Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

- - - - -

Pro Evolution Soccer


  • Please log in to reply
39 replies to this topic

#1 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Posted 10 April 2006 - 18:04

Simply the best...
Paizei kaneis sas pro?

#2 just reaper

just reaper

    Anime Amateur

  • Members
  • 126 posts

Posted 07 May 2006 - 23:03

Επαυξάνω. Κάποτε είμουν λάτρης του fifa. Μετά επαιξα το Pro όμως. Όμως έχω το Pro το 4. Το pro 5 δεν το έχω πάρει ακόμα. Έχω κάνει ξενύχτα με έναν φίλο μου για χάρη του. Το σταματάμε όταν τον πάρει κάποιον ο ύπνος στη μέση του αγώνα.

#3 xxnioxx

xxnioxx

    Anime Fan

  • Members
  • 141 posts

Posted 08 May 2006 - 20:39

:wink: ego to mono podosferaki pou epeza itan to Fifa 98 :lol: :lol:
xaxaxa to exo peksi parolayta to pro alla den mou aresoun ta podosferakia ... kai genika to podosfero

#4 MaSaKa

MaSaKa

    Anime Freak

  • Members
  • 342 posts

Posted 28 June 2006 - 12:00

PRO 4 ever! To kalitero podosferaki pou eho paiksei pote mou. Ante na vgei to 6...

#5 zidane72003

zidane72003

    Starting...

  • Members
  • 20 posts

Posted 11 July 2006 - 15:35

Συγνωμη παιδια αλλα το 5 εμενα μου εχει σπασει τα νευρα.Προτιμω να παιζω λιγο Fifa 06.Το 4 για εμενα ειναι αρκετα καλυτερο

Ναι μεν πιο αληθοφανες το 5 αλλα κατανταει σε καποια στιγμη εκνευριστικο να μην μπορεις να περασεις τον παιχτη.Ωσπου να γυρησει προς 1 πλευρα ενω τρεχει κανω η γη 1 περιστροφη γυρω απο τον Ηλιο.Νταξ ειπαμε αληθοφανες αλλα οχι και ετσι βρε Κοnami.
Μονο 2 πραγματα ειναι απεραντα:Το συμπαν και η ανθρωπινη βλακεια.Και δεν ειμαι καθολου σιγουρος για το 1ο

Τα τηλεφωνα τα αλεξιπτωτα και τα μυαλα δουλευουνε καλυτερα οταν ειναι ανοιχτα

George Afroudakis:1000 goal στην Α εθνικη...keep walking

#6 Luffy88

Luffy88

    mpafanakos^^

  • Members
  • 104 posts

Posted 12 July 2006 - 03:33

paizo to pro apo tote pou vgike.. an 8imame kala... to '98 nomizo!! einai koryfaio paixnidaki.. eidika an eiste parea k kanete prwta8limatakia!!


k paidia.. eleos dn yparxei metro sigkrisis m to fifa... (gnomi mou) to pro einai klaseis anwtero.. an paratirisete to fifa prospa8ei na to mimi8ei se kapoia simeia! :mad2:

#7 gohan-the mystic power

gohan-the mystic power

    .:LOST addict:.

  • Members
  • 1,006 posts
  • Locationhttp://www.quotes-sayings.net/ Find the best Quotes and Sayings and share them with Facebook and Twitter

Posted 13 July 2006 - 22:40

Εγώ παίζω το Pro 4 και τελευταία έχω πορωθεί πάρα πολλύ.Μαζευόμαστε 5-6 άτομα και διοργανώνουμε τουρνουά μαζί με τους φίλους μου.Το 5 δεν μου αρέσει τόσο πολλύ γιατί οι παίκτες υστερούν στον έλενχο της μπάλας. :dry:
http://www.quotes-sayings.net/ Find the best Quotes and Sayings and share them with Facebook and Twitter

#8 Matthew

Matthew

    Anime Amateur

  • Members
  • 88 posts

Posted 16 July 2006 - 00:46

και εγω παιζω pro evolution ειναι πολυ ωραιο ειδικα τορα που εχω αρχισει master league. εχω φτιαξει μια ομαδα τρελα.. :bye:

#9 KageHitsu

KageHitsu

    Kage

  • Members
  • 630 posts

Posted 16 July 2006 - 20:33

Σε καποιο σημειο όμως βαρετο γίνεται..
I put up my headphones and listen to the deftones

#10 Panovictory

Panovictory

    Anime Amateur

  • Members
  • 80 posts

Posted 07 August 2006 - 10:38

Εγώ είμαι από τους fan της Konami. Μάλιστα εκτός από τα μυριάδες patch που του έχω βάλει οργανώνουμε και τουρνουά με άλλα παιδιά σε κοντινά Net cafe

#11 KageHitsu

KageHitsu

    Kage

  • Members
  • 630 posts

Posted 07 August 2006 - 11:38

Lucky Guy εμεις που να κανουμε κατι τετοιο!
I put up my headphones and listen to the deftones

#12 Sponis

Sponis

    Despair-Ridden Heart...

  • Retired Staff
  • 2,291 posts

Posted 07 August 2006 - 13:47

Παίζω το τελευταίο Winning Eleven πατσαρισμένο στο PS2 μου... Και κλασσικά εκεί που νομίζεις ότι έχεις στήσει την τέλεια ομάδα και δε σε σταματάει κανείς , αρχίζουν οι "σφαλιάρες"... :mad2:

#13 Panovictory

Panovictory

    Anime Amateur

  • Members
  • 80 posts

Posted 07 August 2006 - 21:46

Απορώ πως αντέχεις τα γιαπωνέζικα... :scared:
Εγώ το προσπάθησα αλλά δν μου άρεσαν τα γραφικά και τα ακαταλαβίστικα

#14 Sponis

Sponis

    Despair-Ridden Heart...

  • Retired Staff
  • 2,291 posts

Posted 08 August 2006 - 13:55

είναι στα Αγγλικά , don't worry :D

#15 Bulle

Bulle

    Μust Die

  • Members
  • 66 posts

Posted 27 August 2006 - 07:44

Το απόλυτο παιχνίδι μαζί με το Resident Evil.

Ειδικά αν παίζεις με φίλους.Το 5 είναι πολυ καλύτερο απο το 4. Και μάλιστα άμα είσαι master..... :clap: