Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
* * * * * 1 votes

Καλή Χρονιά ~ Τη βγάλαμε και φέτος~ Περικλείεται δώρο

2019 happy new year gifts δώρα

  • Please log in to reply
38 replies to this topic

#1 mono

mono

    Ελιτίστρια

  • Global Mods
  • 4,147 posts

Posted 01 January 2019 - 15:18

fgCcFCK.jpg

 

Λατρεμένα και πολυχρονεμένα μας μέλη

 

Σας ευχόμαστε μία υπέροχη χρονιά γεμάτη αγάπη και δημιουργικότητα!

Εναλλακτικά ευχόμαστε να επιβιώσετε και φέτος :P

 

Εκ μέρους του πολυαγαπημένου σας αντμιν που όντας άρρωστος και από το κρεβάτι του πόνου και της αγωνίας, το άγχος του ήταν να σας ευχηθεί Καλή Χρονιά και εκ μέρους όλης της υπόλοιπης ομάδας του .aNiMe//GR, η οποία ευελπιστώ να είναι σώα και αβλαβής σας καλωσορίζουμε στο νέο έτος και επιφυλασσόμεθα για τα δώρα του Άη Βασίλη ~κάτι σας ετοιμάζουμε~

 

Προς το παρόν τσιμπήστε ένα δωράκι για το καλό...

 

The Ghost In The Shell Deluxe Complete Boxset

 

DBu3GAL.jpg

 

Ο teo13 μας την έκανε και δεν το παρέλαβε ποτέ και από τότε κάθεται μόνο και παραπονεμένο σε ένα ράφι στη βιβλιοθήκη σε πλήρη υπαρξιακή αγωνία. Δώστε του ένα ζεστό σπίτι γεμάτο αγάπη και φροντίδα.

 

Οι κανόνες είναι απλοί. Πείτε μας χρόνια πολλά, τί φάγατε τις γιορτές, μια καλημέρα ρε παιδί μου και μπείτε στην κλήρωση. Κάθε μέλος που ποστάρει σε αυτό το thread μέχρι και τις 7 Ιανουαρίου παίρνει ένα λαχνό ανεξάρτητα από πόσα ποστς θα κάνει. Ειδικά επειδή είναι Πρωτοχρονιά και μοιράζουμε αγάπη μπορούν να συμμετέχουν και τα μέλη της ομάδας εκτός εννοείται από εμένα και τον Hazuki.

 

 

Εκ μέρους της aNiMe//GR Team

Ευτυχισμένο το 2019!


xbJ3b2w.jpeg


#2 GhostPrince

GhostPrince

    夢遊病者

  • Members
  • 2,149 posts
  • Location ・ω・ 

Posted 01 January 2019 - 15:35

Ντροπή, ολόκληρο gits και το άφησε ετσι μόνο.παραπονεμένο..
Καλη χρονια και καλο ετος να χουμε..
Εγω περα απο τα συνιθισμενα γλυκα δεν εφαγα τιποτα ιδιαίτερο φετος...και τσουρεκι για να μη ξεχνιόμαστε.
あけおめー
フカフカ

#3 Angel.tze

Angel.tze

    Το perverted υποσυνειδητο μου εχει παντα δικιο

  • Members
  • 362 posts

Posted 01 January 2019 - 16:33

Καλή χρονιά παιδιά και επίσημα. Δεν έχω ιδέα τι μας επιφυλάσσει το 2019 αλλά εφόσον έχουμε πολλά νέα anime και seasons στα σκαριά για φέτος, δεν μπορώ να πω ότι δεν είμαι ενθουσιασμένος.
Κλασσικά έφαγα δέκα κιλά μελομακάρονα, σουτζουκάκια, πιλάφι, κοτόπουλο αλά κρεμ, κρεμμυδοπιτα κλπ κλπ και μας έμεινε και φαι για δέκα μέρες τουλάχιστον.
Το σπίτι μου είναι ζεστό, γεμάτο με αγάπη και φροντίδα.

8J90AKf.jpg

that's a dude!


#4 pasxaleas

pasxaleas

    Smell the bunny

  • Members
  • 860 posts

Posted 01 January 2019 - 17:40

Χρόνια πολλά και καλή χρονιά και από εμένα και εύχομαι όλα τα chapters από τα αγαπημένα σας manga να βγαίνουν γρήγορα.


                                                                                                                                                09pntFA.png?1


#5 MoRmEnGiL

MoRmEnGiL

    Casval Rem Deikun

  • Members
  • 595 posts

Posted 01 January 2019 - 19:02

Καλή χρονιά σε όλους, καλά να σας πάει ο νέος έτος! Εμένα μου κάτσανε 2 φλουριά στο ίδιο κομμάτι πίτας, ετοιμάζομαι απο τώρα για μεγα εμπλοκή! :P

(μη με βάλετε στην κλήρωση τα χω τα gits, ας τα πάρει κανείς που να τα χρειάζετε!)


My morning sun is the drug that brings me near
To the childhood I lost, replaced by fear


#6 Black Rock

Black Rock

    TO THE ICECAR!

  • GFX Staff
  • 724 posts
  • Locationalways searching for nii-chan

Posted 01 January 2019 - 20:00

Δεν ξέρω για σας αλλά εμένα πρώτη μέρα που άνοιξε η μύτη μου και είπα να το γιορτάσω με φραπόγαλο

Φέτος από φαγητά δεν ήταν κάτι τρομερό αλλά από ποτά μάλλον το έτσουξα λίγο παραπάνω.



#7 1451

1451

    .

  • Members
  • 2,585 posts

Posted 01 January 2019 - 20:07

Καλή χρονιά χωρίς άλλα μνημόνια κι επιτήρηση.



#8 phm

phm

    Anime Ghost

  • Members
  • 1,807 posts
  • LocationOn the boundary of life and death

Posted 01 January 2019 - 20:47

Καλή χρονιά σε όλους! Αυτές τις μέρες γενικά έφαγα μια παλέτα από πράγματα, τόσο από φαγητό όσο και από γλυκά. Πλάκα πλάκα δεν έφαγα pizza όμως, πράγμα ασυνήθιστο για εμένα τελευταία!

P.S. Δεν θέλω να συμμετέχω στην κλήρωση.
phmava.php

#9 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 01 January 2019 - 21:18

phm πραγματικά δάκρυσα με τον όρο παλέτα για την περιγραφή ποσότητας φαγητού.

Εγώ παιδιά μου μια ψωρομπριζόλα έφαγα και ένα κομμάτι βασιλόπιτα μιας και που μέχρι χτες είχα "ανακατοσούρες" από την ιγμορίτιδα.

Σε όλους πραγματικά εύχομαι χαρά και υγεία για το 2019 αλλά και για όλες τις χρονιές γενικότερα και το κυριότερο να ήσαστε χαρούμενοι.

Δεν ξέρω την είδα πολύ Ρούλα Κορομηλά σε εορταστικό Μπράβο! Ακολουθεί στιγμιότυπο!

 

hqdefault.jpg


rsrGbGx.gif

#10 6Greed9

6Greed9

    Solid Duck

  • Members
  • 233 posts

Posted 01 January 2019 - 22:39

Καλή χρονιά με υγεία και δύναμη σε όλους :3

 

(επιστροφή στο φαγητό και προσευχές για φετινό πτυχίο)

 

 



#11 Utaku

Utaku

    Tuturuu!!!

  • Members
  • 166 posts

Posted 02 January 2019 - 11:15

Καλή χρονιά κι από μένα με υγεία και καλή επιτυχία σε όσους ξεκινάμε δίαιτα από σήμερα!!!

 

εύχομαι όλα τα chapters από τα αγαπημένα σας manga να βγαίνουν γρήγορα.

Αμήν


tumblr-static-1ngsil503zesk8s48o480gsg0-
...My anime, manga and dorama lists!!!


#12 Spaceman

Spaceman

    Commander from Hell

  • Members
  • 338 posts
  • LocationPeiraias

Posted 02 January 2019 - 12:26

Καλή χρονιά παιδιά. Ότι επιθυμείτε να το πάθετε και πάνω από όλα υγεία. Ας αρχίσει το νέο έτος με λίγη βαθιά πασοκίλα.

 

Youtube Video



#13 Omoikane

Omoikane

    Victim of Random Injustice

  • Members
  • 483 posts

Posted 02 January 2019 - 13:16

Καλή χρονιά και χρόνια πολλά σε όλους!
Δεν έχω σταματήσει να τρώω από παραμονή Χριστουγέννων (κυρίως μελομακάρονα :P). Είπα από σήμερα να αρχίσω μια ψιλό-δίαιτα αλλά δεν άντεξα και το πρωί έκανα μια επίσκεψη στο μπουγατσατζίδικο της γειτονιάς :(


"If life should treat you bad,don't get even,get mad."

#14 didimakia

didimakia

    Mockingbird

  • Members
  • 2,473 posts
  • LocationBus 142

Posted 02 January 2019 - 15:38

Καλη χρονια συμφορουμιτες και συμφορουμιτησες, να εχουμε ενα χαρουμενο νεο ετος με υγεια, ευημερια, ηρεμια, δημιουργια, προστασια (την Μαρια) και οτι αλλο θετικο καταληγει σε "ια"

Α, και με λιγοτερες καουρες απ το φαγητο...



2bbd14fc.jpg


#15 MoRmEnGiL

MoRmEnGiL

    Casval Rem Deikun

  • Members
  • 595 posts

Posted 02 January 2019 - 16:07

μέχρι χτες είχα "ανακατοσούρες" από την ιγμορίτιδα.

 

Ημουνα μια ολάκερη εβδομάδα γριππιασμένος με πυρετό και πόνο παντού κ έπρεπε να φροντίζω τον πατέρα μου που έπεσε και έσπασε τον ώμο του, χαχα, όλα καλα!


My morning sun is the drug that brings me near
To the childhood I lost, replaced by fear




Also tagged with one or more of these keywords: 2019, happy new year, gifts, δώρα