tagged with one or more of these keywords: yaoi, 2014