Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Need For Speed Carbon


  • Please log in to reply
15 replies to this topic

#1 Purgator

Purgator

    Daiguren Hyourinmaru

  • Members
  • 61 posts

Posted 20 November 2006 - 15:10

Για οσους αρεσουν τα Games με ''Πειραγμενα'' η EA games μας προμιθευει με ενα ακομα Nfs στο οποιο ειναι συνεχεια του Nfs most wanted. Κ βασισμενες πιστες στιν ταινια the fast and the fourius Tokyo drift.. To gameplay καλο και οι απετησεις οχι πολυ υψηλες! :)

Γνωμες λοιπον? ;)
Posted Image

#2 kakarrot

kakarrot

    C&F 24/7

  • Members
  • 442 posts

Posted 20 November 2006 - 15:15

καλο δε λεω
αλλα εχω ενα παραπονο
δεν εχει draft races αισχος!!! +ντροπη
και κατι αλλο ειναι πολυ βαρυ για να το σηκωσει ενας απλος καθημερινος pc
Posted Image
Μην ακολουθείς το μονοπάτι.
Πήγαινε εκεί που δεν υπάρχει μονοπάτι και άφησε τα ίχνη σου.

#3 Creteus

Creteus

    Jörmungandr

  • Members
  • 652 posts

Posted 20 November 2006 - 15:20

Εμένα δεν μου άρεσε ότι δεν μου είχε αρέσει και στο Most Wanted, τις Lamborghini και τι Porsche(και τα άλλα "γρήγορα" αυτοκίνητα) τι τις έβαλαν?

#4 _GaARa_

_GaARa_

    stupidity isn't an excuse

  • Retired Staff
  • 809 posts

Posted 20 November 2006 - 15:27

Εμένα δεν μου άρεσε ότι δεν μου είχε αρέσει και στο Most Wanted, τις Lamborghini και τι Porsche(και τα άλλα "γρήγορα" αυτοκίνητα) τι τις έβαλαν?

Μα γίνεται NFS χωρις αυτα?Παντοτε υπήρχαν (εκτος απο το πρώτο Underground νομίζω).

Παρολα τα γραφικά του παραμένει ενα κλασικό NFS χωρις μεγαλες αλλαγές στο Gameplay...

we are the things that go bump in the night....We are the reason you sleep with a night light...


#5 Creteus

Creteus

    Jörmungandr

  • Members
  • 652 posts

Posted 20 November 2006 - 16:15

Τα προηγούμενα Nfs (εκτός των Underground και του Most Wanted) δεν είχαν αυτόν τον tuning χαρακτήρα που έχει το Carbon και δεν μ'αρέσουν αυτά τα αυτοκίνητα σε τέτοιο στυλ παιχνιδιού

#6 Purgator

Purgator

    Daiguren Hyourinmaru

  • Members
  • 61 posts

Posted 21 November 2006 - 22:00

καλο δε λεω
αλλα εχω ενα παραπονο
δεν εχει draft races αισχος!!! +ντροπη
και κατι αλλο ειναι πολυ βαρυ για να το σηκωσει ενας απλος καθημερινος pc


Drag races εννοεις μαλον... ομος εφοσον ειναι συνεχεια απο το most wanted ειναι ιδια. λιγα πραγματα αλαξανε στα γραφικα και το gameplay ολο ετσι κανουνε...
Τεσπα εγω το τερματισα κ μ αρεσε κ ετσι αλλα για εμενα ενα ειναι

Unerground 2 FTW :hehe:
Posted Image

#7 Pastor_Of_Muppets

Pastor_Of_Muppets

    Παρλιακό του Σατανά.

  • Members
  • 815 posts

Posted 29 November 2006 - 02:43

το παιχνιδι ειναι ΠΟΛΥ βαρυ σχετικα με το underground 2.ειναι απο την ομαδα που εφτιαξε τη σειρα underground.το most wanted ηταν απο την ομαδα που χε φτιαξει τα παλιοτερα nd4sd.γιαυτο και οι μεγαλες αλλαγες στο gameplay.
ρε παιδια.εμενα μου φαινεται ...η οντως ειναι πολυ μικρο σε διαρκεια παιχνιδι?

Posted Image


#8 Housem@ster

Housem@ster

    Anime Amateur

  • Members
  • 102 posts

Posted 30 November 2006 - 23:43

Το παιχνίδι είναι όντως μικρό σε διάρκεια. Σε δύο μέρες μέσα βγαίνει.
Μπορεί να είναι πιο βαρύ από το Underground 2 μα σίγουρα σε σύγκριση με το Most Wanted είναι πανάλαφρο! Έχει μικρότερες απαιτήσεις και καλύτερα γραφικά.

#9 LeeoN

LeeoN

    Anime Newbie

  • Members
  • 56 posts

Posted 01 December 2006 - 16:01

Εμένα πάλι μου κάνει για γέμισμα μεταξύ των δύο μεγάλων NFS τίτλων... δέν ξέρω για τον επόμενο... αλλα το παιχνίδι είναι μικρό, ελαφρύ, ιστερεί σε κάποια κομμάτια σε τεχνικό τομέα. (δέν έχει το φοβερό particle effect του MW). Βγήκε για να πουλήσει αυτά τα χριστούγεννα. (μήν μείνει ο santa χωρις NFS) αλλά μας δείχνει οτι πλέον η σειρά έχει χάσει την δημιουργηκότητά της και φτάνει προς τον κορεσμό της στην υπάρχουσα μορφή της.
IMO παντα... :P
Oh Sh*T.... i mean... mama mia.......
Posted Image
The revolution is near....

#10 Matthew

Matthew

    Anime Amateur

  • Members
  • 88 posts

Posted 01 December 2006 - 22:37

Καλο ειναι....
Αλλα.... καλιτερο πιστευω οτι ειναι το most wanted

#11 Pastor_Of_Muppets

Pastor_Of_Muppets

    Παρλιακό του Σατανά.

  • Members
  • 815 posts

Posted 07 December 2006 - 13:02

Εμένα πάλι μου κάνει για γέμισμα μεταξύ των δύο μεγάλων NFS τίτλων... δέν ξέρω για τον επόμενο... αλλα το παιχνίδι είναι μικρό, ελαφρύ, ιστερεί σε κάποια κομμάτια σε τεχνικό τομέα. (δέν έχει το φοβερό particle effect του MW). Βγήκε για να πουλήσει αυτά τα χριστούγεννα. (μήν μείνει ο santa χωρις NFS) αλλά μας δείχνει οτι πλέον η σειρά έχει χάσει την δημιουργηκότητά της και φτάνει προς τον κορεσμό της στην υπάρχουσα μορφή της.
IMO παντα... :P

αν εχει φτασει το nd4spd σε κορεσμο,το evolution soccer δηλαδη τι εχει κανει?!
konami:βαζουμε μερικες ακομα ομαδες.αντε και 6 πολυγωνα σε καθε παικτη.και μια κινηση .τανταααααααν!ετοιμο.αγοραστε το.

γενικα υπαρχει απιστευτη ελλειψη πρωτοτυπων τιτλων..

Posted Image


#12 LeeoN

LeeoN

    Anime Newbie

  • Members
  • 56 posts

Posted 09 December 2006 - 21:48

LOL pastor of puppets εφόσον η συνταγή του PES πουλάει ακόμα, γιατί να την αλλάξουμε?
Στο ΝFS όμως έχουμε κουραστική επανάληψη απο μία εταιρία που έχει να προσφέρει κάτι παραπάνω (έστω κι αν η τσέπη μας βογγάει ελαφρως)

Υ.Γ. τα ποδοσφαιράκια τα ΜΙΣΩ στα videogames! (imo as always :P)
Oh Sh*T.... i mean... mama mia.......
Posted Image
The revolution is near....

#13 Dr.ApE

Dr.ApE

    SufferGenius

  • Members
  • 119 posts

Posted 19 December 2006 - 11:18

Κατά την γνώμη μου είναι ένα από τα καλύτερα Need for speed που έχουν κυκλοφορήσει !!!! το συστήνω σε όσους τους αρέσουν τα αμάξια! :kakashithumbup:

#14 trynksssj2

trynksssj2

    Anime Elite

  • Retired Staff
  • 1,368 posts

Posted 19 December 2006 - 11:55

Αρκετά καλό το Carbon αλλά όντως θα μπορούσε να είναι ακόμη καλύτερο. Στον τεχνικό τομέα δεν αλλάζουν πάρα πολλά γενικά σε όλα τα παιχνίδια και όντως η EA είναι μία από τις καλύτερες εταιρίες και έχει πάρα πολύ μεγάλες ικανότητες να προσφέρει στα videogames αλλά σπάνια το κάνει....

#15 KageHitsu

KageHitsu

    Kage

  • Members
  • 630 posts

Posted 19 December 2006 - 18:00

Αρκετά καλό το Carbon αλλά όντως θα μπορούσε να είναι ακόμη καλύτερο. Στον τεχνικό τομέα δεν αλλάζουν πάρα πολλά γενικά σε όλα τα παιχνίδια και όντως η EA είναι μία από τις καλύτερες εταιρίες και έχει πάρα πολύ μεγάλες ικανότητες να προσφέρει στα videogames αλλά σπάνια το κάνει....


Συμφωνω απολυτα μαζι σου. περιμενα κατι πολυ καλυτερο. ενα ΜΕΓΑΛο μειονεκτημα ειναι η μικρη διαρκεια του
I put up my headphones and listen to the deftones