Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Superman


  • Please log in to reply
15 replies to this topic

#1 Yoh Asakura

Yoh Asakura

    Starting...

  • Members
  • 3 posts

Posted 01 October 2006 - 11:48

Δεν ξέρω ποτε δεν ήμουν fan του συγκεκριμένου ήρωα παρόλα αυτά οι παλιές ταινίες μου άρεσαν.πριν 2 μέρες που είδα την νέα ταινία ξενέρωσα ήταν μεγάλη πατάτα :despair: :despair:

#2 kakarrot

kakarrot

    C&F 24/7

  • Members
  • 442 posts

Posted 01 October 2006 - 14:39

ευτυχως δηλ που δεν πηγα να τη δω
παραλιγο να παρασυρω και κατι φιλους μου
Posted Image
Μην ακολουθείς το μονοπάτι.
Πήγαινε εκεί που δεν υπάρχει μονοπάτι και άφησε τα ίχνη σου.

#3 sokollatos

sokollatos

    .:: Art Is A Lifestyle ::

  • Members
  • 74 posts

Posted 01 October 2006 - 16:57

πριν 2 μέρες που είδα την νέα ταινία ξενέρωσα ήταν μεγάλη πατάτα


Δεν συμφωνω!!
Η ταινια ηταν πολυ καλη.Δεν ειχε δραση αλλα ηταν βασισμενη στην ζωη και τους χαρακτηρες των ηρωων.
Στην τελικη ο Superman δεν ειχε και ποτε του την τρελη δραση.
Posted Image
.:: Gungrave, Released By AC ::.
.:: Devil May Cry, Releasing By AC ::.

#4 Nehelenia

Nehelenia

    Queen Nehelenia

  • Members
  • 674 posts

Posted 01 October 2006 - 17:08

Δεν ξέρω ποτε δεν ήμουν fan του συγκεκριμένου ήρωα παρόλα αυτά οι παλιές ταινίες μου άρεσαν.πριν 2 μέρες που είδα την νέα ταινία ξενέρωσα ήταν μεγάλη πατάτα :despair: :despair:

χάλια ήταν :bye2:

Posted Image


#5 Bulle

Bulle

    Μust Die

  • Members
  • 66 posts

Posted 02 October 2006 - 14:19

Aπο τις χειρότερες φετινές ταινίες όπως και το miami vice.

#6 KageHitsu

KageHitsu

    Kage

  • Members
  • 630 posts

Posted 03 October 2006 - 17:26

Παιδια καλα που μου το ειπατε αλλιως θα πηγαινααααααααααααααααααααα
I put up my headphones and listen to the deftones

#7 ville_valo

ville_valo

    Starting...

  • Members
  • 26 posts

Posted 03 October 2006 - 17:41

Eγω ηθελα να την κατεβασω αλλα ευτυχως με γλυτωσατε απο τον κοπο.
Posted Image

#8 LeeoN

LeeoN

    Anime Newbie

  • Members
  • 56 posts

Posted 06 October 2006 - 13:34

Ωραία! Το έλεγα εγώ μα δέν με ακούγανε!!! Που πας ρε Λαχανέμπορα με τέτοια φάτσα να κανεις τον Σουπερμαν? Κατμαν και πολυ σου ειναι :P
Oh Sh*T.... i mean... mama mia.......
Posted Image
The revolution is near....

#9 Kresto

Kresto

    Σαρδέλα

  • Members
  • 301 posts

Posted 15 November 2006 - 22:37

Δν μου αρέσει ο superman. Γενικώς από DC μου αρέσουν μόνο Teen Titans και Batman. Έχω ένα comicbook με το superman, Superman's Death. Αξίζει να διαβάσετε το τέλος του δυνατότερου DC έστω και εαν δεν σας αρέσει ο Superman...

#10 Despic

Despic

    Κουρδιστός Μανταρίνης

  • Members
  • 284 posts

Posted 15 November 2006 - 22:50

Superman, η πιο γελοια στολη στην ιστορια των comic γεννιεται...
Εσωρουχο πανω απ το παντελονι και μπερτα? Τrès banal... :bleh:
Posted Image

#11 Kresto

Kresto

    Σαρδέλα

  • Members
  • 301 posts

Posted 17 November 2006 - 15:09

Superman, η πιο γελοια στολη στην ιστορια των comic γεννιεται...
Εσωρουχο πανω απ το παντελονι και μπερτα? Τrès banal... :bleh:

Αυτό για τη στολή είναι λίγο αλήθεια, (τώρα βρακί πάνω από το παντελόνι... :happy2: ) αν εννοείς το βρακί (μα τώρα ΒΡΑΚΙ πάνω από το παντελόνι :@ )...
Αλλά σε ποιό σοβαρά books πχ: Identity Crisis είναι ποιο διακριτικά σχεδιασμένο... :happy2: Ε αυτό έλειπε (μα τώρα βρακί πάνω απτο παντελόνι, ήμαρτον :shock: )

#12 Vegito the supreme power

Vegito the supreme power

    Big Bang Attack

  • Members
  • 85 posts

Posted 27 December 2006 - 14:36

Καλή ήταν σε γενικές γραμμές. Βασισμένη στην original ιστορία του Superman κι όχι στις παπαρόμουφες (άκου λέξη :P) τύπου Lois & Clark ή Smallville (Τα χρόνια της νιότης). Πάνω απ' όλα όμως τα εφέ..... :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

ΟΚ έχανε πολύ σε πλοκή (λίγο πολύ οι ίδιες βλακείες με την 1η ταινία όπου ο Luthor προσπαθεί να αποκτήσει γη και να καταστρέψει τις ακτές των ΗΠΑ για να ενοικιάζει μετά την δική του γη κλπ) αλλά σε γενικές γραμμές καλή ήταν...

Εντάξει μην το παραχ****με! Ήταν πολύ καλή ΌΣΟ ΚΑΛΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ ΤΟΥ ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ :D:D:D:D:D:D
The drift of life is just one..... IT ENDS

tora exo kai blog sxetiko me dragonball... opoios endiaferatai as paei EDO

#13 пустая комната

пустая комната

    DELETED

  • Members
  • 225 posts

Posted 27 December 2006 - 19:48

Δεν μπορώ να πω πως το Superman ήταν και κάτι το ιδιαίτερο. Βέβαια γούστα είναι αυτά. Εγώ περιμένω το νέο Spiderman ωστόσο...

#14 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 27 December 2006 - 20:59

Νομίζω μακρά χειρότερο ήταν το Supergirl που ήταν μια εντελός φθηνή παραγωγή. Γενικότε δεν μου αρέσει ο Superman αλλα όλες οι ταινίες που έχουν γίνει μέχρι τώρα έχουν γίνει με στόχο το ευρύ κοινό με αποτέλεσμα να μην εντυπωσιάζουν ιδιαίτερα

#15 freak27

freak27

    Sparking

  • Members
  • 622 posts

Posted 27 December 2006 - 21:54

1. Πιστευω οτι το SPIDERMAN 3 θα σπειρει
2. Πρωσοπικα μου αρεσε το SUPERMAN γιατι εστιαζε στην αγαπη του ηρωα την λόις λέιν και γενικα το ολο στυλακι 'ειμαι μοναχικος' 'εχω ενα σουπερ γιο' 'θυσιαζομαι για τον πλανητη και προσπαθω να ξανακερδισω τον κοσμο' με εψησε