Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Green Green


  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#1 odin

odin

    Lord of valhalla

  • Retired Staff
  • 1,535 posts

Posted 10 January 2006 - 19:27

Ποια ειναι η γνωμη σας για το green green ???Το τελειωσα προσφατα και μπορω να πω πως μου αρεσε αρκετα.Ειναι χαλαρα το πιο χλιμιτζουριστικο ανιμε που εχω δει αλλα δεν το προτεινω σε ανηλικους :D :D :D Βεβαια ορισμενες καταστασεις ηταν τραβηγμενες απο τα μαλια αλλα σε γενικες γραμμες το βρηκα καλοΑληθεια ποιοι απο εδω μεσα εχουν δει το δεκατο τριτο επεισοδειο με τιτλο erol-lutions???Πραγματικα εμεινα καγκελο μολις το ειδα :lol: :( :lol: Υ.Γ.Θεικες ατακες:1)Togemura-san,rolling thunder miracle attack :D 2)Yuusuke-kun,are you done already??? :lol: ^_^ :D

#2 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 10 January 2006 - 20:08

Kalo gelio me eechi stuff arketo apla ligo i kopelitsa mas eprixe me ton Yuusuke-kun. Episis korifaio intro, me major bounce effect :wink: ps: Min deite to prequel ova einai eleor :evil:
rsrGbGx.gif

#3 ssj4_goku

ssj4_goku

    Anime Freak

  • Members
  • 352 posts

Posted 10 January 2006 - 20:10

poli xavales to anime.apo kapsimo eidika allo pragma.oi 3 kolhtoi htan ola ta lefta,poli gelio.apo apopsh geliu einai ena kalo anime alla mexri ekei.sthn arxh na po thn alithia to varethika ligaki alla logo tu triou to synexisa.
Posted Image

#4 χαρα

χαρα

    Starting...

  • Members
  • 17 posts

Posted 13 January 2006 - 13:12

Κι εμένα μου άρεσε μέχρι εκεί που είδα τουλάχιστον. Δυστυχώς έχω μόνο 12 επεισόδια. Ξέρει κανείς που μπορώ να βρώ τα υπόλοιπα;

#5 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 13 January 2006 - 14:24

Κι εμένα μου άρεσε μέχρι εκεί που είδα τουλάχιστον. Δυστυχώς έχω μόνο 12 επεισόδια. Ξέρει κανείς που μπορώ να βρώ τα υπόλοιπα;

Tosa einai i seira, apla iparhoun dio akoma ova, ena prequel kai ena sequel. Episis min xehname oti i seira vasizetai se H game :wink:
rsrGbGx.gif

#6 Hellraider

Hellraider

    Anime Elite

  • Members
  • 1,348 posts
  • LocationΑθήνα

Posted 24 February 2008 - 23:08

Η παρεα των pervert ητανε ολα τ λεφτα.Πολυ διασκεδαστικο.Μονο το τελος με ξενερωσε λιγακι.

#7 †Sodomy†

†Sodomy†

    Starting...

  • Members
  • 17 posts

Posted 24 February 2008 - 23:56

Το βλεπω τωρα και ειμαι στο 5ο επεισοδιο. Τα σπαει παρα πολυ! Βασικα ο ολος χαβαλες ειναι το τριο, και ειδικα ο χοντρος! Πως γινεται και σε καθε προταση στο τελος λεει: -isho :hahaha:

Τεσπα η midori οντως μας τα πριζει λιγο... Εμενα παντως θα μου αρεσε στην συνεχεια να γινει κατι με την futaba-chan.

#8 Darthnicolas

Darthnicolas

    Raidou Kuzunoha the 1st

  • Members
  • 972 posts

Posted 25 February 2008 - 00:44

@ HeLlRaiDeR:
Spoiler:


#9 Melkor

Melkor

    逸楽生活

  • Members
  • 2,051 posts

Posted 16 June 2008 - 20:00

τωρα τελειωσα το επ 3.
εχω ριξει πολυ γελιο. απορω πως μου ξεφυγε εμενα τοσο καιρο αυτο το ανιμε

1345977285497_zps066ae44a.jpg


#10 BarbasSs

BarbasSs

    NTEΘ ΜΕΤΑΛ ΙΖ ΔΕ ΛΟ

  • Members
  • 783 posts

Posted 16 June 2008 - 23:47

ΤΩΡΑ!!!!
εγω το ειδα ολο σε μια μερα δεν μπορουσα να το αφησω......
δες και το 13 μετα :hehehe:

ωραιο ecchi αρκετα ενδιαφερων....

Posted Image

Spoiler: yarrr,yarrr


#11 kagemaru igano

kagemaru igano

    Anime Freak

  • Members
  • 424 posts

Posted 16 June 2008 - 23:51

κανα παρομοιο του green green υπαρχει?????

#12 Melkor

Melkor

    逸楽生活

  • Members
  • 2,051 posts

Posted 17 June 2008 - 00:05

girls bravo

1345977285497_zps066ae44a.jpg


#13 BarbasSs

BarbasSs

    NTEΘ ΜΕΤΑΛ ΙΖ ΔΕ ΛΟ

  • Members
  • 783 posts

Posted 17 June 2008 - 00:09

κατι λιγο διαφορετικο αλλα με καλο ecchi το amaenaideyo

Posted Image

Spoiler: yarrr,yarrr


#14 Sorafin

Sorafin

    ~TheSorcerer~

  • Members
  • 64 posts

Posted 17 June 2008 - 00:09

Πραγματικά πολύ γέλιο, και ναι το ΟVA ήταν έλεος ^^, όμως αυτό που μου έμεινε απο την σειρά ήταν το ending song...
aozora - yuria
Posted Image

#15 zweistein

zweistein

    ¢razÿ supεR Sнøø†εR

  • Members
  • 528 posts

Posted 17 June 2008 - 00:44

αθλιοι χαρακτήρες, είχα γελάσει πάρα πολύ!!!
πολύ καλό!

A SO KO ア - ソ - コ !!!

:P:P:P